Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:00:32
EUR 34.9839 09:00:32
USD 32.2051 09:00:32
ALTIN ONS $2414.8350 09:00:32

Konu: Usdtry Dragonfly Doji

⭐⭐project ()
Dolar
[grafik d=288540_GR2020b6b750.jpg][/grafik]

[grafik d=288540_GR2020q2qg5x.jpg][/grafik]

[grafik d=288540_GR2020kkg65k.png][/grafik]

Usdtry 200 günlük üssel hareketli ortalamadan tepki aldı görünüyor. Ssyalde kapanış mumu olarak Dragonfly Doji oluşumundan bahseden arkadaşlar var fakat hatırlatalım dojileri kesin tabirle dönüş mumu olarak tanımlamamak gerekmekte. 8.02den düşüşün fibo 0.5 noktası 7.66ya yükseliş olabilir sanki. Tavsiye niteliğinde değil, fikir edinmek için yapılan bir paylaşımdır.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Beyaz_Kaplan ()

Peki teşekkür ederim. Artık öyle davranmıyacağım.

project için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

project ()

Seni yanlışlıkla engellemedim Herry. Fakat engelini kaldırıyorum. Profil açıklamamda yazıyor, benim engellediğim kişiler hiçbir şey bilmediği halde insanlara üstten bakan ve kendini öven egoistler sadece. Seni tanımadığımdan çok fazla yorum yapamayacağım ve alttaki bölümü sana yönelik değil de genel bir değerlendirme olarak kabul et o yüzden. Ben her şeyi bilirim, şu kadar param var, her işlemimden kâr ediyorum, en iyi üstad benim beni takip edin vs söylemler bende inandırıcılığı ve kabul edilebilirliği olmayan söylemler. Ego tatmini için insanların birikim sağlığıyla oynanmasına karşıyım. Burası deneme yanılma ya da oyun parkı değil. Yorum yaparken tavırlar daha saygılı ve mütevazi olursa senin için daha iyi olur. Bu yorumu senin iyiliğin için yaptığımdan emin olabilirsin.

Beyaz_Kaplan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Tamam yazayım hemen

Beyaz_Kaplan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyaz_Kaplan ()

Project beni yanlışlıkla engellemiş sanırım iletir misin? Kaldırabilir mi?

TUTANKHAMUN_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Eyvallah hocam detaylı bilgi için sağolun bol kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

project ()

Fakat özellikle belirttim dojiyi net ifadeyle dönüş mumu olarak tanımla"ma"mak gerekli diye. Alıcıların satıcılardan baskın olduğunu gösteren ve alıcıların kazanma ihtimali daha yüksek olan bir kapanış mumuydu. Altında kapanışla bozulur mesela o tez.

Ayrıca şunu da ekleyim; grafikler geleceği değil geçmişi yansıttıklarından dolayı hiçbir zaman kesinlik taşımazlar. Destek direnç rakamlarını bu konudan soyutlayıp indikatör, formasyon, teori vs her şeyi bütünüyle düşündüğümüzde grafiklerin sana yansımasına gerçekleşme ihtimali olan tezlerdir diyebilirsin. Yani geçmiş fiyat hareketlerine bakarak, gelecekte oluşabilecek fiyat hareketlerini "tahmin" edersin sadece. Teşekkürler sana da bol kazançlar olsun.

1BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Evet hocam gelemedim gündüzleri internet problemim vardı. Aynen hocam emeğinize sağlık sizlerde grafik paylaşmasanız asla fikir sahibi olamayacağız. Aynen baya bir dolmuştum çünkü terste kalanlarla baya bir alaylı konuşmalar hatta iyi olmuş sizlere vs diyenler vardı. Bu lafı bizlere söyleyen kişiler kendisi terste kalsa ben aksine köstek olacağıma yardımcı olmaya çalışırdım. Burası yatırım amaçlı paylaşım bilgi alışveriş sitesi'dir. İnsanlar düşüncelerini güzel uslupla paylaşmalıdır. Birde hocam gelip balon olmuş borsa için davet ediyorlar. İstiyorlar ki birazda orada'da terste kalalım. Artık onlarla diyaloğa tartışmaya girmem ne halleri varsa görsünler. Yorumunuz ve grafiğiniz için emeğinize sağlık. Grafiğiniz dolar yönünü teyit etmemi sağladı teşekkürler bol kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

project ()

Teşekkürler. Bugün sayfada yoktun sanki. Grafik paylaşan kişi sayısı az o yüzden fikir edinmek amacındayız.
Son yorumlarını okudum da yine epey dolmuşun. Seyit çok takılma ve adminin dediği gibi diyaloğa girmeyip engelleyin o kişileri. Muhattap almayın, cevaplamayın. Onların amacı ssyal ortamdaki gibi algı yaratmak bu tarz ekonomi platformlarında da. Dövizdekileri dövizin yükselişini istiyorlar diye eleştiren o kişiler arabayı 1'e alıp 2'ye nasıl satarım düşüncesindeler. Ülkeye asıl zrar verenler enflasyon yaratan o zihniyettir. Admine bildirin o zihniyetin tahrik içeren yorumlarını ve diyaloğa girmeyin.

1BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Emeğinize sağlık
Farklı grafik paylaşan arkadaşlarda 7.66 ya doğru yükseliş bekliyorlar.
Umarım kısa zamanda gelir.
Dolar için aşırı olumsuz bakanlar var ama yinede umutluyum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum