Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:57:29
EUR 34.7748 15:57:29
USD 32.4684 15:57:29
ALTIN ONS $2337.9850 15:57:29

Konu: Dersine Çalışmak isteyenlere gelsin

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

GTE ()

abi bu tukaş ne olur çok kötü terste kaldım

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

Günaydın ... Teşekkür ederim hocam tavsiye edeceğiniz alımı uygun bir hisse var mı . Bol kazançlar

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Sağol hocam sen nasilsin ne var ne yok

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Günaydın. Pekgy hakkındaki düşüncenizi öğrenebilir miyim ? Boş yere bekliyorum sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

ASAFRONİ ()

Tamam abim çok bekledim zaten meyvesini yeseydim

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Artık zamanı geçmiş yorum yapmanın bilancolarinin kar yazıp şirketin değerinin artmasını beklemelisin düşüş trendi bitmiş dinlenmeye geçmiş gibi sanki ytd

ASAFRONİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASAFRONİ ()

Abi selamlar hayırlı geceler euyo hakkında yorum yapabilir misin 9 dan tersdeyim

1BeğenmedimŞikayet

D£S ()

aleykümselam iyi geceler.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Duan için tesekurler herkese selamün aleyküm iyi geceler sağlıklı günler

D£S için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

D£S ()

fayda gördük Allah razı olsun. bu arada dün konuşmak nasip oldu. bir huyum vardır belki iyi belki kötü bilmiyorum. kendim kazandımmı başka k. y. cıda kazansın isterim. aklında olsun tavsiye değil sadece incelemen için bir öneri naçizane. sizler zaten işi bilenlerdensinizdir şüphe yok. GUBRF dayım bir süredir. yolu uzun kanımca sende incelersen belki gözden kaçmıştır. saygılar. iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

A. selam dost

2BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Her bilanço döneminden sonra ayda bir kez atıyorum kardeşim faydalanır belki Millet diye

0BeğenmedimŞikayet

D£S ()

slm kardeşim nasılsın eline sağlık temettü, bilanço bilgileri güzel olmuş yayınlaman

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Karton yorum bakan hocam

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hocam naber nasılsın :))

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Şirketimiz 28.12.2020 tarih ve 35 sayılı Yönetim Kurulu Toplantısında;

Gelişen İşletmeler Pazarında işlem gören Seyitler Kimya Sanayi A. Ş'nin Pazar değişikliği nedeniyle girişim yatırımları kapsamında bulunan 950.636 adet SEYKM payının girişim sermayesi yatırım portföyünden çıkarılarak diğer portföy yatırımlarına aktarılmasına ve işlem gören tipe dönüşüm için Merkezi Kayıt Kuruluşu'na başvuruda bulunulmasına oy birliği ile karar verildi.

Bu bildiriden de anlaşılacağı gibi işlem giren tipe donesen kotlar % delik olarak lot sayısını seykimden düşürecektir alımlar ve satimlara gore yukarı ve aşağı hareketlenmeler hız kazanabilir

Ben seykim için negatif hdfgs için ise pozitif olarak düşünüyorum ytd yanilabilirim böyle biliyorum yanlış biliyorsam daha iyi bilen aydınlatsın

@HK4012

Can42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AliKızılcahamam ()

Ali hayırlı geceler mrgyo 2.98 maliyetle beklemedeyim 3 bin zarar var bölünmeden çıksammı fikir verirmisinin yine tabi karar bana aitte

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Kolay gelsin hocaaa

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Pazarda önemli bu arada yazdıklarımın ikiside alt pazarda

wasgemove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Pddd si 10 fk 38 son bilançoda da kar açıklarsa biraz geri çekilir fiiili dolaşımını artirmislar %5.26 olmuş patron pay satmış yani yakında sermaye artırımina gitme olasılığı öyle her kar eden sürekli yükselmez önemli olan sürekli üstüne koyarak buyemesi glryh da çok yüksek kar açıkladı ama dbu aralar hep düşüyor örnek vermek gerekirse çok ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Birde defter değerine fk Sina favok marjina bak istersen

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

@Alton hocam rahatsız etmiyorsam sykem hakkında ne dersin . 5 ocakta bölünüyor %37.5 bedelsiz veriyor çıkış daha devam eder mi yoksa doygunluğa ulaşmışmıdır

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Akmgy aynı bilanco 41 milyon kaar açıkladı hisse çok iyi kaar ediyor ama 60 larda geziyor

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bak Yusuf yukarda bölünme öncesi 2 ay önce pddd ve fk sı neredeymis kartonun fiyatı da 700 900 arasındaydı ve 2019 yılını 81 milyon karla kapayan bir karton var sermayesi arttı doğru lotta arttı ama ederi yükseldi anlatmak istediğim bu fk bedavadan azicik yüksek gibi birşey yani 2020 bilançosu aciklanindiginda aldırmayacak bile ytd takip et @yusuf®

0BeğenmedimŞikayet

BorsaciMulayim ()

Sağol üstad çalışma çok güzel olmuş emeğine sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Her düzeltme yaptığında ekleme yapın bence birde vertu almıştık kar iyi diye
malum sirket kuralcak verus iştiraki bir şirket bunu da yükseltecektir naten hareketleri bekliyorum bunda

BorsaciMulayim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BorsaciMulayim ()

Üstad bimas alıyorum yılbaşı sonrası temettü açıklaması var yanlışım yoksa parça parça alım yaptım 3 haftadır. Daha erken mi sizce yoksa alınır mı şimdiden?

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yukardaki listeleri iyi inceleyiniz ve fiyatlarla karşılaştırın

kar zarar tabloları
Nakit temmettu tarihleri
Genel kurul tarihleri mevcut

En dikkat çekici olanlar temmuttude bimas bölünmede glryho dur bu hisseler bölünme sonrası orta vadeli olmak üzere alınabilir bana göre ytd

İnveoya gelince bolunme öncesinde eski fiyatlarına bolunmeye kadar tekrar eski fiyatlarına gelecektir bence gecçedebilir de ytd bölünecek hisselerden karda olanları tercih edin kafanız agrimasin ytd ben kaçar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum