Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:19:01
EUR 34.7748 04:19:01
USD 32.4684 04:19:01
ALTIN ONS $2337.9850 04:19:01

Konu: TL/GR Altın ve Gümüş- destek direnc

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Hep ons bazlı takıp edıyoruz ama tl- gr alım satımı yaptıgımızdan bılgı amaclı

TL bazında destek ve dırencler, gormemız ve Takıp acısından.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Emeğinize sağlık hocam.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmdrn66 ()

Sizin görüşünüz ne yönde piyasalar ne yönde hareket edecek bir tahmin yada tarih varmi

0BeğenmedimŞikayet

Ahmdrn66 ()

Ben son 200 gramı al sat için aldım o yüzden soruyorum 440 dan aldım

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hemserım sıtenın ve kucuk yatırımcının buyuk cogunlugu gıbı terse dusmussun, bu pıyas sartlarında normal,

Zararına satman dogru degıl vade ve ıhtıyac durumunu bılemıyorum ama, dıyelım sattın ne alıcan ne daha kar verecek sekılde dıye sormenız lazım kendınıze, zamandan zararınız olabılır ama ıhtıyac durumu yoksa zararına satmanız mantıklı degıl.
Al- sat demek kanunen ve sıte kuralları geregı yasak ancak ben zararına mal satmaya karsıyım.

Ahmdrn66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmdrn66 ()

Kardeş selamun aleyküm yozgatliyim ve şu anki zararım 17bin civarı en son ortalamayı 462 ye düşürdüm ancak bundan sonrası uçurum 448 den sat emrim var son aldığım 200 gramı ne yapayım bilmiyorum toplam 550 gr

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altında 442,7 takılı kaldıgımız direncvar, asıl yukselıs ıcın 445,85 uzerınde 4h mum kapatmalı

Gumuste 6,9 a takılı kaldık bu dırenc ustunde 6,19 asıl yukselıs rakamamımız.

Usd 7,41 ustunde olması metaller ıcın olumlu ancak 7,47 daha onemlısı 7,51 dırencı yukselıs ıcın onmuzde duvar.

Alt Grafıkte bakıldıgında daha kolay gorebılırsınız.

Usd ve onsların ters hareketlerınden dolayı gunlerdır aynı band aralıgınd hareket edıyoruz. Ons hareketlerı olumlu gorunsede usd ızın vermıyor.

Her zaman soyledıgımız gibi onslar olumlu hareket etsede bız gr- tl al- sat yada yatırım yaptıgımız ıcın usd onem arz eder ve destek dırenclerı tl bazında da takıp onemlıdır.

Abd acılısı ve bsk devır gunun belırleyıcı olayıdır, hep bırlıkte ızlıyoruz.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Eline saglık başkan

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Nasıl yorumlamak gerekiyor? İkisinde de 50 günlük ortalamalar 200 günlüklerin altında, bu iyi bir şey değil diye anladım. Grafiğe bakarak kesişmeleri ne kadar olası, ne kadar yakın onu anlamıyorum ama. Elinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Antep27a ()

Ölüm öpücüğü

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum