Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 01:10:25
EUR 38.1653 01:10:25
USD 34.1635 01:10:25
ALTIN ONS $2659.4050 01:10:25

Grafiği gönderen: SERSEFİL

⭐⭐SERSEFİL ()
Bitcoin
Ltc/Btc yükseliyor gibi görünüyor ama btc parite sinde çok cazip hala fiyat. Kanal dibinde gelmiş durumda. Buradan bir atak yaparsa çok güzel olcak.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Saudi ()

Bence bu piyasa devamlı al sat deyilde dönemsel al sata çok uygun mesela anı büyük düzeltmelerde alıp çok aşırı yukselmelerde çıkılması mantıklı

Solo_Atak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_Çıglık ()

Neo da cakildim kaldım ya herro ya merro ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_Çıglık ()

İbrahim usta Elliot çalışırsa 72.50 demeden çalışırsa inşaallah bize gelir sıra ytd

0BeğenmedimŞikayet

Saudi ()

Başkan sen bi ara bilmem kactane eteryum aldığını yazmıştın senin adına ne kadar çok sevinmiştim keskede cikmasaydin

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Hocam birkaç ay önce 10.000 doların altına bir düzeltme yapmıştı girmedik hale bak :)

DoğukanG06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Ne zaman Btc yataya bağlamaya çalışsa Altlara bir haber çıkıyor hepsi bir düşüyor Btc az düşüyor sonra paralar ona kayıyor yeni zirvelere çıkıyor. Altları rahat bıraksalar Btc durulduğunda onlar çıkacakta izin vermiyor haberler ve gelişmeler ytd

SERSEFİL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Bereketli olsun. Pariteye göre bakıyorum şuan ben. 130 benim için zarar gösteriyor. Usdt bazlı aldığım fiyat bu zaten ama btc bazlı zarar yazar bana burası.

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

İnşallah toparlar dostum. Tarihi dip 0.0036 dan geçiyor umarım oraları test etmeden buradan toparlamaya geçer.

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Hocam 138 e geldiğinde Btc kaçtı % kaç arttı ona baksak Btc ye direnemediği çıkar geçenki hareketi yapsa iş değişir

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

0.0053 ile 31000 i çarpsana kaç çıkıyor.

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

İnşallah...

Daha önce o çizgiden sekmiş şuan desteğe dayanmış durumda. Umarım güzel bi hareket gelir.

Ltc yi satmamamın temel sebebi bu. Btc ye eşlik etmedi hala.

Ezilmeye devam etmez inşallah.

ersenucar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Ben kimseye aldırmam dostum. Öyle bir yükün altına giremem. Alım satım herkesin kendi kararı.

0BeğenmedimŞikayet

ersenucar ()

Döner mi ordan yukarı dersin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum