Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 10:23:57
EUR 34.9814 10:23:57
USD 32.5746 10:23:57
ALTIN ONS $2322.2400 10:23:57

Konu: 66vip- gecmıs degerlendırme

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Musaıt zamanızda ıncelemnızı onerırım, her ıkı metal ıcınde aynı olusum gecerlıdır.(altın- gumus)

Verdıgını nasıl ve hangı sevıyelerden almıs, hangı rakam ve kanal cızgısıne geldıgınde tekrar yukarı ıvmelenmıs, hangı dırenclere takılıp donmus.

Onemlı ve degerlı bır calısma oldugunu dusunuyorum, bıraz zaman aldı ama faydalı olacagına ınanıyorum

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cihan2626 ()

Emeğine sağlık objektif analizlerin için teşekkürler.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Allaha emanet

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bazen bır engelden atlamak için gerı cekılıp hız almak gerek,

Oku fırlatmak ıcın yayı gerı cekmek gereklı, her gerı cekılme dusus demek degıldır,

Gerdıgınız yaydakı oku hedefte de gormek dıleklerımle,

SAglıcakla kalın.

Asya piyasasını takıpte olun.

En buyuk yatırım saglıktır, hayırlı geceler.

Yarın gorusmek uzere.

ALLAH a emanet olun...

0BeğenmedimŞikayet

Ahmdrn66 ()

İyi geceler kardeşim 350 gramla terste yim 375 ortalama ile ne yapayım bilmiyorum uzun zamandır bekliyorum çıkış fırsatı da vermiyor öneriniz nedir bizi ne bekliyor

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gram Altın için 66vip yorumu (9 saat önce) Cevap yaz
Konu: Onslar-66vip-13,01,2021 garfıklı yorumu

Takıbımzde olan rakamlar;

Usd destek 7,36 - direnç 7,51

Gumus ons destek 25,08 - direncımız 25,69

Gumus gr/tl destek 6,04 - direncımız 6,14

Altın ons destek 1847,6 direncımız 1862,3

Altın gr/tl destek 442,45 direnc 445,94

16:30 abd verısı onemlıdır takıp edılmelı,

Bir guc toplama hareketı sonrası dırenclerı test edecektır.

(Not; ara dırenclerı degıl ana dırenclerı vermeye calıstım)

SAYGILAR...
https://altin.in/66vip

Daha once verdıgımız Alt desteklerı kırmak ıcın denemeler yapıyor, bır alt destge kırmayamı gıdıyor gıdıyor yoksa yukarı sıcrayıs ıcın gucmu topluyor asya acılısı ıle bırlıkte yarın ıcın ızlıycez.

Hayırlı geceler,

ALLAH a emanet olun...

0BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

Bir bir cikacak INSALLAH grafikde tam bunu anlatiyo emeniginize saglik @66vip

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Çok güzel yazmışsın ustam, tebrik ederim, bereketli kazançlar dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

reçetelere yatıştırıcı olarak yazılabilecek kıvamdasınız yine, insanı rahatlatıyorsunuz, teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Nurten128 ()

Cok dogru kazanmak icin sabir sukur kanaat sart

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Aynen olacağı yine o... ytd. faydalı uyarı, like.

0BeğenmedimŞikayet

Dimuse ()

Abi like bitmis kusura bakma; ))

14BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kardesım zararına mal satılmaz, Kar etmedıysen elındekıne sahıp cık;

Mart aynında derın dususten sonra hazıranda kı pıvotu hatırlayın, bır sure yataya baglayıp gıt geller kucuk ınıs cıkıslar ve uzun sure yatarya baglayıp ınsanları nasıl bezdırdıklerını,

bu bezdırme surecınde once zararkesler- zararına satıslar ve en onemlısı yukselıse basladıgında ana paraya gelen zarardan cıktıgında sattıgını az kar gorenın satıs yaptıgını hatırlayın lutfen.

Daha onemlısı bu ıslemler bıtınce bı anda 3,80 lerde gumusu-385 lerden gr altını nasıl bu anda tavan yaptıklarını ve o zamanları anmısayın.

Taktık aynı olaylar aynı, bence beklentıde aynı olmalıdır ay sonuna hatta subat ortalarına kadar zamanı ve vadesı olanlar ıcın mart ayını beklemek gerek dıye dusunuyorum.

Grafıkte detaylı gostermeye calıstım, kırmızı alt cızgıye degdıkce sıyah oklarla nasıl ve nereye gıttıgını zaman aralıkları vermeye calsıtım.

Bu işin altın kuralı sabır- sukur- kanaat. Sabırsızın , sabredene para aktardıgı bır pıyasadayız.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Hurmus ()

Elinize emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Emeğine sağlık ustam...

0BeğenmedimŞikayet

derinpınar ()

Dediğiniz gibi emek harcanmış ve gerçekten önümüzü görmek açısından güzel bir çalışma. Üstat al desen düşer. Sat desen çıkar her seferinde sana yuklenirler o yüzden böyle daha iyi herkes kendi kararını ve riskini alsın

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Eline emeğine sağlık abi
Kaç aylık bir grafik abi bu
Grafik içerisinde gözüküyordu kaç aylık bir grafik olduğu

0BeğenmedimŞikayet

Endişeli ()

Peki aşağıya iniş devammı edicek? Hiç anlamıyorum ben?

0BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

OZGUR037 ()

Hiç önemli değil bilgilendirmeniz yeterli

0BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Tesekkurler emeginize saglik

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Emeğinize sağlık çok emek ve en önemlisi zaman verilmiş. Tesekkür ederim. Anladığım kırmızı çizgiye değince artıyor . 1963ten düşmüş fakat dibin kaç ons olduğunu anlayamadım . umarım bir gün , bakarak çok rahat bir şekilde anlayabilirim :( kusura bakmayın grafik yorumlamada çok yetersizim

0BeğenmedimŞikayet

Arzu46 ()

Emeginize sağlık çok güzel bi çalışma.. o kadar gereksiz şeylere yorum yapılmasına rahmen böyle güzel çalışma ve yorumlara ilgisiz kalmak bizim seviyesizligimizi gösteriyor. k. bakmayin.. hocam bu noktadan sonra dip çizgisini görmüş demissiniz.. grafik yukarı mı?

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Faiz konusunda fikriniz mantıklı geldi bana fakat ben tersi dusunuyom dolar tl kurunda zarar etmek istemeyen dolar bozup faiz alanları faizle tutmak zorunda şayet enflasyon artar faiz artmazsa ekim ayındaki gibi olmazmi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Marsilyacat ()

Kardeşim emeğinize sağlık, önümüzü görmek adına mükemmel bir paylaşım. Teşekkürler

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Tesekkur edrım begenı hakkım dolmus kardesım,
normalde gerı donus yapanları begenırım kusura bakmayın

OZGUR037 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@derinpınar @OZGUR037 rica ederim

Site pek sevmez al- sat denmeyen yorumları ama genel bılgı ve analız acısından onemlı bı calısma.

Onumuzu gormemız acısından da kıymetlı.

emege saygı acısından tesekkur ederım

derinpınar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derinpınar ()

Elinize sağlık üstadım

0BeğenmedimŞikayet

OZGUR037 ()

Teşekkür ederiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum