Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 09:17:23
EUR 34.7339 09:17:23
USD 32.5072 09:17:23
ALTIN ONS $2392.1450 09:17:23

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Bir kaç gün önce paylastıgımız çalışan grafık, incelenmesınde fayda var.

Usd bahsettıgımız noktaya gerılemıs, onslar ıse ust band dırenclerını zorluyor ve kanal ustune atmaya calsıyor.
Ema ortalamalarına yaklasma cabaları devam edıyor gorunuyor, takıp etmekte fayda gordugumden tekrar atmak ıstedım.

Saygılar...

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

utku0707 ()

Satmasa iyi ama malum allah yardımcımız olsun sağlam sattık gecenlerde

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zaza_Bingöllü ()

Abim merhabalar emeğine sağlık

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Hocam bıraksalar yükselecektir , MB lari altın satıyor tonlarca , pandeminin vermiş olduğu ekonomik sıkıntıları buradan bir nebze kapamaya çalışıyorlar ... ytd

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Teşekkürler emeğinize sağlık

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altın ons 1871,336- gr tl 445,85

Gumus ons 26,10 - gumus gr tl 6,19

Üzeri kapanıslar yukselısın basladıgı noktalar olacaktır.

Şu ankı durum yukselıyor gorunsede korku ve panıgın gectıgı anlamı tasımaz, dikkatli olmak gerek.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Ebuzeka ()

Sağol teşekkür ederim güzel bilgilendirmelerinizden dolayı
Elleriniz dert görmesin
Allah Teala razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Bakmayınız grafiğe laf söyleyen 3-5 kişiyi. Sayıca azdır grafiklerinize bakmak isteyen ise sizin tahmin ettiğinizden daha çoktur. Kimisi sessiz okur . Yorum yapmaz . Ben sizin gibi grafik paylaşan üstatların yorumlarını okumak için giriyorum sitece. Grafik paylaşanlar 2 kez emek verir. 1. Temel bilgi 2. Grafiğı oluştururken. Emeğinize sağlık tesekkürler

1BeğenmedimŞikayet

HKN2020 ()

@66vip eyvallah dostum. Tekrar teşekkürler.

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hakan kardesım,
Kişi bilmedigi seyın dusmanıdır,

Onlarıda anlıyorum, teknık bılmedıkerındendır dusmanca ve asagılayıcı yorumları, o sebeple ne ben onları nede onlar benım ınanmadıkları yorumlarımı gorerek bosa mesguluyet olmasın dıye , cevap bıle yazmadan sadece engelleme kararı aldım.

Tesekkur ederım sizede, bız haber- verı- grafık- teknık hepsını bırlestırıp temel ve teknık anlamda aklımızın yettıgını aktarmaya calısıyoruz.

Hayırlı kazanclarınız olsun.

HKN2020 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HKN2020 ()

@66vip , dostum yorum yapmaya devam. Boşver in saçma sapan koşuşan tipleri. Zaten sitede faydalı olmaya çalışan kişi sayısıda belli . En azında boş muhabbet yapmıyorsunuz. Burda gerçekten birşeyler göstermeye çalışıyorsunuz. Her zaman diyorum . Kim kimden neyi almak istiyorsa onu alsın. Burda emek harcayıp, grafik paylaşan , yorumları ile faydalı olmaya çalışan arkadaşlara kendi adıma teşekkürler. İyi akşamlar herkese.

1BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Teşekkürler başkan

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Arkadaslar;

Teknıge fasa fıso dıyen, teknıke grafıge ınanmayan asagılayan arkadasların yorumlarını goruyorum,

Ben her ne kadar haber akıslarına verılere onem verıp bunları sızlerle paylassamda genelde bu verılerı teknıkle bırlestırerek yorum yapan bır kardsınız olarak,

Emege saygı duymadıgı gıbı bu emeklerımıze (teknıge vs) faso fıso dıe asagılayan ınanmayanları engellıyorum.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yok tigerrr bende lımıtsız gorunuyor sımdı baktım, normalde pek parcalı emır gırmem, manuel parcalı ama emırlerı tek parca yaparım ama sımdı baktım.

Tigerrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Başkan kuveytte emir bende 10000 TL alt limitli sendede mi aynı

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Aynen usta her zaman ki gibi nokta atışı hayırlı geceler.

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Şu rakamlar virgulune kadar gelmıs cidden takıbe deger calısma aslında,

saolasın ıbrahım hayırlı geceler.

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Emeğine sağlık usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum