Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0786 16:30:49
EUR 34.9115 16:30:49
USD 32.3453 16:30:49
ALTIN ONS $2304.5050 16:30:49

Grafiği gönderen: Aslı_han

ons ta gunluk grafikte mart ayinda 1451 ile baslayan orta vade yukselis trendi, agustis ayinda 2075 ile zirve yapmis ve buyuk yukselisin duzeltmesi fibo seviyesi 1762 ye duzelttikten sonra, kisada dusen kanalin tepesine 1800.5 ile long donmustu. Stopl seviyesi 62dir.67 kirilmadikca dususler alim firsatidir. Arkadaslar 1800.5 te ilk sinyalle beraber yukseliste ma 21 ve 50 uzerinde gunluk kapanis alirsak bu kez kanal asilir beklentisi gercek olabilir demistik. Tepeden dusen ve yukselen trend kesismesi en gec 6 ocakta gerceklesicek. Yeni alicilar trendin evrilmesine gore alim denerseler garantici olurlar

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

alanyauysal07 ()

inşalllahhh. ağzınıza sağlık

Aslı_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sancho ()

Hadi inşallah ?

Aslı_han için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aslı_han ()

En basit anlatım ile düşüş yok

alanyauysal07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alanyauysal07 ()

grafiktende açıklamadanda birşey anlamadım. yani daha düşecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

Aslı_han ()

Tesekkur ediyorum bol kazanclariniz olsun

derviş1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslı_han ()

Insallah bol kazanclar

atakanktl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aslı_han ()

Bol kazanclar hocam

Cee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cee ()

Dogrumu degilmi olur mu olmazmi bilemeyecek kadar acemiyim ama bu aksam bir veriyle sunulmus benim denk geldigim nadir paylasimlardan biri tesekkur ederim katdesim

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Tebrik ederim kardesim güzel bi grafik cizimlerin gayet yerinde düşüş kanalindan tekrar yükseliş trendinin belirtim noktasi gayet yerinde diye düşünüyorum güzel bi grafik olmuş

0BeğenmedimŞikayet

atakanktl ()

Tesekkurler
Emeginize saglik

2BeğenmedimŞikayet

Aslı_han ()

Yada stoplu buy denenebilir. Teknik olarak 67 uzerinde alicilar toplanir diyorduk, eger ma 21, ma 50 yi yukari keserse silver cross olucak ve günlük kaparsa hepten gucu buy cilar ele alacaktir. Kanalin kirilimi, silver cross olma ihtimali ve kesisme benim herdaim bahsettigim muhtesem ucluyu olusturdular yine.. onden büyükler arkadan biz arkadaslar bakalim ne yapacaklar. Daha oncesinde 1451 yukselis onayi olan grafikte silver ile 1660 dan 2075e, sonra duserken 1938 satisa onay , ve fibo destek ile baslayan yukselisin grafikte paylasiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ayşegül_81 ()

Emeğinize sağlık paylaşım için

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum