Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0640 09:11:09
EUR 34.7059 09:11:09
USD 32.5968 09:11:09
ALTIN ONS $2383.9000 09:11:09

Konu: Neo. Saatlik grafik. alçalan takoz çalışırsa..

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bilgebilge ()

Terste kalmak istemiyorum beklerim yükselişi hissedersiniz o noktalardan girerim sizinle birlikte

Solo_Atak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

35 k üzerinde 4 saat durmadı kisada bu mal halen düşebilir o yüzden alın diyemem ancak stoploss kullanırım ya da alırım terste kalsam da beklerim panikleyen derseniz alım yapabilirsiniz onun dışında 35k alti 30 kyi getiri BTC de şuan yükseliş trendi kırılmış agresif bir BTC var burdan direk çıkabilir ancak düşerse ciddi terste kalırsınız eğer yükseliş hissedersem yazacağım ben de bir miktar para ayarladım terste olan parçalara ekleme yapacagim yazarım alış noktalarını size uyarsa alırsınız

Bilgebilge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

4 saatlik kapanışlar şöyle

Gece 03.00 gün bitişiz ve başlangıcı..
7 - 11 - 15 - 19 - 23 yine 03.00

Bilgebilge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bilgebilge ()

10 dk sonra değil mi 4 saat olmuş oluyor 35 bin le kapatirsa yuzde elli girebiliriz demiştik

0BeğenmedimŞikayet

EMRAHBEY ()

birileri demekki neonun yukselmesini engelliyorlar dediniz gibi dot yaklasti neoya neo sürünüyor yerlerde

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Ltc 180 i gördüyse neoda 150 yi görmeli ama inan nasıl bir saçmalık buralarda gezmesi ben de anlaamdim DOT nedir yaw neonun yaninda gerçekten piyasa garip

EMRAHBEY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMRAHBEY ()

görürmüyuz o gunleri acaba

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

59 usd evet

EMRAHBEY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMRAHBEY ()

59 dolarami

0BeğenmedimŞikayet

jaw ()

59'a değmesi ne kadar zamanda bekliyorsunuz? Neo 3 te çok umutluyum hocam, illaki bi sıçrama yapacaktır

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Neo 59 a degmezse birdaha Neo almam önermem

jaw için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

jaw ()

İnşallah hocam sizinle beraber bizde beklemedeyiz.

1BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Bir yıldır aynı şeyi düşünüyorum bir yıldır bunu bekliyorum

coinci_kardes için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

coinci_kardes ()

Bu NEO 3.0 muhabbetinden çok ümitliyim şahsen. Bakın aynısı Ethereum 2.0 için konuşuluyordu, o sırada Ethereum 200 dolar civarındaydı, konusu bile onu 750 dolar bandına çıkardı, piyasaya sürülünce de görüyoruz adam ATH yapmaya kalkıyor. NEO, kripto paralardaki dalgalanmalardan bağımsız olarak yükselmesi öngörülen bir proje şu an için. Benim düşüncem o yönde şahsen. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Emeğine sağlık Hocam. Teşekkür ederim...

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Hayırlısı bakalım, inş. ; ))

1BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

İnşallah bakalım ustam

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Çalışırsa yükselir :)

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Aynısı BTC içinde var calismaz inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum