Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:06:58
EUR 34.7748 17:06:58
USD 32.4684 17:06:58
ALTIN ONS $2337.9850 17:06:58

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Gümüş te sarı hat önemli destek konumundadır atlında haftalık kapanış yapmadıkça pozitif yönde ilerleme potansiyeli vardır.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Tsk ederim

_SOSYOLOG_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat bilgilerin icin tesekur ederim

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Faiz artışı kuru 7500 altına günlük kapanışa zorlar buda kuru 7300-7400 bandına iter değerli dostum gümüş ons bazlı destek göreceği için çok fazla negatif etkilenmez

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SpoRTMeN77 ()

Anladım hocam çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat 200 artis olursa dolar dususu ne olur dolar dusuncede gumuste etkilenmezmi cok soru sordum hakini helal et ustat

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Az evvel grafiğini paylaştım değerli dostum sarı hat altında haftalık kapanış yapmadıkca önü açık gümüş onsun

SpoRTMeN77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Evet değerli @Borabaybora34 fakat bu hafta değil haftaya bu hafta biraz doların ezilmesi gerekiyor sağlıklı yükselişine devam etmesi için

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Ozaman iyi bi düşüş mu bekliyorsunuz ytd

0BeğenmedimŞikayet

SpoRTMeN77 ()

Hocam gümüş ons demiştim 26 ve üzeri gelir mi diye sormak istedim...

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Günüştede az evvel belirttim değerli dostum 2-3 gün yatay seyir çok fazla aksiyon beklemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Günaydın değerli @SpoRTMeN77 ons için tepe çalışmam yok lakin dip çalışmam mevcut 1700-1600 bandı

SpoRTMeN77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

425 gram altinnmi anladim gram gums icin sormustum ustat

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

425 gram için orta vade beklentim değerli dostum. MB minimum 200 baz arttırmalı şahsi görüşüm.

0BeğenmedimŞikayet

SpoRTMeN77 ()

Günaydın hocam hayırlı bereketli kazançlar... Bugün gümüş ons tepe olarak beklentiniz nedir teşekkürler ytd...

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat 425 anliyamadim birde bu gun merkez bankasinin fayiz karari ne olur ongurunuz

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Merhabalar değerli @Bavkan gümüş için az evvel belirttim çok fazla aksiyon beklemiyorum 2-3 günlük periyotta gram için kosa vade çalışmam yok malesef orta vade beklentim ilk destek 425

1BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat hayirli sabahlar bu gun icin gram gumus ne olur mb kararinda ne bekliyorsunuz saygilr

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Sevgiler değerli @dewaju

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Grafik uzun vadedir takip ettiğim orta vade grafiğidir değerli @mfmehmet45

mfmehmet45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@_SOSYOLOG_ teşekkür ederim, Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

mfmehmet45 ()

Yarın hariç sanırım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum