Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:41:04
EUR 34.7748 01:41:04
USD 32.4684 01:41:04
ALTIN ONS $2337.9850 01:41:04

Grafiği gönderen: Samourai

Samourai ()
Bitcoin
$Algo

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Samourai ()

Rica ederim bol kazançlar

Ladree için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Samourai ()

Grafik paylaşacağım dirençleri takip edebilirsiniz

jaw için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Yureginw saglik abim cok sagol

Samourai için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

jaw ()

Sxp hedefiniz nedir

1BeğenmedimŞikayet

Samourai ()

5850 direncini aşıp mum kapatırsa hedef 7630 olur orayı da aşarsa 8775 altta ise 5035 var ama daha önemlisi yükselen trend var onun altında kaç defa temas etmiş şu anki değeri yaklaşık 4460 bu seviye kırılırsa tehlikeli olur

Ladree için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Algo guzel seviyeler var gibi abi fikrin nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Samourai ()

05850'ye kadar yolu var aslında btc sorun çıkarmadıkça. ben $sxp takviye yapmak için bunda da kar yazdığı için erken sattım :)

nekk2088 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Samourai ()

$Algo'yu 5474'ten sattım değerlendirenlere tebrikler bereketli olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Kras ()

Stop koydurtmuyor aklimdan gectigi an 700 lerde buluyorum kendisini :)

0BeğenmedimŞikayet

Kras ()

Çöp demek istemedim ama btc ile ayni grafik ve hareketleri gostermesi sebebiyle sormustum

0BeğenmedimŞikayet

Samourai ()

$Sxp neden çöp olsun ki? Sabırla işlem yaparsanız gördüğünüz gibi meyvesini veriyor.

Kras için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ay_gül ()

Ben € kullanıyorum. Binance kapalı

EMRAHBEY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ay_gül ()

Samurai grafik atmış ordan bakın

EMRAHBEY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ay_gül ()

Ya ben ne yazmışım kendim anlamıyorum.. sözlük delirtti beni @nekk2088 all= app ekşin = eksik onk=pnl

Ay_gül için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ay_gül ()

Evet binance all ta o ekşin alış satış fıyatın da karı göremiyorsun. Ustd ne kadardı kaç olmuş ancak o şekilde anlayabilirsin. Onk de yazıyor aslında ama elinizde tüm mallardan edilen kar o.

0BeğenmedimŞikayet

EMRAHBEY ()

algo buralardan girilirmi destek kaç biliyomusunuz

Ay_gül için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ay_gül ()

Ben hesabımı devre dışı bıraktım kısa bir süre algının w formasyonu 6h damı 12 h dalıydı acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Ay_gül ()

Ben olsam algoyu satmazdım. karını çıkabilirsin. Düşerse alttan toplarsin onunla . Algo daha başta grafiğine göz at nerden nereye gelmiş anlarsın. 0.79 gelırsen uzaya gider. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kras ()

Sxp den birsey olurmu yoksa elimizdemi kalacak

1BeğenmedimŞikayet

Samourai ()

Elbette karar sizin yine de stopsuz kalmayın evet grafik çok güzel proje güzel ama bitcoin hınzırlık yaparsa güzellikler çöp olur

0BeğenmedimŞikayet

Samourai ()

Aksine grafik gayet güzel görünüyor üçgeni yukarı kırmış üstelik 4 saatlikteki yükselen trend nokta atışıyla çalışmış yeter ki bitcoin bir hınzırlık yapmasın.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum