Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0844 12:39:08
EUR 35.0284 12:39:08
USD 32.2804 12:39:08
ALTIN ONS $2382.5000 12:39:08

Grafiği gönderen: sologuitar

⭐⭐sologuitar ()
Dolar
Mb nin 3 yıllık vioptaki dolar işlemlerinin sonucu. Dolar uçacak diye pozisyona girenlerin paralarını almış.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ciko02 ()

Her kelimesine Katılıyorum iyi seneler

sologuitar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sologuitar ()

Stopsuz işlem viopta yeri gelir 10 dakikada batırır. O piyasa acemilerin piyasasi değil. Çay topladigini tencereyle verirsin.

HilmiKazmikci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sologuitar ()

Böyle dusunuyorsan MB ye meydan okumamak gerek. Dolarda yön hep yukaridir bu çok net ama al sat yapayım kazanayım diyorsan zamanlama önemlidir.

Ciko02 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sologuitar ()

Evet kısa özeti bu. Dolar yükselecek kaldiracli olarak daha fazla kazanırım diye viopta dolar yükselir kontratı alanlara karşı MB düşüş kontratı açıyor.

Marjinal88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marjinal88 ()

Üstad bu işi hiç bilmiyorum

Nasıl oluyor

Mb dolar tl düşecek çıkacak diye iddiaya mı oynuyor

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

Paralarını almış ama onlara da yaramamış iflas etmiş

0BeğenmedimŞikayet

Ciko02 ()

Bunu mb bilmesinden dogal ne olabilir birde pas gecilen faiz günü son dakikalarda dolan alanlar vb

0BeğenmedimŞikayet

HilmiKazmikci ()

yok üstat ben dediğim gibi seans kapanışına 1-2 saat kala pozisyonu kapatıyorum. Belirli bir kar/zarar oranı belirliyorum. O rakama geldi mi paramı anında çekiyorum. Çok da pişman olmadım şimdilik :)

1BeğenmedimŞikayet

sologuitar ()

Daha çok strateji gelistireceksin. Sana tavsiyen viopta kur işlemi yapmaman.

1BeğenmedimŞikayet

sologuitar ()

Konu doların düşüp çıkmasından çok ne nezaman düşer ne zaman yükselir. Piyasa biraz uzaksın anlıyorum seni.

0BeğenmedimŞikayet

HilmiKazmikci ()

mesele düşmesi değil. viop'da günlük seansta kapanış gerçekleştiğinde kar/zarar anında yansır. örneğin dolar yükselecek diye long işlem açtın. seansın kapanışına doğru bir çakarlar 10 kuruş altına. hop senin paraya zarar yansır ve tl olarak takasbanka aktarılır. gece de dolar fırladı diyelim, boşuna sevinme sabah seans açılışında da senin tl yeni fiyata göre dolara çevirilir. bir de 10x kaldıraç var. gel de kar et. akıllı adam işi değil :)

0BeğenmedimŞikayet

Karamet ()

Bugün akşam üzeri max. 1665den benimkileri aldılar , kapanış 1642.5!

1BeğenmedimŞikayet

HilmiKazmikci ()

MB sağolsun viopcuları zarara sokmak için piyasa kapanış öncesi muhakkak müdahale edip sonra serbest bırakıyor. bir iki defa yakalanınca artık seans kapanışını beklemiyorum. kendim kar yada zarar oranı belirleyip pozisyonu direk kapatıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ciko02 ()

Evet 3 senedir dolar düsüyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum