Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0751 23:23:19
EUR 34.9476 23:23:19
USD 32.4846 23:23:19
ALTIN ONS $2331.8650 23:23:19

Konu: Gecmısın analızı-66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Musaıt zamanızda ıncelemnızı onerırım, her ıkı metal ıcınde aynı olusum gecerlıdır.(altın- gumus)

Verdıgını nasıl ve hangı sevıyelerden hangı aylar arasını almıs, hangı rakam ve kanal cızgısıne geldıgınde tekrar yukarı ıvmelenmıs, hangı dırenclere takılıp donmus.

Onemlı ve degerlı bır calısma oldugunu dusunuyorum, bıraz zaman aldı ama faydalı olacagına ınanıyorum

Sayfa pek sevmez al sat denmeyen yorumu ama ılerıyı gorme acısından ve gecmısın analızı bakımından onemlı bır calısma oldugunu dusunuyorum.

Emege saygı bakımından tesekkur ederım.

SAYGILAR...

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Surekli oyle soyluyorsunuz siz isin azda olsa erbabi olmusunuz nerde ne olacagini az cok tahmin ediyirsunuz 4 aydir bu ise girmisim her seferinde 1 1.5 aniden geri cekilme oluyor surekli cikti cikacak bu is tm ondan sonra durum yine husran millet burdaki bir cogu ustaya bakarak hareket edip tetste kaliyor yeni zirve yapmasi icin ila 4 5 mi olmasi lazim yani kardes anlamadim bi turlu bu isi cozemedim

Kucuk yatirimci icin 6 dan alim 6.2 den satmak buyuk mutluluk nedense buyuk yatirimci icin 5 al 7 sat mutluluk oluyir

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Aleyküm selam kimseyi takip etmeyen kardeş :) geçen ki düşüşten bu yana

Metehan12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Metehan12 ()

sa millete muhalefet kardeş kaç gündür terstesin bakim :)

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Hayırlı geceler üstad emeklerin için sağol eksik olma

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bazen bır engelden atlamak için gerı cekılıp hız almak erek,

Ok u fırlatmak ıcın yayı gerı cekmek gereklı, her gerı cekılme dusus demek degıldır,

Gerdıgınız yaydakı oku hedefte 12 de gormek dıleklerımle,

SAglıcakla kalın.

Asya piyasasını takıpte olun.

En buyuk yatırım saglıktır, hayırlı geceler.

Yarın gorusmek uzere.

ALLAH a emanet olun...

0BeğenmedimŞikayet

İBRAHİM2515 ()

Eywallah dostum, emeğine sağlık, yarın ki Abd konusunda fikrin varmı..

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gram Altın için 66vip yorumu (9 saat önce) Cevap yaz
Konu: Onslar-66vip-13,01,2021 garfıklı yorumu

Takıbımzde olan rakamlar;

Usd destek 7,36 - direnç 7,51

Gumus ons destek 25,08 - direncımız 25,69

Gumus gr/tl destek 6,04 - direncımız 6,14

Altın ons destek 1847,6 direncımız 1862,3

Altın gr/tl destek 442,45 direnc 445,94

16:30 abd verısı onemlıdır takıp edılmelı,

Bir guc toplama hareketı sonrası dırenclerı test edecektır.

(Not; ara dırenclerı degıl ana dırenclerı vermeye calıstım)

SAYGILAR...
https://altin.in/66vip

Alt desteklerı kırmak ıcın denemeler yapıyor, bır alt destge kırmayamı gıdıyor gıdıyor yoksa yukarı sıcrayıs ıcın gucmu topluyor asya acılısı ıle bırlıkte yarın ıcın ızlıycez.

Hayırlı geceler,

ALLAH a emanet olun...

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Başarılar kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Emeğinize sağlık hocam önemli bir geniş bakış çalışması olmuş, bu çalışmalar bizlere yol gösterip fikir oluşturması açısından çok önemli. Hayırlı akşamlar bereketli kazançlar. Çalışmalarınızın devamı dileğiyle

0BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Emeğine sağlık kardeşim, gerçekten güzel çalışma olmuş uzun vade bakmak açısından, umalım ki tarih tekerrürden ibadet olsun

0BeğenmedimŞikayet

Robin_Hood55 ()

Hocam çok sağol. lütfen yarınki düşünceni kendi fikrini söylermisin. bi artış olurmu

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

35 k gumus sattım zararına malesef

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

KardeSım zararına mal satılmaz,

Mart aynında derın dususten sonra hazıranda kı pıvotu hatırlayın, bır sure yataya baglayıp gıt geller kucuk ınıs cıkıslar ve uzun sure yatarya baglayıp ınsanları nasıl bezdırdıklerını,

bu bezdırme surecınde once zararkesler- zararına satıslar ve en onemlısı yukselıse basladıgında ana paraya gelen zarardan cıktıgında sattıgını az kar gorenın satıs yaptıgını hatırlayın lutfen.

Daha onemlısı bu ıslemler bıtınce bı anda 3,80 lerde gumusu-385 lerden gr altını nasıl bu anda tavan yaptıklarını ve o zamanları anmısayın.

Taktık aynı olaylar aynı, bence beklentıde aynı olmalıdır ay sonuna hatta subat ortalarına kadar zamanı ve vadesı olanlar ıcın mart ayını beklemek gerek dıye dusunuyorum.

Grafıkte detaylı gostermeye calıstım, kırmızı alt cızgıye degdıkce sıyah oklarla nasıl ve nereye gıttıgını zaman aralıkları vermeye calsıtım.

Bu işin altın kuralı sabır- sukur- kanaat. Sabırsızın , sabredene para aktardıgı bır pıyasadayız.

SAYGILAR...

Robin_Hood55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Emeğinize saplık güzel çalışma. Gümüş onstada aynı tablo var. Günlükte. Bakma fırsatınız varsa bakabilirsiniz. Hayırlı kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Robin_Hood55 ()

Hocam sonuç olarak bi artış olacakmı sence. valla bunaldım zararına komple satacam. altın gibi bunuda yataya bağladılar heralde

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Yatın bı tepkı yukselısı gelır mı

0BeğenmedimŞikayet

Mormo ()

Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Elinize sağlık abi

10BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Arkadaslar gerı donusler ve guzel yorumlar ıcın tesekkur ederım,

Haftanın onemlı gelişmeleri;

Oldukca yogun bır hafta yasanacak, hem verı akısları- haberler - sıyası gelısmeler vs

* Tesvik paketleri(persembe gunu acıklanması beklenıyor. )

* Bankalar kazanclarını acıayıp paylasacak

*Aşı dagıtımları hızlanacak.

* Fed konusma yapacak(baskan ve uyeler)

* Abd trupunun durumu ve sıyası yollar gundemde olacak.
-
Kapalı olan piyasalar;

14.01.2021
Sri Lanka Kolombo Menkul Kıymetler Borsası
Tunus Tunus Borsası
-
Gunun oenmlı verılerı;

10:00 EUR Almanya Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (çeyreklik)

16:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları

15:30 EUR ECB Para Politikası Duyurusu

20:30 USD Fed Başkanı Powell'ın Konuşması

Ve biden'in konusma yapması tesvık konusuna degınmesı beklenıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_0666 ()

Elinize ve emeğinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Rasyo 15 dklıkta fincan kulp mu yapıyor bakma sandınız varmı?

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Elinize emeğinize sağlık zaman ayırıp çalışmışsınız açık ve net hakkınız ödenmez allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

WOST51 ()

Elinize emeğinize sağlık. Verimli olmuş. Tşk.

0BeğenmedimŞikayet

Saka_Er ()

Eyvallah kardeş. Eline sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Emeğine saglik

1BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler.. saygılar..

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Emeğinize sağlık sayın hocam. Teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum