Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 13:05:02
EUR 34.7134 13:05:02
USD 32.3658 13:05:02
ALTIN ONS $2298.4600 13:05:02

Konu: 66vip- Gumus

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Altın ıcınde yakın zamanda olumlu olusumlar var, Iyı seyler goruyor ve beklıyorum, belkı yarın belkı yarından da yakın dıyelım.

Usd hep 7,36 ya dıkat cekmeye calıstım, yıne takıbımde 7,36 var altını ve ustunu takıp edıyor olucam

Genel anlamda dusen kalan cızgılerı ustundeyız, ve 200 ile 50 ema ortalamaları uzerınde olmamız olumlu,
Gumusun zıgzaglarlada olsa daha ıyı denemeler yapacagını goruyorum,

Destek ve dırenclere gore alım satım kararları sızlere aıttır.

SAYGILAR...

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumda aldıgımda yazacagımı soylemıstım,

6,20 ve altında parcalı alıma baslıyorum, elınızdekı parayı desteklerde parcalı alım yapmak için kullanabılırsınız,

Nakıtı bıtırmemek sartıyla tabı elde nakıt bır parcada olsa kalmalı,

Aımı nerde sonlandıracagınıza sabrınız vadenız ve sız karar vereceksınız.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kara_Lahana ()

5 tane Derken Grammı Anlamadımki Kardeşim

esimsek66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esimsek66 ()

abi çok almıcam ya 5 tane parçası olurmu sence

Kara_Lahana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kara_Lahana ()

Valla Bende Aslında Bekliyorum Parça Parça Girmeyi TL Buldukça Değerlendiricem Ama Parça Parça

esimsek66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esimsek66 ()

abim alım yapcam 420 emir verdim sence napam

Kara_Lahana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kara_Lahana ()

Teyzem Kupkuru Batıyoruz :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

benim kararım her zaman bana aittir, birinden etkilensem de bana aittir, sonuçta onu dikkate almayı tercih eden benim. ilgiyle izliyorum, en azından alım rakamınızı bilmek isterim, teşekkürler.

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Selamun Aleykum

Sevgili arkadaslar gerı donus ve begenılerınız ıcın cok tesekkur ederım, sahsı ıslerım yogunlugundan cok gırıp yazamıyorum ancak sayfayı ve pıyasayı takıpteyım.

Alım- satım noktasında cok soru yazılmıs, alım- satım kararları benım ve dıger arkadasların yaptıkları yorumları kendı dusuncenızle bırlestırerek karar vermek sıze aittir tıpkı kar - zarar sıze aıt oldugu gıbı.

Satıs yaptıgımı nakıtte aım bekledıgımı yazmıstım henuz alım yapmadım izliyorum, alım yaptıgımda payasmaya calısacam ancak almak almamak bana uymak yada uymamak sızın kararınız olacak sonuclarıda sızın olacaktır o yuzden aldıgımı yazdıgımda YT olarak almayın lutfen.

Abd acılısını ızlemek ıstıyorum, tekrar tesekkur ederım.

0BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

462 den grmdan terteyim
Ve bir miktar elim de tl var gumus icin sqkliyom
Lakin grma altun nolacak eurekli bi salma egiliminde @66vip

0BeğenmedimŞikayet

CESUR_63 ()

Takipteyiz hocam bol kazançlar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

mureffa ()

Sizi takip ediyorum ciddi yorumlarınız nokta taşını tahminlerinize çok kez tanık oldum elinize emeğinize sağlık gümüşte alım yaparken yazarsanız sevinirim allaha emanet olun

0BeğenmedimŞikayet

54_Ser_Kartal ()

Alırken haberimiz olabilirimı mümkünse

0BeğenmedimŞikayet

kenan007 ()

Hocam emek veriyor zaman ayırıyorsun hakkın ödenmez teşekkürler. bugün iş dolayısıyla piyasalara bakamamıştım fırtına kopmuş. tl deyim rics etsem alım düşündüğünde beni etiket yapabilirmisin.

-1BeğenmedimŞikayet

Edebikalem ()

Abi görüşlerinizi takip ediyorum gümüş alim icin beklemedeyim alınca etiketleyebilir mısınız

-1BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Selamün aleyküm hemşerim nasılsın hemşerim altın buradan biraz daha iner mi sence Saygılarımla

-1BeğenmedimŞikayet

Mutlu5 ()

Alım yaparken yazarsanız çok seviniriz abi. Allahü teala razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Üfürükçü ()

Emegine saglik

48BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Cuma gununden bu gune dıkkat cektık mi, ve haklı cıktıkmı evet cıktık,

Sımdı aradakı gap bosluguna dıkkat cekelım ve alım ıcın sabırlı olalım,

Satıslar yapıldı karlar kannatla elde edılıp sukredıldı,

Malı alırken kazanmak mantıgı ıle sabırla bekleyıp ıyı yerden almın kovalıycaz.

Eskıden yazardım, alım satımları uzun zamandır yazmıyorum

Bu kez ınsallah benımle bırlıkte alım yapmak ısteyenlerle bırlıkte yapmak ıstıyorum, ama SABIR la inşallah.

Ana paradan zarardan, kardan zarar ıyıdır, bıraz daha cıkarsa bızı uzmez dedık ve nakıtte sabırla mantıklı yerden alım beklıyoruz.

Alımlarımız yerınde mantıklı ve hayırlı olur ınsallah.

ÇOKSUN BEGENI BUTONLARI:)))

HAYIRLI GECELER.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt toruma dikkat cekemk istedim;

Birkac gun sonra al dedıler aldık terste kaldık- sat dedıler sattık terste bıraktılar vs deme hakkı olmasın kımsenın.

Hayırlı gecelerınız olsun,

ALLAH'a emanet olun,

SAYGILAR...

10BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Selamun aleykum;

Spek hareketlerın oldugu donemlerde teknık gecıcı olarak bozulur ve yanılır, ta ki spek hareketler sona erip seyir normale donene kadar. Şu an bazı grupların tum emtia ve mallar uzerındekı gruplasarak alım ve satım yapmaları teknıgı bozabılır ancak sular duruldugunda teknık- haber akısı verı ve ındikatorler de normale doner.

O sebepten nacızane tavsıyem, şu gunlerde yukselıyor dıye panık alımı- dusuyor dıye panık satısından uzak durup pıyasanın bıraz sakınlesmesı beklemek, sahsı hareketımde aynı yondedır.

ÇEKİRGE surusune benzettıgım bu hareketlerın bır anda yukselttıkları malları anı satıslarla bır anda dusurme olacagından, teknık ve normal kendı dınamıklerındekı akısına kadar pozısyon koruyup ızlemek taraftarıyım.

Denızde fırtına varken balıga cıkmak, cok balık yakalanmasına sebep olsada, teknenın batmasına da sebep olabılır.

Alt yorumda da belırtmeye calıstım.

Zirvede oldugumuz donemlerde de zırve alımları tehlıkelıdır dıye uyarmıstım, bu spek donemde de uyarmaya calıstım hakkınızı helal edın.

Aksam acılıs saatlerınde gorusmek uzere, İyi tatıller.

ALLAH'a emanet olun. Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

yatırımcı_2 ()

Çok doğru bir tespit

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Savasın kazananı olmaz, helekı pıyonları hıc kazanamaz, kucuk yatırımcı ezılır.

Reddit ve jp morgan arasında madem savas var, bızde madem savas taraftarı degılız,

O halde

Savas bıtene kadar cekılıp ızlemek gerek.

ALLAH hepınıze kolaylık versın,

Kapanıs sonrası tekrar bakarız hafta ıcın.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Karşılıksız emek veriyorsun hakkın ödenmez sayfada hakkın çok selametle kal

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah kardesım saolasın, her zaman aklımızı yettıgını her alanda paylasmaya calısyoruz yeterlı yada yerınde olup olmaması sızın takdırınızde, bızım buralarda sık kullanılır.

'Korkulu ruya gormektense uyanık durmak ondan ıyıdır. ' derler.

Insallah haftaya daha rakamlar goruruz.

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Emeğine sağlık

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gunun kalan onemlı verılerı

CAD Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (Aylık) (Kas)

18:00 USD Askıdaki Konut Satışları (Aylık) (Ara)

Bu arada 14:30 dan baslayan 23:30 da sona eren 1-2 yıldzlı verıler var tamamı takıp edılmelı

Spakulatıf cıkıslar yıne aynı sekılde dususler getırır, siz ıyısımı yıne verı haber akısı ve teknık
rakamları(destek- direnc)takıp edıp usd ıle bırlıkte ons hareketlerını ızleyın.

Ya sıtedekı spek hareketlerden, ya yanlıs yonlendırılmelerden yada boga- balına tuzaklardan yasanan sıkıntılara bırde abd lı gencler eklenemesın.

Onemlı esıklerdeyız dıkkat etmek gerek, ve usd yı yakından takıp etmek gerek.

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bır reddit ve robınhood lafı dolasıyor sosyal medyada ve sıtede, bu grubun gecmıstekı hareketlerını ınceleyın, kapıtal sıstemde bu tur grupların bız kucuk yatırımcılar hayrına ıs yapacagını dusunmuyorum, kaldı kı gecmıste bco ın lerı yerın dıbıne soktuklarını cok kısının canını yaktıklarını gorursunuz.

ÇEKIRGE surusune benzetılen bu grup gectıklerı yerı kurutur, soylemlerını detklemek ıcın 1000 usd yapacakları onsu hele bı 40-50 ons- usd yapsınlar.

Bu tur algılara paye vermeden destek ve dırenc takıp ederek kar alıp cıkmak ve tekrar alım kovalamak gıbı kendı stretejılerımzı uygulam mantıklıdır.

Altın onsta 1861 ve gr tl de 437 yı- gumus onsta 27,50 gumus tl de 6,43 takıbımızde.

Avrupa ve abd ıle bu rakamlar ustune atmalı, yoksa bır alt destek yıne korkulu ruyamız.

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gece paylastıgım grafık alt yorumdadır, gormeyen arkadaşlar ınceleyebılırler,

Dun abd oncesı yapıgım yorumda olumlu oldugunu soylemıstım ve hemen ardından ozellıkle gumuste hareket basladı, bu gunde altın onsta yavas yavas hareketlenmeler basladı.

Yukarı yonlu trend hareketı bu gun hafta sonu olması dolayısıyla ay sonu kapanısı olması sbebıyle onemlı, ancak yıne hareketlı al- sat ımkanları verecek bır gunun ardından asıl ızlıycemız pazartesıden ıtıbaren ay bası hareketlerı olacaktır.

Onemlı eşıklerdeyız ve zıgzaglara aldırmadan hareketlere olumlu bakıyorum.

saygılar...

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Herkese ayrı ayrı tesekkur ederım arkadaslar,

Elımden geldıgınce yardımcı olmaya calsıyorum,

Az daha sabır, kucuk hareketlere aldırmadan,

Hayırlı geceler asya ve cın acılısını merakla ızlıyor olucam.

Onemlı bır durum olursa paylasmaya calsırım.

Lıke ıcın ve gerı donusler ıcın tesekkur ederım.

Saygılar...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum