Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 00:31:19
EUR 34.8704 00:31:19
USD 32.5474 00:31:19
ALTIN ONS $2321.9750 00:31:19

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Teknik olarak bir orta vadeci için ilk alım bölgesinde.İkinci alım için Ocak ayı gözlemlenmeli alt destek gelir ise (7.00-6.80) bandı oradan yapılır.Gelmez ise Ocak ayı 7.50 üzeri haftalık kapanışta ikinci alım yapılır.Sağlıklı bir yatırım stratejisi bunu gerektirir.Sevgiler

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cemilozer16 ()

Canın sağolsun ne diyeyim.

_SOSYOLOG_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Merhaba hocam, fikrinizi merak ediyorum mb kac ay daha faiz sabit tutabilir. Yarın pas bence de.. lakin sonraki ay dusus bekliyorum. Siz ne dusunuyorsunuz? Bir de altın onsu 17xx lu rakamlara getirirken rasyo hep dustu ve gumus gramı yukarda tuttu. Peki ya altın ons yukarı hareketlerine basladiginda da rasyo yukarı gidip gumuşu buralarda tutar mı

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın_1221 ()

Bist için grafik çalışmanız varmi? Zahmet olmazsa. Saygılar.

2BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Ne mutlu bana değerli değerli @Ali72 bereketli kazançlar diliyorum

Ali72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali72 ()

2018 de sizin sayenizde 7 de sattim sonra 5.32 de yerine koymuştum gerçekten emeği geçen sizin sayenizde kazandığım tek insansınız sosyolog abem

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Rica ederim değerli dostum

Clane için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Clane ()

Sonradan aklima geldi baktim hocam tsk edrrim.

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Sevgili dostum @Clane bugün ki yorumlarımda gelen hedef grafiklerimden biride ons profilimde mevcut 1750-1680 orda vade alım bandı

0BeğenmedimŞikayet

Clane ()

Saygılar hocam. sizden birde ons grafigi ve beklentisi rica etsem.

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Teşekkürler değerli @karambahtıkaram sizede iyi geceler sevgiler

karambahtıkaram için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Merhaba değerli dostum @Clane ne yazık ki yatırımcılar ucuz ve pahalı kavramlarını objektif olarak ele almıyorlar. Ben bir orta vadeci olarak usdt nin fiyatını ucuz olarak görüyorum orta vade için 100-150 kuruşluk düşüşleri umursamadan alım kıvamında bana göre:)

0BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Sn@_SOSYOLOG_ ; paylaşımlarınızı daha çok görmek dileğiyle, iyi geceler diliyorum, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Clane ()

Alın iste selaciler nerde. @_SOSYOLOG_ hoca bile ayni fikirde

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Genellikle sosyal medyadayım fırsat buldukça uğruyorum değerli dostum @Cemilozer16

Cemilozer16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Teşekkürler değerli @Batı_Trakyalı

Batı_Trakyalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cemilozer16 ()

Merhaba kardeşim. Gizemli bir insansın. Seni görememek üzücü bir durum.

0BeğenmedimŞikayet

Batı_Trakyalı ()

Helal olsun hocam

5BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Usd alt grafikteki hedefimize gelmiştir:)

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Teşekkürler değerli @Serap34

Serap34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Bir rakam yazdım!

Bu rakamın altı ve üstü diye ikiye ayrılır!

Çarpıp çarpıp dönecegimiz günler gelecek

Saygılarımızla

Egmen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Egmen ()

Bak @Mennan_usta nedi hocamız ocak ayı dii 7.50 dii

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum