Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 13:12:09
EUR 34.9903 13:12:09
USD 32.5719 13:12:09
ALTIN ONS $2348.4500 13:12:09

Konu: Ons Gümüş Günlük Grafik Doji oluşumu

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Akibeti soran epeyce arkadaş var tek tek yazamıyorum yoğunluktan ;
Günlük Grafikte bir doji oluşumu var. Bu oluşum Kırmızıya döner ise düşüş , Yeşil kapatırsa yükseliş devam eder. Ensar ile ortak fikrimiz olup grafik kendisine aittir. Nereye çıkar nereye düşerlere yanıt veremiyorum. bunu bilemeyiz. Güçlü desteklerden kademli alıp güçlü dirençlerden satılabilir. Bol kazançlar

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Bu gece için projeksiyonunuz nedir hocam?

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

Selamın aleyküm hocam , nasılsınız ? 1 hafta olmuş yoksunuz iyisinzidir inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Gümüş ons değerlendirmeniz olacak mı şu aşamada

1BeğenmedimŞikayet

Lawyer61 ()

Teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah hocam bakalım izleyelim artık. Teşekkür ederim hayırlı bereketli günler

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Aynen hocam. ancak zor görünüyor ( ytd diyeyim ) Şuan günlük pivot 25,59 Bunun üzerinde 1 h / 4h kapanışlar tekrar gelmesi gerekir 26 üstü haftalık kapanış için. hayırlısı.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı inşallah hocam 26 üzeri kapatsak çok iyi olur haftalık diye düşünüyorum yoksa pek iyi demek zor gibi bana göre. yt olmadan

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_balığı_ ()

Tsk hocam saol

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hocam bahsetmiş oldugum doji yeşil ancak alçanalan hacimle satıcılı kapadı. gerileme olasılığını işaret eder. artık haftalık kapanışa ve aylık kapanışlara bakacağız.
@mehmed @Pasa67 @Efem09 @Lawyer61 ( sorularınız benzer olduğu için toplu cevaplamış olayım)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam tepede oluşan doji renk fark etmeden trend de dönüş diye biliyorum da ben yeşil kapatırsa yukarı yorumlanması gelecek günler için mi demek istediniz?

0BeğenmedimŞikayet

mehmed ()

Hocam gümüş ons düzeltmemi düşüş trendimi

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

selam edin ensara lütfen özledik kendisini..

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Düşüş devam ediyor mu, çok düştü

0BeğenmedimŞikayet

Lawyer61 ()

Hocam merhabalar . Grafiğe göre düşüşte miyiz? Daha da sürecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞhaneli29 ()

Onun meşhur bi lafı vardı üstad,26 nın altindaki kapanışlarda 21 hedeftir diye tam kurtulduk diye sevinirken oralarda gezinmeye başladı yine aynı beklentiler geçerli mi hala acaba ucuza aldık diye sevindiğimiz malları tepeden kitlemiyorlardır dimi ? :))

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Gram altında da haftalıkta cift ters cekiç görüyorum bi degerlendırır misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam elimde yuklu miktar gumusum var sizce nasil bir politika izlemeliyim. Bugunku git gellerden sonra aklim cok karisti ne sat tusuna basabildim ne param olsa alabildim. Bana fikri anlamda yardimci olabilir misiniz

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

eyvallah hocam sağolun, emeğinze sağlık, hayırlı akşamlar bereketli kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

Lawyer61 ()

Hocam teşekkürler. Pek anlamadığım için affınıza sığınarak şuan ki durum nedir? 25.80 nin üzerinde olduğumuza göre kapanışa mı bakacağız?

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler üstad.. grafiktedi diğer dojilere bakınca düşüş olacak gibi... Doğrusunu Allah bilir...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum