Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 13:46:14
EUR 34.7339 13:46:14
USD 32.5072 13:46:14
ALTIN ONS $2392.1450 13:46:14

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Altın ETF'leri can çekişmeye devam ediyor. Devamlı ve istikrarlı bir alım göremiyoruz. Bu da yükselişlerin sınırlı kalmasına sebep olan önemli etkenlerden birisi. Ayrıca fonların henüz agresif alım tarafına geçmemesi de bir diğer etken. Yükselen tahvil getirileri ve DXY endeksi değerli metaller nezdinde olumsuz almaya devam ediyor. Ancak Altın daki düşüşlerin ben kademeli olarak alım yönünde değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Özellikle 1750'lere doğru bir satış hareketi gerçekleşecek olursa güzel bir alım fırsatı oluşturacaktır. Nitekim değerli metaller diğer enstrümanlara göre hayli geri kalmış durumda ve bu düşüşün geri dönüşü de ilerleyen dönemde büyük olacaktır. YTD. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

yorumlarınız çok kıymetli hocam mahrum etmeyin lütfen.

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bence hala kalkmadı. Kötü bir senaryoda hala mümkün. Şubat - Mart ayları kritik 2 ay olacak, o yüzden her şeye hazırlıklı olmak lazım.

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

hocam kısa vadede 22-23 onslar masadan kalktı mı görüşünüz nedir acaba?

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Hem altında hem de gümüşte bir süredir çıkışlar devam ediyor. Bugünkü verileri görmedim nitekim ABD piyasaları hala açık, o yüzden bunu yarın değerlendirmek daha doğru olur. Selamlar.

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

kıymetli hocam iyi akşamlar eftlerde altından çıkış gümüşe giriş var sanırım. Fiyatlanınca pozitif mi ayrışacak ne dersiniz yoksa fiyatlandığı hali bu mu fazla heyecana gerek yok mu?

3BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Dijital paralar ile ilgili fikrimi daha önce ilgili sayfada belirtmiştim zannediyorum. Dijital paralar gelecekte hayatımızda yer edecek. Bugün Avrupa Merkez Bankası dijital Euro kullanarak 2 milyon euroluk bir transfer gerçekleştirdi. FED bunun üzerinde çalışıyor. Çin ve Japonya ülke genelinde denemelere başladılar. Yani gelecekleri hayli parlak. Ayrıca değerli metaller ile aynı safta yer aldıklarından ötürü buradaki payında bir kısmı önümüzdeki dönemde o tarafa akmaya devam edecek, özellikle fonlar nezdinde. Ben portföylerde dijital paralardan belli oranlarda bulundurulması gerektiğini düşünüyorum. Nitekim daha önce detaylı olarak hangileri olduğunu da yazdım. Selamlar.

Osman_AK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Osman_AK ()

Merhaba Hocam Digital Paralar için yorumunuz yok mu acaba.

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

üstadım gene böyle bir mesajınızdan sonra satışlar gelmişti bakalım gene aynısı olacakmı

0BeğenmedimŞikayet

Wachman35 ()

Şu karşı taraf riskini bazı önemli ekonomiste diyor, sizce olur mu karşı taraf riski..

0BeğenmedimŞikayet

Darphaneburda ()

Hocam sizde kısa vadede bu rsi uyuşmazlığından doğan nir çekilme bekliyormusunuz, devir teslim ardından

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bunun için birden fazla dinamik var. Ancak asıl ralliyi tahvil satışı ve karşı taraf riski sebebiyle göreceğiz.

Wachman35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhanoner ()

Ons un önü çok açık 2100 ler konuşuluyordu gerçek olacak

0BeğenmedimŞikayet

Wachman35 ()

Yeşil enerji gibi mi

Orhanoner için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhanoner ()

Akşam biden in konuşması çok aşırı önemli

0BeğenmedimŞikayet

Wachman35 ()

İyi akşamlar sizce ralli ne zaman kendini belli eder, yada hissettirir, var mı boyle bir işaret.. teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bu hafta piyasalardaki olumlu hava sebebiyle bir miktar yukarı sürebilirler ancak ben henüz yeni bir ralli başlayacağını düşünmüyorum. YTD. Selamlar.

genccadam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

genccadam ()

Kıymetli hocam onsun gidişatı yukarı yönlü mü gözüküyor.

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

ONS'a etkisi olacağını sanmıyorum. Zaten seçildiğinden beri söyledikleri onsa etki ediyor. Yani son 2 aydır zaten kendisi seçilmiş başkan. Yarın'ki sadece devir teslim. Ancak tabii izleyeceği politikalar ve açıkladığı teşvik paketinin senatodaki macerası ilerleyen dönemde önemli olacak. Selamlar.

fizyoterapist_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Hocam yarın ABD başkanı oturacak ... Sizce ONS'a bir etkisi olmaz mı ? @shaokahn saygılar sunuyorum...

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

illa bi cekilme mi olmasi lazim yukarilara cikmasi icin azizim :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum