Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0714 02:47:38
EUR 34.9239 02:47:38
USD 32.5730 02:47:38
ALTIN ONS $2316.8750 02:47:38

Grafiği gönderen: strategicaltrade

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Can7 ()

Şu yorumu da devamlı hatırlayalım arkadaşlar eski dostların haklılığı , yorumları hiç eskimez.. Hayırlı bir hafta diliyorum ..

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Can7 ()

Güzel yorumdu hatırlayalım didiydim.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

çokkk teşekkürler açıklamalarınız için...

0BeğenmedimŞikayet

parapara3 ()

Hocam tekrardan elinize sağlık. Teşekkür ederim. Aynen dediğiniz gibi öğrenmeye devam o zaman.

0BeğenmedimŞikayet

dadasahmet ()

teşekkür ederim.. emeğe saygı ...

3BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

bu neki ben sana bir grafik içinde iç içe geçmiş 4-5 tane formasyon gösterebilirm hocam. birinin kilidi açılmadan diğeri çalışmıyo ve bir üst kademeye geçemiyo.. veya tam tersi.. bu işi profesyonelce yapıyosanız böyle olmak zorunda. size lazım olan yön tayini ve kahinlik değil oluşan harekete göre her kademyi görüp ona göre eyleme geçmek ve değişen koşula uyum sağlamak.. o yüzden onca çizgi ve rakam var.

dadasahmet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Estafurullah ustad. Tsk ederim paylasımlar için . iyi calısmalar

0BeğenmedimŞikayet

Arslan_Bey ()

Bizde de o yok o zaman sizleri takip edeceğiz

1BeğenmedimŞikayet

dadasahmet ()

12 tane fiyat 10 larca çizgi. düşecek dersen uyuyor çıkacak dersen uyuyor. puzzle mı bu :)

0BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

faydalı bir yazı olmuş
Saolun varolun

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

şu anda negatif

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

hiç dutmadım hocam öle bir şey

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

bilemeyiz takip etmek zorundasınız indikatör ve trend graiklerini. dönüş sinyali geldiğinde ancak anlarsınız.

Arslan_Bey için cevaplandı (yorumu göster)

12BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

bence inanmaya devam edin hatta tek inandığınız teknik analiz olsun. açıklaması şu:

dün soranlar oldu yazmıştım haftalık halen pozitif ama günlük ve 4h düzeltmeleri olabilir diye ve özellikle belirttim bu düzeltmede ema-9=6,35'in önemini.. altında kalıcı mum açarsa işin tadı kaçar hoş olmaz diye malesef öyle oldu. bakın işte teknik bu işe yarıyo her senaryoyu size veriyo. o yüzden ben senelerdir burada kendimi yırttım kademe mantığı diye.. teknik size herşeyi söyler burası kırılırsa kaç şurası kırılırsa işleme gir diye.

bugünün size hatırlattığı şey teknik takibin ve kademe mantığının harfiyen uygulanması gerekliliği yanında bu piyasalarda asla stopsuz işlem yapmamanız gerektiğidir. her zaman her koşul mümkündür ve anlık değişir. adamlar stop da patlattır trend de değiştirir siz biz buna bişey yapamayız ama kademeleri görüyosanız ya manuel olarak anlık takiple gereken noktada artık kesip atacak veya kar alacaksınız ya da bunu anlık başında durarak yapamıyo iseniz stop ve emir kullanarak halledeceksiniz. yani tedbir esastır.

bizim yatırımcı ve alsat yapan insanımızın en büyük hatası bu malesef hep umut etmek düştü aman çıkar nasılsa veya çıktı düşer nasılsa.. etmeyin işte umut karın doyurmuyo rasyonel ve akılcı davranın burda duygusallığa yer yok kurtlar sofrası burası.. anında karar vermek ve anında uygulamak zorundasın.. o tuşa anında basacaksın.. bunun bana göresi sana göresi ona buna göresi yok hocam çok kesin ve net.

parapara3 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arslan_Bey ()

Bu üç nokta üzerine atıp atmadığını nasıl bileceğiz onun süresi ne kadardır hocam

0BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Hocam emeğinize sağlık. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Garip bir sekil . adını megafon formasyonu koymuslar . yukselen tepeli ve alcalan dipli bir sekil.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Kapanış nasıl hocam olumsuz mu öneriniz nedir gümüşte olanlar için

0BeğenmedimŞikayet

parapara3 ()

Hocam elinize sağlık. Ben de eskiden tekniğe grafiğe inanıyordum. Grafik okuma, teknik bilgileri öğrenmeye çalışıyordum. Ama bugünkü düşüşün nasıl bir açıklaması var ki?

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

o nasıl bişey anlamadım :)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

sırasıyla

26.58 kanal orta badı
26.32 ikili dip boyun hattı
26,01- fibo ve tren desteği

bunların altında içiinde bulunduğu kanal tabanı olan 23,53'e gider

bu üç nokta üzerine tekrar atabilir ise bu sefer yukarıda bulunan iki ana trend noktası 28,61 ve 29,01 noktalarını kırmak ister.. anak bu iki noktayı kırabilirse ikili dip hedefi olan 30,47 ye ulaşabilir..

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Slm ustad rica etsem megafon formasyon var gibi ona bakarmısınız?

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

rakkamları görüyorum ama öngörünüz hangisi acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum