Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0885 11:27:59
EUR 35.0865 11:27:59
USD 32.2098 11:27:59
ALTIN ONS $2386.2900 11:27:59

Grafiği gönderen: Hüzünbaz_Gram_Altıncı_

Şimdi bazı arkadaşlar ben neden hiç yukarı yön vermiyorum, hep aşağı yönlü konuşuyorum diyordur. Dediğim gibi. Bir gün fena fişekçi olacağım.
Yüklü alımlara geçme zamanı yaklaşıyor. Ancak öncelikle şu grafikte gösterdiğim yaklaşan şelaleden kurtulmak gerek.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ ()

Geçmiş mesajlarıma baktığımda 22 Şubat haftasıyla ilgili ilk uyarımı Ocak ayının sonunda yapmışım.
Alt yorumda görünüyor. O alt yorumda bahsettiğim tehlike Span B'nin kırılması tehlikesiydi. 22 Şubat konusunda daha sonra bir kaç defa grafiklerle uyarı yapmıştım.

Ama artık bu uyarıların bir anlamı yok. Çünkü artık ben de gerçeklik duygumu kaybetmiş durumdayım.
Ne güzel tam alım fırsatının ne zaman gelebileceğini çok güzel hesaplıyorsun. Gram almak için en güzel zaman şudur diyorsun altın onsa bakarak. Sonra bir günde Dolar TL, yani gram altının diğer ayağı saatlik değil, günlük değil, haftalık tenkanseni kırıp patlıyor gidiyor.
Yani böyle bir piyasada nasıl öngörüde bulunabilirsin ki?

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

memp ()

Hocam yine ben:)haftanin ilk acilis gunuyle ilgili kisa bir orneklem yapabilirmisiniz musait olunca yani nelere dikkat etmemiz gerekir sizce. tabiki mumkünse hocam

1BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

hocam insallah hayırlı kazançların olur. sayfana hergün okumadan gecemiyorum çok güzel grafiklerin var gerçi ben grafikten anlamıyorum acıklamalarınızı okuyorum tutmayanıda yok heleki gram altında belkide 1760 ve altı sıkı takıp bende uzun vadeciyim süre yok cevap için tesekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Hocam bilmiyorum. Ben orta vadeciyim. Vadem Ağustos'ta doluyor. Sonra parayı kullanmam gerekecek. Ağustos'a kadar doların 7.80-7.90'a kadar yükselebileceğini kendimce tahmin ediyorum. Burada üstadlarımız da yakın fikirlerde. Euro ve sterlinin de dolara karşı güç kazanabileceğini düşüncesinden hareketle seçimimi onlar yönünde, başta sterlin, sonra az da euro şeklinde kullanacağım. Ama parça giriyorum. Çünkü Şubat'ın sonuna ve Mart'ın başına kadar bir Gram altını da görmek istiyorum. Ben böylece saçma sapan bir yatırım planı yaptım. Bakalım.

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

hocam iyi çalişmalar. sterlin tli ve euro tl yi tahmin olarak ne bekliyorsunuz. zahmet olmazsa yazabilirmisiniz tesekkur ederim

3BeğenmedimŞikayet

Arkadaşlar şu alt yorumda bir şelaleden bahsetmiştim. O şelalenin bitişi gelecek hafta görünüyor. Gerçi sonraki hafta da baskı var ama gelecek hafta ciddi bir şelale olursa alımlarla birlikte o baskı yok olur. Ben pazartesi sabahından itibaren paramı günlük faizden çıkarıp Parça Euro ve parça sterlin için hazırda bekleyeceğim. Ayrıca her haftanın ilk açılış günü önemlidir. Böyle bir plan yaptım. Ancak kimseyi yanıltmak istemem.

@Akif44 üstadım. Benim sana like haklarım da gece açılacak artık kusura bakma. Eline emeğine sağlık. Selamlar saygılar hocam.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

EyvALLAH Hocam sağolasınız teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

3 aşağı 5 yukarı hepimizin görüşü aynı hocam. Çelişmiyoruz. Terste olanı unutun. Kalanı için mükemmel alım zamanını bekleyin. Yaz gelmeden zaten terste bir şey kalmayacak. Sabır.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam sterlin de de obo var dikkat edin derim

1BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Eline sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

işte usd biz aldıktan sonra o siyah cizgiyi hedefledi Hocam aylardır stabil takıldı faizdi şuydu buydu derken
gerçi biz çokta terste değiliz meblağda ufak zaten Hocam diğerleri özellikle sterlin
sayfasında Hocalarım hep yükseliş bekler lakin oda trendi yakalayamadı sürecek mi bu yatay halleri yatırım tavsiyesi olmamakla beraber görüşünüzü alsam

1BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Tşk ederim hocam sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

@RXZ5K2 Dövizler hakkında görüşümü dolar TL hakkında söylemiştim hocam. Öncelikle şu gelen 2 haftalık şelaleden kurtulmamız gerekiyor.
Alt mesajda paylaştığım grafikteki alttaki siyah çizgiye doğru gidiş.

0BeğenmedimŞikayet

Belki büyük düşüş de gelmez hocam. Dediğim gibi. O grafikteki mavi çizgi şu an sterlinin yükselmesine engel olan çizgi. Yukarı kafasını ne zaman kaldırsa oradan dönüyor. Bir gün Sterlin o mavi çizginin üstüne çıkacak. Bu defa yükselmesine engel olan o çizgi düşmesine engel olacak. İkisi birlikte kol kola yükselecekler. Önümüzdeki iki hafta dikkat.

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Eline saglik abi bende o yuzden tl deyim buyuk düşüşü yakalarsak zarar deil karla çıkarım ınsallah tersten çıkarız saygilar

2BeğenmedimŞikayet

Altın ons ve gümüş onsun yeni ayın başlangıcındaki ilk bir kaç gün biraz yükselmesini beklerim. Ondan sonrasını öngöremiyorum. Şubat ayı kritik. Eski zirvesine geri çıkması gerekiyor bir şekilde. Yoksa 22 Şubat'ta başlayan haftadan itibaren sıkıntı çıkar. O zaman çıkmasa Mart'ta çıkar.

Gerçi bana hava hoş. Büyük düşüş günlerini yakalamak çok iyi oluyor. Büyük düşüşlerin güzel tepki yükselişi oluyor. Malum :) İnsanların aylardır kazanamadığını bir haftada götürme şansı olur.

@halhil üstadım. Geçen hafta da demiştim. Şubat'ın ilk haftasında gümüş lehine. En azından gördüğüm o. Ama ikinci haftasını ben de öngöremiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Eline sağlık Hocam çok teşekkür ederim makbule geçti
Sabahtan beri grafiklerle rehber oluyorsunuz siteye sterlini kaç gündür soruyorduk net cevap yoktu Vallahi siz başka soruya yoruma mahal bırakmadınız
EyvALLAH Hocam

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Teşekkür ederim ful. tl de bekliyorum hocam neye elimizi atsak elimizde kalcak gibi ons ta fake geliyor bana bir dip gelecek gibi ytd

3BeğenmedimŞikayet

Sterlini kestirmek güç hocam. TL dolara karşı değer kazanıyor. Ancak Sterlin de dolara karşı değer kazanıyor. O nedenle dolar dibe doğru giderken Sterlindeki adam TL karşısında fazla etkilenmiyor. Şubat'ta da bu devam eder. En kötü durumda bile 9.80 küsür bir şey beklerim ki böyle bir şeyin olabileceğine ben de fazla ihtimal vermiyorum. Dolardaki adam düşünsün. Sterlindeki adam değil.

Önemli olan zaten nereye kadar düşeceği değil. Ne zamana kadar düşeceği.
Bak ben sana tıpkı dolardaki gibi sterlinin başına bela olan mavi çizgiyi göstereyim. Sterlin ne zaman alınır? Fiyat hareketi mavi çizginin üstüne çıkmayı başardığında alım aşamasına gelinir. Az bir zaman kaldı. Sabır:

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi sterlin nereye kadar sala bilir ve parite durumu dip yaparmı

1BeğenmedimŞikayet

memp ()

Tesekkurler hocam emeginize saglik

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Eline sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum