Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0782 18:57:22
EUR 34.7928 18:57:22
USD 32.2466 18:57:22
ALTIN ONS $2330.1850 18:57:22

Konu: Btc icindir.

Trend asagi yonlu gozukuyor. Ytd

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Estağfurullah kardeşim, herkesten öğreneceğimiz çok şey var, bazen saplantılı düşünüyoruz. Ama bunda ikimiz de benzer düşünüyoruz ; ) 45 benim ath beklentim. Ytd.

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Ben bayrak görüyorum ustam. Şimdi siz iki ustanın yanında lafım olmaz ama. Ben 46 ya doğru gideceğini düşünüyorum. 34 37 arası sıkıştı kaldi

Kınıklı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Üçgenin kırılım açısı yukarı iken ne değişti de düşüş trendi beklediğini açıklarsan anlam kazanabilir?

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MeDuSaAa ()

Hocam tahmini nereye kadar salma var mal almaya korkuyom :)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Herzaman diyorum, zaman degistikce grafiklerde degisir. Diger bakis acisindan rising wedge var. Ust trafa giderse 38450 civarini kirabilirse hedef noktasi 46/48k ve bir baska acidadan asagi kirarsa hedefi 28k.. ben tahminimi paylasiyorum. Inatlasmiyorum. Sistemin ne yapcagini bilseydik zaten burda simdi boyle yorum yapiyor olmuyorduk. Bu da burda kalsin. :)ytd

Kınıklı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karagece ()

Eyvallah ustam sağolasın. Yarını görelim duruma göre btc ye binerim

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Dolarin uzmani. Bulent esen bilir...
Dolar zaten yukselis kademesibdeydi. Son bolge olan 7.20 civarinada gordu. Artik yukselir. Btc ust bazinda tl ye oranla xtra kar birakir fakat btc etkisi oyle bekledigin gibi olmaz. ytd

Karagece için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Şuradan aşağı yönlü olduğunu mu çıkardınız? Tam aksini düşünüyorum. Yarınki Biden faktörü etki etmezse yeni ath yakındır arkadaşım. Bu da burada dursun. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Karagece ()

Btc düşerse artış olmaz maalesef

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Yerli borsalarda coin fiyatları artar :))

Karagece için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karagece ()

Ustam merhaba. Yarın ki durumdan ötürü dolarda artış olursa eğer bitcoin nasıl etkilenir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum