Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 00:46:37
EUR 37.6173 00:46:37
USD 34.2604 00:46:37
ALTIN ONS $2653.7800 00:46:37

Konu: eurousd parite 4 saatlik rsi uyumsuzluk

sbars ()
Dolar

daha önce farketmiştim

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Sağolun hocam Mennan Usta ve sizin tavsiyeniz ile sterlin aldım. Euro için uyardınız ama nasıl olduysa o anda bir hışımla sitresle aldım. Dolarla Euro almamam gerekirdi sonradan farkettim. Basri dayı ve akif hocanın yorumları gördüm çok yardımcı oluyorlar herkese
Euro sayfası daha sakin dediğiniz gibi oraya geçsem en güzeli olacak. Biliyorum hocam Allah razı olsun her daim yardımcı oldunuz ama benim hatam çoğunluk haklıdır mantığı oldu yanılmışım meğer. İyi geceler bol kazançlar

Maximus55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Teşekkürler sizede mutlu yıllar dilerim
Bol kazançlar olsun

sbars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sbars ()

sağlıklı mutlu yıllar kardeşim herşey gönlünce olsun

TUTANKHAMUN_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maximus55 ()

Hayırlısı olsun Euro bekle demiştik sterlin okey neyse tek birimde çıkamıyordun iyi olmuş altın ons/Euro da kazancı görünce yapıştır atla sterlin sayfasına ve Euro sayfalarında Basri dayı /Akif çok iyidir bende arada oralardayım oralarada gir burası gibi değil az giren var kafan karışmaz her daim yanındayım iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Teşekkürler sizde öylesiniz.
Herkes kazançlı çıkar umarım
Yine hocam yazdım ama hemen sildim düzelttim. Şimdi sivilde bile insanlarla hocam diye hitap etmeye başladım :/

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Sağolun hocam sizede
İnşallah bu sene kazançlı çıkarımda milleti bıktırmam
Acemi olunca böyle oluyor hocam
Yoğunluk sterline geçiş yaptım 1.3606 geri kalan dolar, euro 123xx, ons altın 1890 seviyesinden oldu

Maximus55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sbars ()

seni tuttum kardeş kazanmanı çok isterim çok saygılı birisin bu özelligini takdir ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

Maximus55 ()

Mutlu bereketli güzel bir yıl diyorum

1BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Teşekkürler cevabınız için
Daha öncede hoca konusunda uyarmıştınız unuttum kusura bakmayın.
Sitede herkes birbirine öyle hitap edince ister istemez oluyor bazen

1BeğenmedimŞikayet

sbars ()

öncelikle hoca degilim kardeşim sanki düzeltme yapıp yükselecek diye tahmin ediyorum
özeliklede 1,25 geçilirse iyi olur senin adına

1BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Emeğinize sağlık hocam bol kazançlar
Bende sabah dolarla 1.23xx den aldım ama şimdi bekleyip 1.40xx çıkmasını mı beklemem gerek. Hiç anlamadığım şeylere girdim.

0BeğenmedimŞikayet

sbars ()

saygı benden abi mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Teşekkür ediyorum kardeşim... Saygilarimla

1BeğenmedimŞikayet

sbars ()

dolarla euro abi

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Dolarla Euro almak için mi fırsat arkadaşım... tersi mı...

0BeğenmedimŞikayet

sbars ()

bu düşüş bence alım fırsatı gibi ustad 1,25 geçilirse 1,40 kadar yolu var ytd

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Anladım teşekkür ederim arkadaşım...

1BeğenmedimŞikayet

sbars ()

yükselen tepeler var rsi de ise alçalan tepeler var genelde düşüş oluyor tersi yükselişi isaret ediyor ustad

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Bu uyumsuzluk nereye götürür...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum