Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 05:08:51
EUR 34.9839 05:08:51
USD 32.2051 05:08:51
ALTIN ONS $2414.8350 05:08:51

Konu: Gümüş ons yarasa formasyonu ytd.

⭐⭐Yarasa72 ()
Gümüş

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Beklentim olup ytd. Kendi fikrim çalışmamdır çalışmaması daha iyi olur.

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

Şaka mı yapıyosun hocam bunlar nası grafikler

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok iyi valla en güzeli dostlarla :)

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KIZIL_ELMA05 ()

evet ama sonrası netarafa bakalım bir sinyal verecektir.

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Dostlarla kahve ve ayran içmeyi çok severim:))Tevellüt bize bunu öğretti:))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Ben teşekkür ederim:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kesinlikle sade :)) çok teşekkür ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Tepki yükselişi olacak elbet.

KIZIL_ELMA05 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KIZIL_ELMA05 ()

gümüş gramda günlük de bir - o b o - formasyonu oluşmuştu. ve tamda formasyon gereğibir düşüş gerçekleşti. haftayıda günlük grafikte bolinger alt bandında kapattı. buradan sonrasını izleyip görelim bir müddet

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Sade kahve candır, her zaman benden sana kahve:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim :) bir fincan kahveye hayır demem ama :))

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Aynen teşekkürler:))

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Rica ederim

Fırsatlari_kaçıran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fırsatlari_kaçıran ()

Çok teşekkür ederim hocam saygılar

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam yarasa formasyonun kulaklarını görüyor musunuz iki kulak yapmış kulakları bittiği için aşağı hedef veriyor. Ama çalıştırırlar mı bilmiyorum. Kesinlikle bu grafiğin etkisinde kalmayın ytd. Ben daha çok öğrenme amacıyla paylaşıyorum.

Fırsatlari_kaçıran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence de öyle olduğuna kanaat getirdim o yüzden uzun zamandır aslında fincan falan çok basit kaldığını düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Fırsatlari_kaçıran ()

Mrb hocam bilmeyen birisiyim. sohbetinizi okudum. bu görsel grafik bize p. tesi ne olcak anlatiiyor zannımca açıklayabilir misiniz . gms var 6.30 maliyetli elimde şimdiden teşekkürler iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Şimdi ben dibi hesap edemedim dip neresi. Matematiksel olarak yazıyor dur onunda hesaplamasını yapayım :)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Yarasa formasyonu tabiki daha verimli.

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Dibi bulursak son model Ferrari bizimdir hocam :) şimdi dip yapmalı.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte bu büyük resimdeki benim de çizip atmadığım yarasa :) tabi sen de kabaca atmışsın ama az çok ne demek istediğin ortada. Benim çizdiğim de 3 veya 4. dalga oluşuyordu daha o yüzden emin olmadan atmak istememiştim. Lakin şu an görüyorum ki baya baya ilerlemiş... Tabi yarasa biraz detay isteyen bir formasyon değerleri tam tutmazsa formasyon tutmayabilir ama tutarsa bu yarasanın nihai hedefi hiç hoş olmaz... ytd

Bir de şu var hadi ilk dalga 2. Dalga olan kısımdan başlıyorsa bu kez tam tersine son dalga düşüşten sonra yükselişe geçmesi anlamını taşıyabilir. ytd. Tabi ihtimaller çok ama yarasaları daha çok seviyorum o kesin fincanlara göre falan daha tutarlı olduğu için bana göre

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

@BossVurguncu yarasa formasyonu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum