Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:21:06
EUR 34.7748 02:21:06
USD 32.4684 02:21:06
ALTIN ONS $2337.9850 02:21:06

Konu: 11.01.2021 Onslar- TL/Gr ve Usd-66Vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
5 grafık bır arada,
Destek- direnc ve onemlı sevıler ıcın egıtım grafıgıdır, yatırım amaclı degıldır.
Yorumlar grafıkler ıcındedır.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Genel Degerlendırme;

Bolınger band aralıkları- ındıkatorler- stop rakamları ve ema ortalarına gore bır yukselıs gorunuyor. Ancak bu yukselısın burdan dırekmı yapacını yoksa gerı cekılıp guc topladıktan sonramı yapacagını belırleyıcı olacak olan haftanın gelısmelerı olacak.

Usd tepkı alımlarında ve onslarda da bır hareket olması durumunda burdan gıdebılırız, yok haber ve verı akısları desteklemeyecek olursa guc topladıktan sonra gelecektır.

Ama elımızdekılere sahıp cıkmak sabırla o beklenen gr/tl 450- gumus tl 640 cıvarı rakamlar geldıgınde tekrar kontrol edıp yenıden bır degerlendırme yapmak gereklıdır.

Bunların belırleyıcısı haftanın takıp edılmesı gereken olaylarıdır ve ılk ne yone olacagına onlar karar verecektır.

Haftanın onemlı gelişmeleri;

Oldıkca yogun bır hafta yasanacak, hem verı akısları- haberler - sıyası gelısmeler vs

* Tesvik paketleri(persembe gunu acıklanması beklenıyor. )

* Bankalar kazanclarını acıayıp paylasacak

*Aşı dagıtımları hızlanacak.

* Fed konusma yapacak(baskan ve uyeler)

* Abd trupunun durumu ve sıyası yollar gundemde olacak.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bir kenarda not kalsın, ozellıkle alım bekleyenler ıcın,

Asya dusurmese stabıl tutsa bıle

alım yapmadıgı surece

Altın:426- gumus:5,74 gun ıcınde test etmek ıster

Asya alıma gecerse tehlıke durur ve alt yorumdakı rakamları gun ıcınde yukselısle zorlar.

Çin acılısına kadar ALLAH a emanet olun

SAYGILAR...

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yoruma ek olarak

Ozellıkle usd takıp edılmelı

altta 7,29 ustte 7,37 cok dıkkatle takıp edılmelıdır.

Altını cızıyorum usd belkıde onslardan daha sıkı takıp edılmelıdır

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bstacısın kardesım @TheNeWYoRKeR

tesekkurler @dewaju

grafıktekı destek dırencler ve son verdıgım rakamlar noktasına kadar onemlı

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

rica ederım komutan, emegını takdırle izliyorum, saygılar

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

Teşekkür ederiz sayın hocam.

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

İnşallah abim, eline çalışmana sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

İnşallah Yozgatlı Ustam

10BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ons ta 25,30 altına gelmeden 26,11 ustu atmalı

gumus gr tl de ıse 6,02 ve 6,04 ustunde mumlar acmalı

altında ıse 1865,39 altına gelmeden 1852,47 yı kırıp

440,34 ustunde saatlık ve 4 saatlık mumlar acmalı.

Yukselıse gıdıyor dıyebılmek ıcın.

Yok bu rakamlar uzerıne atamazsa 5:00 mumu onemlıdır dusus ıcın yenı bır kanal olusturabılır.

Umarım kırar ve herkes tersten cıkar.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tsk ederim . guzel calışma onu belirtmek istemiştim.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Su an yenı bır kanal yok, sadece kanaldan dusmus 2 mum var, o sebeple net formasyon cıkma, bu ıkı muma bakarak cıkacak yada dusecek demek kehanettır, saatlık yada 4 saatlık mumlar bır kactane olmalı kı yenı farmasyon olusup yenı bır trendden yada eskı yukselen trendden bahsedılebılsın, ondan sebep grafıklerde olabılecek tum formasyonlar mevcuttur ve rakamlar sadece bılgılendırme amaclı olabılır. destek- dırenc ve stop ralkamları hem asagı hem yukarı gıbı.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yukselıs kanalından cıkmıs yenı bır dusus kanalı ıcıne gırmıs demek, sayet sıyah cızgısı yanı yukselen kanal alt cızgısı ıcıne gırmezse yenı bır dusus kanalı olusturur, Yok tekrar kanal ıcıne gırerse gıt geller olsada yukselıs trendınde demektır, sorunuzun cevabı budur.

Sessiztakip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bu konuda bilgi vermek bir bakıma guzel bir bakıma kotu. yatırım yapanları bilinclendirmek adına guzel . ve o yuzden dususlerde acele etmeyin TL bulundurun ve parcalı alın denmektedir. kotu tarafı full giren acemi yatırımcı yem olmaktadır . ne olursa olsun yatırımda panik olmak gerekli.
Egerki hatalı bir giriş yapıldıysa terste kalındıysa ya TL bulmak yada beklemek gereklidir . zaten borc parayla yatırım tavsiye edilmemktedir . ustad yazma gereği duymuş onun kararıdır . bunada saygı duymak gerekir.

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sessiztakip ()

Yukselen kanal cizgiyi kırmış durumdayiz ne demek. Iki yana da anlam. cikarttim. digerleri net aciklayici ama bunu anlamadim

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@M_yıldız aşırı dip rakamları vermek, paniğe sürüklemektedir ben gibi acemi yatırımcıları. Önce gelebilecek ilk destek verilip oradan aşağısı veya yukarısı olunca yorum ve grafik de çizim yapmak daya uygun olmaz mı ? saygılarımla

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Slm @66vip kolay gelsin . bol kazanclar. cok farklı bir biçimde olabilecek en dip rakama kadar vermissin umarım gelmez . cok garip bir durum diyebilirim . eline sağlık . iyi calışmalar.

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Yüregine saglik sagolun hocam hayirli geceler

0BeğenmedimŞikayet

Zararkess1 ()

500 gelse kar yazar bana ortalama 490 cektim gelir insallah o rakamlari gorecegız inaniyorum

ŞiRinN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zararkess1 ()

Gelmisken 500 gelsin bekledigimize degsin :)

ŞiRinN için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Cok tesekkur ederım arkadaslar, ilginiz için:)

Hafta boyu takıp edecegımız dırenc destkler grafıkte mevcut,

Hayırlı geceler,

ALLAH a emanet olun...

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Merak etme ben takip ediyorum:)))

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah kardesım sende olmasan dustumu dusmedımı emın olamıycam,

soalasın.

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Sagol yozgatli ustam eline emeğine
saglik; 5 i bir yerde gibi olmuş..
.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum