Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0685 19:45:25
EUR 34.7712 19:45:25
USD 32.5192 19:45:25
ALTIN ONS $2385.4400 19:45:25

Konu: eth aylık

teknik derki, kanalın dibinden başlayan dalga eninde sonunda kanalın üst bandına gider. Bu mantığa göre baktığımızda ve dip ve tepe bölgeleri baz alarak bir kanal çizdiğimizde ortaya bu görüntü çıkıyor. tabi bu rakam eth bu ay o tepe noktasına ulaşırsa, ilerleyen aylarda ulaştığı takdirde rakamlarda yükselme görülür. Eth btc gibi kanalın orta bandına temas etmiş ve dopal olarak geri çekilme tepkisi vermiş. ytd

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Eth haftalık kapanışı yine güzel yaparsa Senin o grafik de çalışacak bence :)) ytd

blkstallion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

Yok dostum sıkıntı yok, öylesine yazdim

Crypto_0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Dostum düşmüyor sanırım yazdıkların gelmedi bir şey

ferhat1223 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ferhat1223 ()

Abi geldimi msjim

Crypto_0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Kardeşim ne oldu her şey yolunda mı

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Merhaba hayırlısı

Biriyim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Merhaba, bekliyoruz biz de yükselişi bakalım nereye kadar gidecek:)

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

okudum diğer yorumları da anladım olayı, problem etmeyin..

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

Boş bogazlik ettim. Önemli bişey değil. Grafik benim aylık periyotta beklentim bu şekilde. Kaç ayda gelir kaç senede gelir bilinmez ytd

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

nasıl yani? :)))

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

yok est ortada bir kusur yok, paylaşım benim sonuçta bizede arkasında durmak yakışır. hem bu grafik btc nin 100k ve üzerinde bir fiyatlama yapma ihtimaline karşı çizilmiştir. Şuan btc haftalıkta bir düzeltme sürecine girdi bu grafik gelecekse bile aylar belki yıllar sürebilir. yatırım tavsiyesi olmasın

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Rastgele yüzler gülmeye başlamış işten dolayı bugün bir kez tek girebildim ne olacak eth yükseliş nereye kadar

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Kusura bakma lütfen, özür dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

bu grafik sahtedir. hesabıma girip biri atmış ben değilim.

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Gördüm :)))

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

daha önce dirençleri vermiştik 35k 35700- 36500 buralar önümüzde ki önemli dirençler ytd

brkalya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

rica ederim.

0BeğenmedimŞikayet

brkalya ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

buradan uçacak kaçacak demek çok zor 37 k lardan düşerse bu kez daha büyük bir obo oluşturur, buda btc nin yükseliş trendinin bozulduğunu teyit eder direnç direnç gitmek önemli ytd bu paylaştığım grafikler zirve yerler, hedeflerin gelmesi belki aylar belki yıllar sürebilir.

0BeğenmedimŞikayet

brkalya ()

Emeklerinize sağlık Teşekkür ederiz. Hocam grafikleri sizin açıklamalarınıza bakarak anlamlandırıyoruz ancak. Bugün gün boyu 350k deneyip geri çekildi. 350k önemli bir rakam mı ? Kırdıktan sonra önü açık diyebilir miyiz

0BeğenmedimŞikayet

HeisenBerg~ ()

dot hakkında calısman var mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

rica ederim dostum katkımız oluyorsa ne mutlu

HeisenBerg~ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Surkentli_34 ()

Hocam yarın teşvik paketi açıklanırsa eteryuma nasıl etki eder

HeisenBerg~ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeisenBerg~ ()

emeğine sağlık hocam like kapalı oldugu icin like atamıyoruz ama çok teşekkürler dündendir çok yardımcı oldun

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Selamlar 2021 sonu hedefi nedir üst bandın

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Yok yükselsin de yavaş yavaş farketmez yeter ki yükselsin 1500 belki bu ay görür :)

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

ben örnek olarak bu ay üzerinden bir trend çizgisi çektim bir ayda bu noktaya ulaşması imkansız, belki aylar belki seneler sürebilir yanıltmasın.

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Çok umutlandım gerçekten çok teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum