Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 09:26:39
EUR 34.7701 09:26:39
USD 32.3746 09:26:39
ALTIN ONS $2317.6200 09:26:39

Konu: Gümüş son durum.. (Digimen)

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

Açıklama grafik içindedir..

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Tşkler okan kardeşim.. Sen nasılsın..

OkanNako için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Sagol hocam emegine saglik :)

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Slm hocam nasilsin

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Şimdilik elleme, saat 21;00 deki mum kapanışına göre grafik çalışacam.. Etiketlerim sizi..

yusuf796 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Sagol hicam birde benim en dusuk aldigim 6.4 malyetli parcam var burdan degerlendireyim mi hocam maliyet dusurmek icin saygilar

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Ocak ayı 7 üstü tekrar denemesni yapar, tutunurmu şimdilik bilemeyiz, gelişmeleri takip edecez, akşam grafik çalışması yapıcam..

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Duzeltme yaparmi sizce hocam degerlendiemek istiyorum maliyet dusurmek icin

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Hocam 6.4 malyetli bi parcam var burdan degerlendirmek mantikli mi altan almak icin yoksa bekliyeyim mi

0BeğenmedimŞikayet

Ya_Nasip_Ya_Kısmet ()

6.35 aldıklarım duruyor vade sorunum yok sizce 6.35 altları gelmesi muhtemel mi kardan çıkayım mı bekleyeyim mi deşiğim gibi vade zaman sorunum yok sorumluluk bana aittir teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

27,34 e de uğradı hocam sonraki durak neresi

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Bu ay içinde rahat kar edersin.. 7 üstü üçüncü denemesi olumlu değerlendiriyorum..

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Hocam hoş geldin, görmüyordum seni uzun zamandır. Nasılsın?

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Masallah suana kadar tabikp ediyorum hedef surekli n atisi mamoste ama bana 7 ve uzeri lazim ins cikar :) emegin icinde cok tsk saygilar

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

27.34 üstünde kapanış yaptımı, biz buna yükseliş trendi diyoruz..

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Iste o firsati vermiyor ki hocam gecen verdi kacirdik benim alimlarim 7.04 6.95 6.87 6.4 alsat yapa bilmem benim dusuncem yine bi 6.9 gorsunki ordan aldigim parcalarla zarar etmeden alsat yapayim yoksa ufak miktarla elime birsey gecmez

4BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Selam yeni başlıyacaksanız.. En az bir hafta iniş çıkışları ortalama bilmeniz lazım.. Gms dövizlerden farklıdır, iniş çıkışları sert olur zamanında satış yada alım yapılmazsa zarar büyür. Uzun zaman bekletir.. Fikrimi soracak olursan, ocak ilk haftası ve ons gms nin 27.34 üstünde tutunursa parça alım olabilir.. Şimdi parça alınırsa ocak ayı ortalarında kadar bekletir.. Karar sizin.. Bu seviyelerden full değil parça şeklinde alınıp ocak ayı için kenara atılabilir.

Bay_ms için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Slmnplt44 ()

Parçalı al burdan mesela ufak bir parça alabilirsiniz ytd.

Bay_ms için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bay_ms ()

Ben gmüşe yeni başlıyorum kaçtan giriş yapmam gerekir şuan değer araları hakkında hiç bilgim yok sadece giriş için kaçı bekliyimyardımcı olursanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Çok geçmiş olsun ALLAH Acil şifalar versin İnşaALLAH Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Ons 27.34 ikinci denemesinde yukari atarsa güzel yerlere gelir.. İyi takip edersen illa 7 üstü bekleme aralarda al sat yaparak açıgı kapatırsın.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Beni 7 ustu kurtariyor hocam vala ne zaman gelir bilmem ama gumusu biraz cozm3k icin zarar etmek varmis demek

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Şu anki kur ile 6.47 ortalama.. Ama 6.46 ile 6.50 direnç zaten..

0BeğenmedimŞikayet

Önce_Vatan1841 ()

6.4789 a geliyor tabeladaki usd değerine göre tabi

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Peki 27.34 gelirse gram kac olur ustam

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Cok gecmis olsun rabim butun hastalarimiza sifa versin

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Kimseye kızgın değilim.. Bir aydır hastamız var o yüzden uzak kaldım biraz..

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Emegine saglik usta ama sanki sende gumuse kizmis sin fazla ugramiyorsun:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum