Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0776 18:44:08
EUR 34.8940 18:44:08
USD 32.3581 18:44:08
ALTIN ONS $2298.4550 18:44:08

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

haftalık kırılan SİN FORMASYONLARI hedeflerine ulaşma konusunda ısrarcıdır

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

6.26 ALTI NEGATİF KARDEŞİM. altında kaldıkça 6.16 6.06 ihtimali artıyor. sert hareketler var güzel değil.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

5 lere düşermi sence 6 altı varmı bazen zararkes yapmakta mantıklı oluyo çünki bekleme süren azalıyor

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

yazdım ya kardeş. 6.75 de sattıklarımın % 10 kısmını 6.50 de aldım. % 50 sini 6.41 de aldım. hatta alır almak 10 kuruş yükseldi ve kar yazdı diye mesaj attım. orda dönerken 6.49da onları verdim. 6.50 alımım duruyor. (6.50 den değil tabiki 5.65 den aldıklarımın tradesi. ) şimdide 6.20 den topluyorum. düştükçe toplayacağım. 26 üstünde daha agresif alım yaparım. altında çok parçalı alım yaparım. bütün mesajlarım sırayla profilimdedir.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkürler ve tebrikler hocam , bu şekilde durumu özetleyen ve durumu bence on numara yorumlayan aklı selim birileri de var!
hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Sende almıştın dün %25 aldım demiştin duruyomu 6.45 lerdeydi o sıra

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

eyvallah bacım :)

Fusica için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim hızlı giden atın ... :)
MIKNATIS SİSTEMİNİ UNUTMAYIN.

güçlü dirençler kırılınca onay için geri gelirler. Gümüş 6.26 kırmış 36 kırmış 46 kırmış 56 kırmış durmadan 76 a gitmiş. en kötü ama en kötü 56ya geleceğini bilip sat al yapmak daha güzel . ayda 10 trade ile ilave 30 50 kuruş kar alsan birde yükseliş trendiysen daha ne olsun kardeş

Goktugbatin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Valla de yapma ))

0BeğenmedimŞikayet

Fusica ()

Haci degiliz bacıyız ama anladık.. :))

0BeğenmedimŞikayet

Goktugbatin ()

Çok doğru usta dün 12bin karım vardı iyi kardi benim için lakin bu kadar sert dusecegini bilemezdik hayatımın yanlusi akirken yüksekten şak die alioz 10kg satsam 750gr kar

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

saol doktor abim tsk ler

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

üstat endex sert bozmadığı müddetçe gider bu ucuz kaldı zaten.

üçkardeşler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

isgyo alsak mı acaba?

0BeğenmedimŞikayet

crazy_blue ()

Bende grafiği çözmeye çalışıyorum deminden beri :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

hacılar ben isgyo hissesi için yorum yaptıydım sayfalar karıştı :)1

Tersgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

hacılar ben isgyo hissesi için yorum yaptıydım sayfalar karıştı :)

Gümüş_platin için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Hayırlı akşam abi yön yukarı demı yoksa yanlışmı Anladım

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Bizide çok yordu dinleme dinlene gidelim artık

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

bist sayfası yerine buraya atmışım he ondan kafa karıştı tmm prdn :)

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

yanisi ne hocam kırmış gidiyor işte. gidecek durup dinlenip gidecek :)

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Yani hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Elinize saglık güzel çalışma hocam 27.033 23.75 27 .98 lik diye hayali türevlendirme yapmıştım acamice sizin çalışmanız çok profesyonel elininize saglık ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum