Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0692 08:45:38
EUR 34.7255 08:45:38
USD 32.4556 08:45:38
ALTIN ONS $2322.6000 08:45:38

Grafiği gönderen: Manga

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Yo bizler faydalaniyoruz, ve takip ediyoruz

STokCu20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Hiçte boşuna degil düşüşlerle cok iyi bir grafikcidir manga takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

Mertinin ()

Belki sizi sessiz takip edenleriniz vardır Tim arkadaş. Bu site hep böyle. Faydalananlara hakkınızı helal edin yeterli bence

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Benimkisi basit bir Takılmaca idi Komutanım elbetteki paylaşımlarınızı yapacaksınız ve biz de istifade edeceğiz

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

evet dostum şimdi gördüm soruyu.

elimde gram var ve tersteyim bir bölümünü sattım alttan aldım dün yine sattım. bu gün alamadım.

fakat elimdeki gram var ve tersteyim. fakat tl de var. aslında terse düşmem ama bende sabırsızlık çok fazla. kısa vadae al sat yapmaya kalkınca terste kalıyorum...

437 yee çok güveniyordum ama tutmadı.

yok dostum elimde gram var ama gördüklerimi yazmak zorundayım.

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

STokCu20 ()

En GüzeLini Yapıyosun Bence Dışaemeye Devam Et Daha oBjektif Karar Verirsin..

Ceylan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Aynen Bu sitenin bir o kadar da dışarıdan takipçisi var

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Niyetim sizi uzmek degildi kusura bakma kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Aslında çok uzun zamandır üye olmadan takip ediyordum siteyi, manga ve birkaç değerli arkadaşın yorum ve tahminleri dikkatimi çekiyor , onların fikirleriyle kendi düşüncelerimi harmanlayıpyatırımlarıma kendi çapımda yön
vermeye çalışıyorum,

0BeğenmedimŞikayet

STokCu20 ()

Tamam AbLa HakLısın (:

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Boşuna değil herzaman fikir alan mutlaka olur okadar takipçisi var üstelik takipçileri faydalanır

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Komutanım son günlerde ateş böceği gibi gece var gündüz yok Bazen Işıl bazen sönüyor

Hildegard için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Komutanım gram grafiği ile USD grafiği uyuşuyor Eğer dolar yedilere gerilerse gramında 400lere gelmesi işten bile değil Ayrıca elinde gram olan birisi olarak grafikleri paylaşmak içini acıtmıyor mu

0BeğenmedimŞikayet

STokCu20 ()

Fark Ettim Nadir De OLsa Varmış (:

0BeğenmedimŞikayet

Hildegard ()

Komutana sorarız dostum alım zamanını.

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

STokCu20 ()

Siz GibiLeri KacırıyoLar Sonra Ah Vah.. (:

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

bazen bende sizin gibi düşünüyorum. hatta bu siteye gelmekte istemediğim zamanlar olmuyor değil

0BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Neden boşuna olsun ki belki yazmadan sessiz sessiz analizleri takip edenler vardır

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emeğine sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Komutanım Sarı çizginin temeli veya felsefesi nedir

0BeğenmedimŞikayet

STokCu20 ()

Bence Sen Boşuna Gönderiyosun BunLarı FaydaLanacak Kişi Gözükmüyo. DinLemeyi BiLmiyoLarki (:

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum