Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:22:56
EUR 34.7748 03:22:56
USD 32.4684 03:22:56
ALTIN ONS $2337.9850 03:22:56

Konu: BTC DOMİNANS Haftalık Grafik 21.12.2020

btc DOMİNANS yani BTC'nin piyasa hakimiyeti kısacası BTC'ye akan meblağ demek şuan haftalık görünümde ve haftalık kapanışında yeniden pozitif durumda ve desteklerin üstünde net kapanışlar yaptı Bu BTC için olumlu altlar için biraz daha bekleme zamanının olduğunu teyit etmektedir.. Haftalık EMA200 mavi çizgi % 67.66 bu seviyenin üstünde net kapanışlar grafikte de gözüken üst tepe noktalarini sırasıyla hedef alması olacaktır.. % 69.83 - % 70.93 - % 73.02 kısacası BTC.D'nin yükselişi BTC'yi de bir bakıma üst seviyelere doğru taşıyacak olmasından geçiyor.. Şayet EMA200'den red yer ve günlükte ki desteklere düşerse o zaman altlar kendinden emin şekilde daha da hızlı yukarı kendini atabilirler bunun için BTC.D'nin günlük görünümde ki MA20 seviyesi de olan % 64.66'in kırılması gerekiyor.. BTC'nin 24K'in üstünde stabil, yatay hareketler sergilemesi bile altkoinlere az da olsa nefes aldirmasi olacaktır, bekleyelim görelim ve tedbirli gidelim dostlar..

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Rica. Kesinlikle, haftalık cepte belki de ay sonunu görmek çok daha sağlıklı olabilir. ; ))

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim değerli dostum haftalık kapanışlardan sonra haftaici genelde BTC. DOMİNANS grafiği paylaşsam da ve gerekli detayları uzun uzun belirtsekte ve okunmasa da üstüne basa basa yeniden sorulsa da haftalık kapanışlardan sonra yeniden grafik atmayı ve önemli birşey olursa zaten paylaşmaya çalışırım ama şimdilik herşey BTC'den yana pozitif ve bunun şimdilik bekleyeceğiz başka çare yok risk almak isteyen kar marjindan dolayı altkoinlerde al- sat yapıyor zaten..

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Değerli @CoDeX© emeğine sağlık. Bu açıklama foruma sabitlenmeli. Altları takip edenler için önemli bir bilgi.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Riskli07 @Solo_Atak Daha 2 gün önce haftalık dominance grafiğini paylaştım şuan EMA200'ün üstünde ve bu hafta bu seviyenin üstünde haftalık kapanışlar maalesef ki grafikte ve altyorumda belirttiğim seviyelere gidecek ve şimdilik % 73.02'ye kadar çıkmasını bekliyorum sonrası ya düşüşe geçer altlara izin verirler ya da BTC yeni ATH yaparak altları daha da ezer ve belirli bir tepede örnek veriyorum 30K orada sabitlenir 2 hafta stabil kalirsa o zaman günlük desteklere düşer ve altlar harekete geçer ve altlar dominance'i düşürmesi olur 2017'de ki gibi döngü devam ederse bu iş Ocak'ta başlar ve başlamaz ise şayet, piyasa yapıcılar ne zaman izin verirse o zaman bunun için beklemekten başka çare yok, altlarda da kademeli ve parçalı alımlar önemli kısa vade de ve güvenmediginiz hiç bir koine ASLA FULL girmeyin özellikle projesi sağlam olmayanlardan uzak durulması çok önemlidir..

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@3oda1salon ben zaten her hafta grafik paylaşıyorum BTC DOMİNANS ile ilgili şuan EMA200'ün üstünde seyrine devam ediyor ve haftalık kapanışlar altta ki grafikte de belirttiğim gibi üstseviyelere gidecek bu seviyelerden birisinden dönmesini bekleyeceğiz başka çaresi yok en üst 73.02'i yi de geçerse bakarız kimse grafiklere bakmıyor ki biz zaten uyarimizi yapıyoruz..

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Bol kazançlar kardeşim

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

aleyküm selam kardeşim

BROKER25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Cümleten Selamün aleyküm
Herkese bol kazançlar
Hocam nasılsınız dün verdiğiniz pas gol yaptım baktım 18leri gecemiyor gönderdim full nakitte bekliyorum gene bir öneriniz olursa memnun olurum Allah razı olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum