Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 08:59:22
EUR 34.8294 08:59:22
USD 32.4400 08:59:22
ALTIN ONS $2331.3100 08:59:22

Konu: 28.12.2020- Onslar-66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Onslar-66vip - 28.12.2020

Gumus için hersey olumlu gorunurken Altın için cok olumlu gorunumde degılız.Her ıkısının bırlıkte hareket ettıgını dusunursek,
Bana göre ya altında bır yukselıs , yada gumuste rasyo kaynaklı bır gerı cekılme olabılır, dengelenmesı gereken bır durum var.

Usd de bır tepkı alımı olma ıhtımalı gorunuyor bu metallerı yukarı yonlu etkılıyecektır ancak onsların durumuna baglı tabı.

Bu grafık ve ve ongoru kısa vadelıde zıgzaglar olsada yenı yıl ılk ay ıcınde yukarı yonlu genel ons bazlı hareketler olabılecegını uzun zamandır yazmaya calsıyorum.

Ons bazlı yukselısler saglıklıdır, usd bazlı yukselısler kar satısları olarak kullanılabılır ancak ons bazlı gerı cekılmeler alım fırsatı olarak degerlendırebılır.

Saygılar...

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Estagfurullah hocam varlığınız yeter:)

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Krosske ()

Sormayın bir arsa aldın ertesi gün değerine bakmazsın gümüş alan 5 dk sonra değeri düşünce üzülüyor. Bekleyeni üzmez sonuçta bir yatırım aracı. Sizin dediginiz gibi tepeyi bekleyen satamaz dibin dibini bekleyen de alamaz orası ayrı konu. Tesekkurler

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ben tesekkur ederım, sizin nezdinizde gerı donus yapan tum arkadaslara,

Şehir dısındayım cok musait olamıyorum yazmak ıcın, nık acık ızlıyorum ancak yazamıyorum.

O sebeple kusura bakmayın,

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

10BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Onslar saglam duruyor,
Usd ayagında destek yerı bellı,
asıl takıp edılmesı gereken ons, usd zaman ıcınde alıcı bulacak,

sorun su kı;
Aylık almak ıcın bıle 30 gun bekleyen arkadaslar metal alınca 3 gun bekleyecek sabrı gosteremıyor.

Butun mesele; sabır- sukur- kanaat

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Emeğinize sağlık hocam teşekkür ederiz:)

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hiç ons gümüş bakan yok dostum. O yüzden istediniz kadar anlatmaya çalışın boş. Şimdi ons 27,50 aşsa seri şekilde 28,90a gider. Hadi 27,50 de doları da 7,24 yapalım 6,40 gümüş TL. Ben onsun 27,50 rahat göreceğini öngörüyor , doların 7,24 öngörüyorum. Birçok kişi alım için o seviyeyi bekliyor ve bunu mb de biliyor o yüzden MB toplaması daha fazla olur.

11BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgili arkadaslar;

Onslarda cok buyuk asagı yada yukarı yonlu hareketler yok şimdilik daha cok uc asagı bes yukarı denecek band aralıgında hareket edıyor.
Ancak cok yukarı gıtmek ıstemeyen onslar asagıda kırılım yapmıyor en azından bu olumlu.

Bizim sıkıntımız tamamen usd ıle ılgılı, dusus trendınde bır usd var ve usd metaller gıbı anı dususler yapmaz, tabırı caızse dovuserek yavas yavas gerı cekılır ve bu cekılmeyı anı degıl zamana yayar, su an haa dusus trendınde olan usdnın ana kalaseı 7,24 ttur. bu rakama bu gun gelecek yarın gelecek yada ılla gelecek dıye bı sey yok ama asıl takıbımde olan rakam olan rakam 7,24.

Yanı bız usd kaynaklı bır sıkıntı yasıyoruz, usd takıp edıyoruz, onslar ŞİMDİLİK üzmüyor

Daha oncede yıl sonu olması sebebıyle kırılan dırenclerın desteklerın grafıklerın cok kalıcılık saglamadıgını daha cok buyuk sırketlerın mb lerın vs yıl sonu hedeflerını tamamlama ve haber akıslı oldugunu yazmıstım.
Brexit- ulkeye gelecek ası haberlerı vs gıbı yada anı gelısecek haber akıslarına baglı olarak hareket eder.

Yenı yıla gırdıgınde rutıne doner ve o zaman teknık ve genel beklentılere bakılır bu her yıl sonu olan olagan durumdur.

Alt yorumuda 1 gun once yazmıstım.

Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Mhmttstn09 ()

Dolar düşmeye devam ederse oda olur

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SABIRSIZzZ34 ()

Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

6.24 altına sarkarmı bugünkü görünüme göre

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi hala geçerli mi? Gümüş 6.27 lerde kar satışı mı yani?

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Teşekkürler takipteyim alım için

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gümüş için 66vip yorumu (10 saat önce) Cevap yaz
yorumlar yıne dusmuyor sanırım

Gr/TL de ; 463,49

Gumus tl de ;6,53

Kar satısları bır mıktar gelebılır.

genel gorunum ıyı

Gumus ıchımoku bulutu ustune attı tum ındıkatorler al verdı.

Altında gorunum ıyı bulut ustune atmaya calsıyor su an bulut ıcınde

https://altin.in/66vip

Demişim ve ordan donmuş,

Şimdi düsüsün derınlesmemesı ve tepkı alımlarının gelmesı için;

Gumuste 6,24 kırılmamalı

Altında 445 kırılmamamlı

1BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Emegine sagl8k

1BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Saygılar bizden üstat emeğine sağlık ...

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Tsk ler ustad bilgiler icin

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sakınce ızlmek gerek

Gr/TL de ; 463,49

Gumus tl de ;6,53

genel gorunum ıyı

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sakınce ızlmek gerek

Gr/TL de ; 463,49

Gumus tl de ;6,53

1BeğenmedimŞikayet

pelsin ()

Teşekkür ederiz abi emeğine sağlık

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Teknık gorunum 4 h de;

Altın da gr- tl ; 462,2

Gumuste grtl ; 6,46

Altın ons ta ; 1887,07

Gumus onsta ; 26,17

Takıbımızde olan rakamlar,

Bu rakamlar ustunde mum kapanısları bızı bır ust dırenclere atacaktır.

Hayırlı geceler ALLAH'a emanet olun

SAYGILAR...

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Burda hıc kımse uzman yatırımcı yada profosyenel fınanscı falan degıl, herkes ongorusunu yazıyor, bazıları bıraz daha teknık bılgılı oldugundan teknık verılere gore, bazıları yıllardır ugrastıgı ıcın tecrubelere gore bazılarıda sadece hıslere gore ongoru ve bılgısını paylasıyor.
Adı ustnde ongorudur, gerceklesecek dıye bır durum yok ancak bılgı paylasımı ıcın kurulmus bır ortamda ınsanların bıldıklerını paylasması kadar dogal bır durum da yok.

Bazıları ozellıkle falan bıldı fılan bılemedı yok sunu yadı dıye saldırılar oluyor, ozellıkle ılgı goren ve haber akısı verı grafık ve bılgı paylasanlara karsı alınan kasıtlı tavırlar, yada cekememzlık yada fazla ılgı gorene karsı bır cocukca kıskanclık soz konusu, genelde yapan kısılser aynı kısıler.

O sebeple ben al- sat- tut demem

Bıldıklerımı gorduklerımı yazar grafıgımı atar, verı ve haber akıslarını paylasırım.
Begenmeyen sevmeyen engelleyebılır, cocukca satasmalara tavra gerek yok.
Aynı gemıdeyız ve helalınden rızkımızın degerını korumaya calsıyoruz. Gereksız goren begenmeyen engeller, moral boamaya satasmaya laf etmeye gerek olmadıgını dunuyorum kaldıkı bu tur tepkılerın kıskanclık vs gıbı sebeplerden oldugu anlasıldıgından komık oluyor.
Burda bır cıkarımız yok sadece bılgı paylasıyoruz ve emege bıraz saygı beklıyoruz hepsı o kadar.

ALLAH a emanet olun hayırlı kazanclar dılıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Kaanat_47 ()

Bol gümüşlü yıllara :)

16BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Brexit- Ulkeye ası gırısı haberlerı olumlu yada olumsuz sonuclar ve tesvık paketının yetısıp yetısmeyecegı ıle ılgılı olayları fıyatlanacagı bır hafta olacak,

Yenı yıla gırısten once usd nın hareketlerı ve onslarda kucuk bır guc toplama beklıyorum,

Ancak kısa vadede usd harketlerınden dolayı yukselıslerındende sınırlı kalacagını ancak onumuzdekı aylar ıcınde onsun hızlanması ve usd nın destek noktalarından alıcı bulmasıyla yukselısın hızlanacagını dusunuyorum.
Grafıklı yorumda da belırtmeye calsıtım, Gumus olumlu gorunumde, Gr altın ıcın cok olumlu degılım ancak bır dengelenme olmak zorunda.

Teknıkte gorununen ve sahsı ongorum bu sekıldedır. Grafıkler uzerınde anlatmaya çalıstım

2021 Metallerın yılı ancak daha onemlısı GUMUS YILI olacak.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Kuscu$ ()

Eline sağlık kardeşim..

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@66vip Sevgili Hocam harika bir paylaşım olmuş. saygılarımla

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum