Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 18:07:56
EUR 34.9476 18:07:56
USD 32.2656 18:07:56
ALTIN ONS $2352.9350 18:07:56

Konu: btc anlık

günlükte düşen trend kanalının aşağısına indik. düşen kanalı retest ediyor, 22:00 kapanışına kadar kanalın üzerine dönmezsek 35k lara bir ziyaret olabilir. ytd

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

Evet kusura bakmayın :)

blkstallion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

eyvallah dostum

Kras için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Olmayacak birşey yok gayet de güzel sen devam et kardeşim benim layk sana gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Kras ()

Bitane de benden saol eline saglik

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

yok ne takıcam üstad zorla yapmıyoruz amme hizmeti bizimkisi. baktık olmuyor paylaşmayız

BROKER25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

al sat diyemiyoruz)

nekk2088 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Sen takılma devam kardeşim ben çok beğeniyorum aslın da grafik bilgisi olmayınca insan boş boş bakıyor ne soracağını da bilmeyince öyle oluyor ilk zamanlarda ben de öyleydim :))

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

40k dan otomatik satış emri vermiştim geri alayım o zaman emri haftaya falan belki 42 olur

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

bi çok kişi al sat kaptırmış kendini eminim çogu sayfaya bile bakmıyordur)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Sağlık olsun bazen oluyor

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

teşekkür ederim dostum. bazen düşmüyor yorumlar

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

btc bu düşer çıkar takma kafana. bu yıl btc yılı zararda çıkar üzerine karda edersin

nekk2088 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Eline emeğine sağlık yazmıştım

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Aslında domi salması ile altlar coşar diye beknenti var ondan gorunmemistir :))

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

ne yazmıştın tekrar yazar mısın?

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

Bende takip ediyorum acaba 40k ne zaman olacak diye insanın zararı olunca takip ediyor valla grafikler den anlamıyorum ama 5 dakka da bir bu sitedeyim yazılanları okuyorum 39.900 den btc aldım bi satsam 40k dan rahatlıcam ya zararım kapatmıyor ama içim rahat değil

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Sağlık olsun emeğinize sağlık:))

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

yorum düşmedi dostum

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

destekleri de verelim 36500 ezberledik artık. 36k- 35800 kırılırsa 33k ya ziyaret başlayabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Ustam grafini yazdım ama görmediniz sanırım

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

eyw. sorun değil dostum, zaten millet altcoinlere kaptırmış kendini kimsenin grafik gördüğü yok.

ATT35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATT35 ()

Eyvallah dostum, 3 hakkın dolmuş:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum