Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:12:49
EUR 34.9839 17:12:49
USD 32.2051 17:12:49
ALTIN ONS $2414.8350 17:12:49

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Akşam boşa çıkınca, Rabbim nasip etmişse görüşmek üzere sevgiler saygılar.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Yanılıyorsunuz, aslında çok iddaalıyım. Hep çok biliyorum dediğimde, aslında hiçbir şey bilmediğim konusunda:)))Sevgiler hürmetler.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim. Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin inşallah. Sevgiler hürmetler.

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Nurum, geçmişte kurulan imparatorluklara baktığımız zaman büyük oranda hep erkekler yönetmiş. O erkekleride kadınlar yönetmiş. Benim imparatorlukta, sol yanım olmayınca, ilk önce duraklama, sonra gerileme şimdide dağılmaya doğru gidiyor:)))Şaka bir yana iyi ki varsın kardeşim. Nasipse akşama görüşürüz. Selam ve dua ile.

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yazdığınız hemen bütün öngörü ve ihtimalleri oluyorum. tutar tutmaz, bir iddianız da yok zaten, daha çok çeşitli olasılıklara hazır olmak için kullanıyorum. teşekkür ederim emekleriniz için.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

tşkler; )) dostum

3BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Dostum, dün teknik olarak yazdım. Kısaca şöyle ifade edeyim.200 ema 7.31. Önceki dönemlere baktığım zaman 200 ema altına 10-14 kuruşluk sarkma yaptığı görülüp, üç beş gün oyalandıktan sonra daha da az olabilir, en az 30 kuruşluk tepki vermiş. Bu da demek oluyor ki yine bana göre buralardan tepki vermezse,7.19-7.20 ya da 7.16 ki bu rakamda haftalıkta 50 emaya dek geliyor, buralardan dönüş yapmasını ve tepkiden sonra 7.20-7.40 hadi bilemedin 7.49 arası takılmasını beklerim. Bunlar benim ön görüm. Merkez ne yapar onu bilemem. Dip ve zirveyi kimse bilemez. İzleyip göreceğiz. Sevgiler hürmetler.

mezopotamya_gugalanna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Can kardeşim hastaniz biran once sifa bulur inşallah
Yalniz şuan güldüm bence sen herşeyi dört dörtlük yapmışsındır ben burda aşırı özlem hissettim sol yanini çok özledin işler bahane)))
Allah kavuştursun tez zamanda @hakan7038

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Geçmiş olsun hakan bey. Hastanıza acill şifalar diliyorum tez zamanda sağlığına kavuşur sizde sol yanınıza çok amin:)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Nurum, hanım refakatçi olarak hastanın yanında olunca bütün işler bana kaldı. Benden evin direği falan olmazmış, ancak evin küreği falan olurmuş. Onun için aranıza pek katılamaz oldum. Getirin benim sol yanımı:)))

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan87 ()

Iyi gunler abem

1BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

senınde varlıgın daım olsun kadım dostum evet ulastı

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

hakan ; )) nasılsın dostum usd öngürün ne yönde

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Senin varlığın yeter aziz dostum.. Grafik atacağım, Kıbrıs'a doğru gel diye yazacaktım, ulaşmış:)))

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emeğine sağlık kardeşim iyiki varsın sevgi ve saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

şartlarının oluşmasını beklemek bencede dogrusu boyun bölgesi kırılacakmı bekliyelim..

Yeşilllll22 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

@emek36 @Serkan87 canlar teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sevgiler saygılar.

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suskun001 ()

Şaka şakao

Yeşilllll22 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Obonun düşüş olduğunu öğrendim ben bi tek onu :(((

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Obo düşüş :((

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Var gibi değil aziz dostum, var. Ama beni biliyorsun, ön koşullar teyit etmeden ilerisini vermem:)))Selam ve dua ile.

1BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

emegıne yuregıne saglık dostum eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eline saglık hakan kardeşim sanki orda birde OBO var gibi nedersin, 442 altında kapatırsak hedef nere olur ki?

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Eyvallah teşekkürler abim...

0BeğenmedimŞikayet

Serkan87 ()

Eline sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum