Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0674 20:43:36
EUR 34.7443 20:43:36
USD 32.5269 20:43:36
ALTIN ONS $2384.3050 20:43:36

Grafiği gönderen: Aynur1

⭐⭐Aynur1 ()
Bitcoin
eos

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Aynur hanım merabalar. Ben de şimdi neo var da btc cinsinden aldım. Usd üzerinden mi alsam daha iyi olurdu farkeder mi sizce

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Tamm aynur hocam çok sağolun

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Binance var. Btcturk var. Paribu var.
Hangisini istersiniz. Benim btctürk te.
Üye olup bankinizdan btcturteki yatır EFT bölümünden tl olarak aktıracaksiniz. Önce. Bir kere aldiğiniz ürünü usdt ( usd) olarak sattıktan sonra ikinçi kez dolar bazli alabilirsiniz.

uzman06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Aynur hocam meraba altcoinleri nerden alıosunuz. Dolar bazında alıosunuz galiba değil mi

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

İyi akşamlar hocam sağolun teşekkür ederim :)))

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Eos var. Önceden aldiğim. Sitop olmadim. Düşük almiştim. Bugün trx ve link aldim. Azar azar. Şu Xrp davası bitsin. Ve Btc şu an 26000 destek. Bakalim kırılacak mi. Yada 32 bin hedef şu an o önce gelcek mi. Bilemeyiz işte. Bu işi yaparsınız stop öğrenmelisiniz. Hem çeşit yapın ayni coinde kalmayın. Yada gümüş varsa tutun elinizde. Gümüş ben 30,35 satiş hedeflerim. Ytd. İyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Hocam altcoinler içinde mi geçerli bu düzeltme. Bi de sizde ki altcoinleri paylaşabilir misiniz ben de Bi göz atsam onlara takip etsem:))

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Orta uzun vade Zaten iyi yerler gelcek. Ama şimdilik düzeltme bekleyin. Dediğiniz şeyde. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Aynur hocam merabalar. Bitcoin de orta ve uzun vadeli alımlarınızı rica etsem bizimle de paylaşabilir misiniz. Neler var ne önerirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Son destekte tutundu şimdilik. Alti boş gördüğünüz gibi. orta vade için iyi bir fiyat. Burdan dönmeli. Ytd.
Xrp aldim tekrar. Stoplu.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum