Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 11:29:23
EUR 34.9839 11:29:23
USD 32.2051 11:29:23
ALTIN ONS $2414.8350 11:29:23

Konu: Alt coin icin

Bir çok alt coin spring bölgesinde ve desteğe gitmeye calisiyor. Bu uzun zamanlı bir olaydır. Yaklaşık 2 ay içinde tepe noktada oluruz. Hesaplarınızı ona göre yapın. Ytd
Sadece benim düşüncem ve beklentimdir

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Turkiyede islem yapanlar cevap çevirirse daha mantıklı olur benim para birimi döviz zaten ben bilmem. Ama cogunluk dolar üzerinden yapiyor sanirim.

Grsynhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jaykep ()

Şuanki yükseliş btc bazlı domi de düşerse coşması lazım :) ben bakıyorum duruma göre 1400 civarı satmayı düşünüyom çıkarsa da stoplu bi şekilde ilerlerim

ErdemDR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ErdemDR ()

ya işte btc yi gördük o kadar artık herşey olur diye düşünüyor insan:D

Jaykep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ErdemDR ()

usta bugün için dedim abartmayalım istersen:) 2000 bile biraz abartı ama inan acayip güçlü geliyor.

Uzmandoviz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jaykep ()

Yok usta 2000 şimdi beklemiyorum 1400 bekliyorum ama. 2000 bence domi 65 den salınca yapabilir. 1400 belki az üstü sonra tekrar bi düşüş bekliyorum. Ytd. Ama herşey olabiliyor tabi

0BeğenmedimŞikayet

Uzmandoviz ()

Ne 2 bini yahu 5 bin :)))

0BeğenmedimŞikayet

ErdemDR ()

usta eth aşağıdan çok güçlü geliyor ne dersin bugün 2000 dolar yaparmı acaba btc nin yaptığı gibi bizi şaşırtır mı sence? günlük işlem hacmi 5 milyar dolara yaklaştı, btc den daha fazla. Arayıda açıyor git gide..

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Dolarla mı yoksa TL ile mı alım daha mantıklı

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Estağfurullah, omg icin genesis bloktan ses gelmesi lazım. Tahminim yeni hamle ile uğraşıyorlar. Yakin zamanda duyuru gelirse yükselişi hızlanır. Eth gas fiyatları simdi tavan yaptı ve omg çok ucuz. İllaki bir hareket ve hamle gelecektir. ytd

Furki87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furki87 ()

Usta inşallah su omg artık biseyler yapar iyi sabr ettin
Herkese de yardımcı oluyosun bir'in bin olsun

0BeğenmedimŞikayet

Saudi ()

ALLAH gönlüne göre versin inşallah gelir

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Omg coin. Coinbasede ilk hedef 12$ duruma göre 27/30 12$ dan sonra stoplu gideceğim. Artik bahtıma ne varsa simdi stopsuzum..

Saudi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saudi ()

Başkan senin hedef hangi koinde ne kadar acaba birde türk uygulamalardamisin yoksa binancedemi

0BeğenmedimŞikayet

Jaykep ()

Aynen usta doğru söylüyorsun bi kere kar edersin alttan alıp bi kere anlamazsın. Belki zarar bile olabilir haklısın.

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Ben al sat denediğim de komisyona gidiyordu bazende sattığım yerin üstünden tekrar alıyordum. Miktar düşüyordu. Buyuk dirençler de satıp az miktar altından tekrar bazen yapıyorum. Bekleyip duruyorum...

0BeğenmedimŞikayet

Jaykep ()

Ben gümüşteyken bende hedefe odaklanmıştım gelmiştide hedefim. Ona çok güveniyodum burda çok iniş çıkış olduğu için çok riske atmış yada alttan alabilmek daha karlı gibi geliyor. Tebrik ederim hedefi beklediğiniz için

0BeğenmedimŞikayet

sedat9476 ()

Tamamdır abi ben bi miktar ayirdim onunla baska coin alıcam omg dursun seninle satarım

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Dedimya ben inmiş çıkmışa bakmıyorum. hedef gelince çıkacağım. Burda bildiririm..

sedat9476 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sedat9476 ()

Abi gece 3.30 a kadar çiktı çıkış yapip alttan alim yaptin mi ben daha gider diye ellemedim yine terse düştüm

0BeğenmedimŞikayet

Uzmandoviz ()

İnş baba valla eth dominansı arttırdı düşürdü bende merak ediyorum doğrusu

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Hayir... Eger gelirse kazananlar için bereketli olması dilegim..

Uzmandoviz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzmandoviz ()

Btcde 35 40 beklemiyor musun?

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Direnc bolgesi kirildimi sow başlar. Ornek omg için destek 3.03 diren 4.24/50 benim bakış acimdan...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum