Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 00:51:52
EUR 34.6801 00:51:52
USD 32.2905 00:51:52
ALTIN ONS $2301.8900 00:51:52

Konu: Gamestop olayı nedir

⭐⭐ATSIZ25 ()
Gümüş

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Evet okudum cok mantikli bir is yapiyorlar gumus icinde ayni islemleri yapacaklarini soyluyorlar helal olsun derim baskada bir sey demem

ATSIZ25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Matematiğim zayıftı her zaman için :)

0BeğenmedimŞikayet

T_ayla ()

Şu an ABD piyasaları açık orada işlem oluyor değil mi. Bir de hocam bugünkü ralliyi neye bağlıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

Kıvrak zekana ve mutlu düşüncene hayran kaldım :)

Surhay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

Ay sonları genelde düşüşler ön görülür
Asya piyasaları uzun zamandır alım yapıyor bu gece haftanın ve ayın son seansı Asya'dan olumlu değilim

T_ayla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Düşüncelerimiz karşılıklı dostum
Hayırlı akşamlar

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Düşünsene üstad aynı anda 1 ons alıyorlar. 3 milyon ons yapar. Oda 93.300.000 gram yapar. Oda 93.3 ton eder.

0BeğenmedimŞikayet

T_ayla ()

Yarın ayın son günü. Satış derinlesebilir mi acaba.. bir de çin in etkisi ne olur sizce

0BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

6.0 da gelebilir 6.18de gelebilir şuan herşey mümkün dostum dip oluşmadı

pakapaka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah dostum, kader arkadaşım.
Çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

Alıma satıma karışmamakla birlikte heran herşeyin olduğu bir andayız 6,35 gördü şimdi 6.08 kademeli alım yapılabilir

T_ayla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam. Mutlu oldum. Allah razı olsun, bilmukabele. Sizin gibi değerli insanların da emekleri çok cümleten Allah razı olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Anatolia_ ()

El atacaklar derken ne yönde ve kimlerden bahsedilmekte acaba biraz daha açarsanız sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

pakapaka ()

Açgözlülükten satmıyoruz şu dustugumuz hale bak ustaya nereye kadar bir çekilme öngörüyoruz peki

0BeğenmedimŞikayet

T_ayla ()

Buradan alım yapılır mı ne dersiniz. Mesuliyet bana ait

0BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

Sabırla tekrar beklememi öneririm dost bizde bekliyoruz
Sert yükseliş gaplı yükselişin boşlukları oldu onu doldurması gerekiyor

pakapaka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

Öyle bir söylenti dolaşıyor bakalım bekleriz

Emr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

Emeklerin canı gönülden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim güzel abim. Beni mutlu eden bir tezimin ispatı olması. Çünkü bir zamanlar alay edenler olmuştu söylediklerimle aylar önce. Artık başka söze gerek kalmadı benim için...

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Gümüşe el atacaklarmış

0BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

En hoşuma giden yanı 3 miliyon kişi aynı anda işlem yapıp ortak karar alıp hareket etmesi
Biz böyle birşey yapsak ki yapamayız neler olur neler
Küçük balık büyük balığı yutar değil küçük balık toplanıp büyük balıkları yuttular

Hacerenvr16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pakapaka ()

Hocam yukarıdan satamadik yine tersteyiz ne önerirsiniz acaba

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Tebrikler dostum eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

Eline sağlık dost

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba hocam. Reddit game. stop olayı bana göre aylardır profilimde ve yorumlarımda yazdığım tezimin, savımın teorimin, ispatı olmuştur. Dediğim yazdığım ilk günden beri budur:

Bizler her ne kadar küçük yatırımcı da olsak sistemin birer parçasıyız. Küçük yatırımcıların kitlesel hareketlerini yabana atamamız gerekir. Elimizdeki mallar ve aldığımız pozisyonlar ile piyasayı etkilemediğimizi söyleyenler bence bir kez daha düşünmeli, bu bana göre yanlıştır. Hepimiz bu piyasa denen Matrix'teki birer Neo potansiyeli taşıyor olabiliriz.

https://altin.in/bossvurguncu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum