Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0691 17:59:28
EUR 34.7857 17:59:28
USD 32.5146 17:59:28
ALTIN ONS $2329.0000 17:59:28

Grafiği gönderen: drtaskin

⭐⭐drtaskin ()
Gümüş

İchimoku buluti 1 saatlik grafikte öncu yesıl cizgi tekrardan mumların Altın a girmiş olup mavi kırmızı ortalamayı aşağı yönlü kesmiştir maalesef ki şu an olan durum bu iyi geceler

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

INŞALLAH hayr olur hepimiz icin

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

(; doğru diyorsun yaz kızım 20k gumus
1k altın (:

OgzKgn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Alternatif zaman kayması vardı o filmde hocam o önemli bir felsefe benim açımdan gümüş için. ytd
Bakalım yarın açılışlardan sonra ne gösterecek. ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam geleceğe donus başlasın mi ? Artık

0BeğenmedimŞikayet

OgzKgn ()

Abi sen ne diyorsun sitede artık kendine sekreter tutan bile var :)))

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

(: walla sitede spek ve py ler vede banka icin çalışan simsarlar var dikkat etmek lazim sayin

@admin sitenin toplam üyesi nedir acaba tskler

OgzKgn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Eyvallah dostum

0BeğenmedimŞikayet

OgzKgn ()

Doktordan temiz grafik :))

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Doktor buuu neee

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eline emeğine sağlık yoldaş

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Bol kazançli olsun :)

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

Helal olsun buna güvenme bu hep sallar asya alim yapsa yukselcek gitcek sonrada diycek 6.50 olwcwk

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Müneccim değiliz tabiki de teknik veriler ile konuşmaya çalışıyoruz iyi geceler bol kazançlar

Kral26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Profilinizi inceledim 1 hafta öncesine kadar sitede 9 aya yakındır yokmuşsunuz, 1 hafta önce de 6.45 civarları hep yükselişden bahsetmiş hatta roket gibi kelimeler kullanmışsınız, şuanda düşecek diyorsunuz :) o halde daha önce sizin gibi kişileri dinleyip hep terso olan ben bu sefer ters pozisyon alıp yükseliş bekleyeceğim :)

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Asyayi görelim bakalım gece ne yapacaklar takoz kirilmasa iyiydi

ali74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ali74 ()

inişin sebebi abd deki azil oylaması galiba

drtaskin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

Kimse bilemez bakarsin asya alim yapar isler degisir grafiklerin ne kadari tuttuki simdiye kadar

drtaskin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Ben kaç gündür uyarıyorum insanları ne diyeyim :(

Ozgur6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozgur6161 ()

Kisaca düşüş geliyor desene.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum