Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 09:10:03
EUR 34.9855 09:10:03
USD 32.5666 09:10:03
ALTIN ONS $2318.6950 09:10:03

Konu: BTC Grafik 24.12.2020

Günaydın değerli dostlar..
Çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC dün 22801.67$'a düşerken klasik olarak short/longlari patlatarak 24096.90$ direncine yıldırım hızında bir yükselişe neden olarak dalgalanmayı sürdürdü.. XRP'deki problemler btc dominansinin 1 yılın en yüksek seviyelerine yükselmesine yol açtığı için, dikkatler şuan altkoin beklentilerine kısacası altkoin sezonuna çevrilmiş durumda görünüyor..

BTC dün XRP'nin, davalık olmasından dolayı piyasayı aşağıya çeken ve BTC DOMİNANS oranının yükselmesine neden olduğu, 23.000$'ın Altın da önce 22801.67$'a gece saatlerinde de 22624.92$'a kadar düşerek altkoinleri adeta nefessiz bırakması altlarda muazzam düşüşler sergilemesine sebep olduğudur.. BTC şimdilik 22.000$'lık desteğin bir hayli üstünde ve DOMİNANS oranının yükselmesi adeta BTC'yi dimdik ayakta tutuyor.. BTC, 23.500$-24.000$ gibi direnç bölgesinin üstünde şimdilik tutunamadı ve aşağı yönlü bir salınım yapmış olduğu, BTC'nin saatlik görünümünde ise 20-50-100 SMA gibi tüm HO'larin altında nötr bir durumda ve konsolide bir görünümü mevcut ve 200 SMA'nin şuan bir destek sağladığı görülüyor.. BTC'nin saatlik akışında 23.350$ seviyesi ve desteğiyle bir yükseliş eğilim çizgisinin altında bir kırılım gerçekleştirmiş olduğu BTC aşağı yönlü devam etmesi halinde en düşük dip seviyeleri de olan 22383.59$ ve 22.000$'da bir destek bulması sözkonusudur..

BTC dün 24096.90$ direncin üstüne çıktığı ama tutunamadığı görünüyor olduğudur.. Dünün en yüksek seviyesini gördü fakat 23.500$'in üstünde kalamadı ve 23.250$'in destek seviyelerinin altına bile sarkmış görünüyor.. Bugünün en düşük dip oluşumu ve seviyesi şimdilik 22624.92$'dir.. Aşağı yukarı yönlü son dalgalanma hareketlerinin en yüksek 24096.90$'dan en düşük 22624.92$'a düşen % 0.236 FiB geri çekilme seviyesi ise (22972.31$) kısacası 23.000$'a yakın bir seviyedir.. Aynı grafikte 23.000$ civarında direnç gösteren bir düşüş eğilimi çizgiside mevcut.. Ana direnç seviyeleri ise HO'lar olan 23.300$-23.350$ civarındaki seviye ve bölge sun en önemli konumdadir..

Aşağı yukarı yönlü son dalgalanma hareketlerinin % 0.5 FiB geri çekilme seviyesi ise (23360.91$) kısacası 50 SMA mavi çizgi direncini teşkil eder.. BTC trend çizgisinin üstesinden gelmeli ve yukarı yönlü bir yükseliş hareketi için mutlaka 50 SMA mavi çizgi de olan 23.350$'ın üstünde yeniden 23.500$-23.800$ (24.000$ özellikle ağır bir direnç konumundadir) buradaki tutunması üst seviyeler ve yeni ATH gerçekleştirecek olmasından geçmektedir.. BTC kısacası öncelik 23.000$'in üstüne atmalı ve ardından 23.350$ civari direnç seviyelerini geçmesi gerekir geçemezse, aşağı yönlü riskler uzayabilir.. Ana destek hala 22.000$ seviyesinin yakınında ve bunun altında en son test edilen 21864.86$'dir.. Saatlik MACD düşüş bölgesinde şuan nötr bir durumda olsa da pozitif bölgeye geçmek için güç topluyor.. RSI şu anda 50 seviyesinin üstüne çıkmaya çalışıyor..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat1974 ()

Yorumlarınızı özledik

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karesibey ()

Bi codex imiz vardı oda gitti.

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

neredesin gözüm sen. Hani kimse seni yıldıramazdı gözüm nerlerdesin. İyimisin ses ver

0BeğenmedimŞikayet

byMusty35 ()

@CoDeX© hocam size de merhaba... uzun aradan sonra geldim tekrar aranıza

0BeğenmedimŞikayet

karesibey ()

Hocam, nerelerdesunuz? Güzel yorumlarınızı özler olduk.

1BeğenmedimŞikayet

Aldiklarinigeriverbitcoin ()

Sizi merak ediyorum. Neden yazmayisinizi? Iyi misiniz umarim kötü bisey yoktur. (

0BeğenmedimŞikayet

Dersimo62 ()

İki gün önce fark ettim. Yazdım hatta. @CoDeX© hoca nerde diye.

SRD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Codex hoca yok harbiden sabahları erken mesajlar atıyordu ben geç kalkınca atıyor zannediyordum yok harbi @CoDeX© hocam iyi misiniz?

SRD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

@CoDeX© kardeş sen nerelerdesin ? Umarım bir sorun yoktur. Adam forumun en faydalı , en mütevazi insanı 5 gündür birşey paylaşmamış. Kimse merak etmedi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Aldiklarinigeriverbitcoin ()

Merhaba hocam nerdesiniz. Hergun grafik atardınız bisey mi oldu

0BeğenmedimŞikayet

ekal78 ()

@CoDeX© Hocam nerelerdesiniz , özlettiniz kendinizi..

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Üstadım nasılsın. xrp de ne tavsiye edersin. İzleyelim mi kalalım mı

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Hocam iyi gecelerimiz olsun hiç gorunmediniz gözler arar oldu saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Fearless212 ()

Hocam sizce Domi düşene kadar nakittemi bekleyim yoksa domi yüksekken alıp domi düştükçe kazanmak mı mantıklu

0BeğenmedimŞikayet

JokerBtc ()

Hocam btc nin mart ayinda yasadigi cokusten once domi yine yukseklerdeydi benzer bir cokus sizce 2021 de yasanir mi bu kacinilmazmidir?

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Aude46 altta ki grafik ve yorumu detaylı bir şekilde paylaştım bakabilirsiniz.. BTC DOMİNANS şuan çok yüksek ve şuan kısa vade olarak 23.220$'in üstünde kapanışlar 23.350$'a gitmesi ve bu direnci kirmasının ardından 23.500$ üstünde ki tutunması altları az da olsa yukarı atacaktır..

0BeğenmedimŞikayet

Kralbitcoin63 ()

Tşk hocam eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC DOMİNANS oranı destek seviyelerinden düştüğü takdirde adım adım altlara para akışının hızlı olacağı hızlı ivmesi ve toparlanması anlamı taşır.. BTC Dominans grafiği paylaştım incelersen ne demek istediğimi anlayabilirsin..

Kralbitcoin63 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kralbitcoin63 ()

Hocam domi düşüş yaşadığında altlarda paramı giriyor yani altlarmi kazandirir BTC düşüş yasabilemi domiyle beraber yanio

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler kardeşim bol kazançlar..

DoğukanG0606 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DoğukanG0606 ()

Günaydın hocam teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Mavi_masmavi ()

Sizede günaydın değerli dosdum. Emeğinize sağlık..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum