Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 01:27:05
EUR 34.6793 01:27:05
USD 32.2820 01:27:05
ALTIN ONS $2310.3600 01:27:05

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Gümüş

Gümüş ETF'lerinden çıkış var son günlerde ancak bugünkü yükselişin sebebini eminim merak ediyorsunuzdur. Bu yükselişin ana kaynağı bir gurup trader. "Redditci tayfa" olarakta bilinen bu retail traderların WSB isimli grubunda 4 milyon üye var. Ve bu grup, malumunuz olacağı üzere Gamestop şirketinin hisselerini 2 haftada 30 dolar dan 500 dolara çıkardı. Aynı işlemleri AMC, Nokia ve Blackberry şirketlerinde de yapıyorlar. Fakat bu husus Beyaz Saray dahil regülatörlerin dikkatini çekti ve hedge fonların zor duruma düşmesiyle beraber bir takım tedbirler aldılar. Redditçi tayfa tabi bu önleme sinirlendi ve şimdi gruplarında gümüş alınması gerektiğini konuşmaya başladılar. Bugünkü rallinin en büyük sebebi bu. Ne kadar ciddiler, ne yapabilirler bilinmez. Ancak bahsettiğim hisse senetlerindeki manipülasyon ortada. Eğer aynı şeklide gümüş opsiyonlarını manipüle etmeye başlarlarsa ciddi bir yükseliş ihtimali doğar. O yüzden dikkatli olmakla beraber elinizde her zaman söylediğim gibi değerli metal bulundurmanızı öneririm. Son olarak ben daha önce de 27.50 bölgesine bir yükseliş beklediğimi ve bu yükseliş gelirse kademeli kar realizasyonu yapacağımı söylemiştim. Nitekim bu seviyelerden bir kısım satış yaptım. Elimde hala gümüş var ancak olası düşüşleri yine kademeli değerlendireceğim. YTD. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Rica ederim bol kazanclar.

EYLÜL_BERİL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Teşekkür ederim takibe aldım. Bol kazançlarınız olsun iyi akşamlar

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

@EYLÜL_BERİL ben burdan da takip ediyorum ayni zamanda @shaokahn hocanin profiline de bir goz atin isterseniz. ben sundugu bilgilerden cok yararlaniyorum..

1BeğenmedimŞikayet

Ankaragüçlü ()

Değerli paylaşımlarınız var emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Richie hocam 6.19 Dan aldığını satarsan yaz mutlaka.

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Evet hocam çok iyi olurdu.6.34 den satış gördüm ama satamadım satıp sizinle birlikte 6.20 den almak vardı. Takip ediyorum sizi. Bakalım hayırlsıı

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fincan ()

Hocam MA 4 saatlikte yukarı kesmesine rağmen günlükte henüz yukarı kesmemiş rsı ise 55 gösteriyor yorumunuz nedir yükseliş devam eder mi?

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Hocam 1d kapanisi gormeden acikcasi her rakam olabilir

6.11 de olur 6.41 de

En saglisi kapanisi görüp calisma yapicagiz

Smdi burdan ucuyor yada çöker demek hayal olur

6.22 destek ustunde ben 6.41 beklerim ytd

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi12345 ()

6.20 karar noktası aşıldı 6.40 ds geçerse hedef 7 üstü ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

6.11 desteğe gelirmi peki hocam

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Yok o duruyor hocam 6.3533 den olan

Biraz tl vardi onla aldim pazartesi odeme parasi bu 5.9127 den almistim onu sattim

6.22 destek olursa guzel olur

Keske 6.33 gibi yazsaydin satardik 6.20 den alirdik kismet istersen izle

Buralardan stop olmaz bana göre

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Hocam 6.35 lik parçan vardı. Sattın galiba onu. Alttan mu aldın. 6.45 lik alımım vardı benim acaba satsam mı? Ne dersiniz hocam

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

fevkaladeninfevkinde durumu net anlatan yorum oldu Hocam

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Sattim geri aldim hocam 6.1971 den o duruyor dgrleride duruyor

Duygum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

madenciturk ()

ayni dogrultuda ben 2 hafta icinde yeni rekorlar bekliyorum o yüzden gümüşte

0BeğenmedimŞikayet

Duygum ()

Hocam siz sattınız mi

0BeğenmedimŞikayet

Deveci42423 ()

Güzel açıklama bakalım nereye kadar devam edecek

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Erkan öz de 8,9 saat önce video yayınlamış orda geniş geniş bahsediyor

2BeğenmedimŞikayet

Ufuk0707 ()

hocam dün yazdım yani gece bu durumu taş yağmuruna tutuldum. acıklamalarını okumak takdire şayan.

0BeğenmedimŞikayet

payback ()

Kesinlikle bu yükselişin bu trader grubuyla bağlantısı var. İnşallah devam ederler

2BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Emeğine sağlık hocam bunu smdi baska yerde de okudum 1 saat fln oldu saglam bir grup

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum