Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0783 05:35:36
EUR 34.8036 05:35:36
USD 32.2543 05:35:36
ALTIN ONS $2343.5550 05:35:36

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar Gümüş Dostları: Ons Gümüş şu an: 27.15 ler de, Takip eden arkadaşlarım için dün de ifade etmiştim, Ons gümüşte artık haftalık ve aylık bekleme sürecinde olacağım. Dünya da onsları negatif etkileyebilecek ekonomik olarak çok ekstrem bir olay veya gelişme olmadığı sürece Haftalık ve aylıkta pozitif olduğumu belirtmek isterim, sabırla da hedef odaklı beklemeyi düşünüyorum. Haftalık pivot rakamımız olan 26.3491 rakamı Altın da haftalık kapanış yapmadığımız müddetçe bu görüşümü de koruyacağım, alt haftalık grafikte geçmişte yapmış olduğu bolinger üst bandı ataklarını dikdörtgen ile işaretledim, benzer hareketler benim beklentimdir, ileri- geri kademe kademe ilk 29 ons/usd ve devamında da 32 ons/usd ler radarımda olacaktır. Tabi arkadaşlarımız lütfen kendi yatırım stratejilerine ve vadelerine göre işlem yapmalı, alım- satım- bekleme veya bu öngörü ve beklentimi dikkate alıp almamak arkadaşlarımızın karar ve takdiri. Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar, saygılar.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Rica ederim. Bereketli kazançlar dilerim.

SECOOO için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SECOOO ()

Teşekkür ederim

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Teşekkür ederim hocam hayırlı günler dilerim. @SECOOO alt yorum size.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @SECOOO arkadaşım, siz de sağ olun, bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

SECOOO ()

Saolsn hocam

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Kaldırdım @SECOOO arkadaşımızın engelini.

0BeğenmedimŞikayet

TÜRKİYEMMM1453 ()

Hocam merhabalar gumuste yüklü alıma ne zman basliyayim sizce birde hangi bankadan almam gerekiyor

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim, @Füss arkadaşım, sadece ben değil siz ve bir çok saygıdeğer arkadaşımız sitemize öngörü ve paylaşımları ile katkı sağlıyorlar, tüm arkadaşlarımızın da ellerine sağlık. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hocam alt yorum size elçiye zeval olmazmış takdir sizin. @uzmn

0BeğenmedimŞikayet

SECOOO ()

Kardeşim uzman hocamıza desende engeli kaldrsa rica etsen beni engellemis

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@Hyusuf arkadaşım bildiğiniz gibi son yıllarda ekonomileri etkileyen/etkileyebilecek gündemler çok hızlı değişebiliyor, bir anda bir twit, bir açıklama, bir veri paylaşımı vb. çok hızla rakamlar da değişimleri getirebiliyor, bunun örneklerini geçmiş te sürekli gördük, halen de görmekteyiz, onun için kısa vadeli (saatlik, dört saatlik) teknik grafikler bazen bizleri yanıltabiliyor, önceki yıllarda onslar günde 0,10 birim artış yapacak diye günlerce ekran başında beklerdik, şimdiler de ise günlük
1-2 usd lik (gümüş ons için)aşağı- yukarı hareketler görebiliyoruz. İçinden geçtiğimiz bu sıkıntılı süreçte ons'lar da ani hareketler gördüğümüz de maalesef panik ile alım- satım işlemi yapan arkadaşlarımızın zarar ettiğini de görüyoruz, onun için ben artık haftalık- aylık teknik grafikleri daha çok önemseyeceğimi ifade ettim, nihayetinde günlük veya kısa vade kullanmayacağım bir miktar ile yatırım yaptım onun için sabırla da kendi hedeflerimi bekleyeceğim. Bereketli kazançlar.

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hocam açıklama için çok teşekkür ederim elinize sağlık. Şimdi daha iyi anladım. Sanırım ben birden sert hareket beklentim olmuş. Daha çok orta vadede etkisini görücez demekki dediğiniz gibi. Tekrar teşekkür ediyorum hocam bereketli kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Anladım.
29 ve 32 ons/USD değerlerini daha çok aylık ve uzun vade hedefler olarak algıladım. Haftalık yada daha kısa hedef ons/USD değerlendirmelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Anladım.
29 ve 32 ons/USD değerlerini daha çok aylık ve uzun vade hedefler olarak algıladım. Haftalık yada daha kısa hedef ons/USD değerlendirmelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Hyusuf arkadaşım ben teşekkür ederim. Ben haftalık ta kendi bekleyeceğim rakamları 29 ons/usd ve 32 ons/usd olarak paylaşımımda belirttim. Bereketli kazançlar.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Füss arkadaşım, ABD deki olaylar tabi ki onsları etkilemiş oldu, kısa vade için dün ons'larda bildiğiniz gibi piyasanın açılması ile gün içi ilk desteklere doğru çekilme oldu, öğleden sonra olaylar olmasa belki de bir iki kademe daha desteklere çekilme devam edebilirdi, ancak olaylar başlayınca da hızla toparladılar, ABD tarafında ise orta vade de bidenin koltuğa oturması ile parasal genişleme adımları hızlandıracaktır diye düşünüyorum. Bu sadece ABD tarafında değil aslında tüm diğer ülkelerinde daha fazla parasal genişleme yapmalarına sebep olacaktır/hızlandıracaktır diye düşünüyorum, işsiz kalan, geçim sıkıntısı yaşayan, borç altında ezilen, mutsuz olan insanların dünya ülkelerinde neler yapabileceklerine de bir örnek aslında, ABD gibi dünya devi bir ülkede bu olaylar olduysa diğer ülkeler de hayli hayli olabilir düşüncesi görüş olarak yer etmekte. Bu nedenle ABD deki olayların ons'lar üzerine yansımalarını orta- uzun vade de pozitif olarak çok daha fazla görebileceğimizi düşünüyorum. Teşekkürler, Bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Değerlendirmeleriniz için teşekkürler. Haftalık ve aylık hedef odaklı işlem yapacağınızdan bu bağlamda Ons bazında destek direnç işlem tahminlerinizi yazmanız mümkün mü?

1BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Merhaba hocam elinize emeğinize sağlık. Beklentiniz çok güzel inşaAllah gerçekleşir. Tabii o anda gümüşte yakalanmamız gerekiyor. Hocam benim merakım sizde yorumda da bahsetmişsiniz bu abd deki olayların neden ons sa yansıması olmuyor bu yaşanan kaos önemli değilmi ons olumlu yada olumsuz hiç tepki vermedi. Bu konudaki görüşünüzü merak ettim hocam. Teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler elinize emeğinize sağlık hocam. Bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Teşekkür ederiz hocam emeğinize sağlık. Hayırlı bereketli kazançlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum