Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:46:46
EUR 34.8238 23:46:46
USD 32.3379 23:46:46
ALTIN ONS $2301.8900 23:46:46

Grafiği gönderen: super_conqueror

Gumuş ons

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Marlb0r0 ()

Yok hocam ons sattım

Marlb0r0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Gram mı sattınız?

Marlb0r0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam bitcoini bende duydum rakam olarak 50 bin usd duydum hatta:) guzel rakam:) o yuzden siz alim yapiyor musunuz diye sordum, akbank satiyormus hatta arastirdim benim kullandigim bankalar satmiyor acikcasi, ama denemeye deger diye dusunmuyor degilim:) sayin hocam forexe bulasmayacagim:) su onslar ciksa da hedefledigim noktalardan kâr alsam diye beklemedeyim ve sizi takipteyim, bu arada platin de 2021 de guzel rakam gorecekmis :)) izlemedeyim. hocam bari platin alin da ekipce kazanalim:)

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Forexe hiç bulaşma. Böyle daha iyi. En azından satmadıktan sonra zarar etmezsin. Bitcoinin çok yükselcegini duydum. Metlalerde çıkacak. Alıp beklemek en mantıklısı. Hnagisi dip yaparsa onu almalı :)

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marlb0r0 ()

Hocam iyi akşamlar bugün o düşüşte sattım tekrar 1880 de aldım çok moralim bozuldu yarında ödemem vardı 1 hafta daha ertelettim stresten kafayı yedim 30 bin TL zarar var nasıl yapacağım bilmiyorum takip edilecek rakamları biliyoruz zaten yeterince söylediniz sizin beklentiniz ne onu merak ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Haklisiniz hocam, ben sadece kendime guvenmiyorum sıkınti orda:) o yuzden kipirdamiyorum bu konuda bilgi eksikligim oldugundan dolayi özguvenim eksik ama cabalamiyorda degilim. dustugunde az miktarlar alarak ustune ekleme yapiyorum. terse kalan parcam olursa hic dokunmuyor bekliyorum. sizlerin bilgisine ve hizina yetisemiyorum ben o yuzden bu sekilde zorunlu hareket cemberi kurdum kendime. yaklasik 4 yillik batma deneyimim bana kisa vadede kazanamadigim algisi yaratti. ogrenilmis caresizlik bir nevi. simdi hem ogrenmeye calisiyorum, hem sakin kalmaya. aslinda forexe falan girmek istiyorumda korkuyorum:))sessizce siz ve sizin gibi degerli insanlari okuyorum profillerinize girip grafiklere bakiyorum ama satmaktan, tekrar alamamaktan ya da farkinda olmadan zarar etmekten korkuyorum sadece, yoksa siz kesinlikle dogru soyluyorsunuz sayin hocam.. farkindayim .. sadece korkuyorum nacizhane.. arada giden firsatlari da degerlendiremiyorum korkumdan..

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Serhat_Dursun ()

ne almak istiyorsun

GOLT_DIGGER_06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Neye yatırım yaptıgımızın aslında çok bir önemi yok. Asıl sıkıntı zamanlamada. Biz birşeyi alırken kısa vadede kazanlım deyip anlık kararlar veriyoruz. Oysa trendler aylarca ve yıllarca sürer. Biz trendin neresindeyiz ona karar vermeliyiz. Gümüşte veya ons altın uzuna dönmek üzere ama kesin ve net degil. Biz her düşüşte dip ve her yükselişte tepe bekliyoruz. Bu birazda psikolojik hepimizde var. Ama fiyatlar o şekilde hareket etmiyor.

0BeğenmedimŞikayet

GOLT_DIGGER_06 ()

Gece sattım hala alamadim? >? >?

Ahmet_Serhat_Dursun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Serhat_Dursun ()

maalesef haklısın abi

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Öyle bir derdimiz yok malesef. Allah'a amanet gidiyoruz. Günü kurtarmak siyebilir siniz. Dünyada faizler dip yapmış negative faiz vereneler varken Biz faiz arttırmadıkça paramızın degerini korumak bir yana degersizleşmesine mani olamıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam zamaninda ordan oraya aktaricam, parite yapicam, yok zarardayim bozayim şunu alayim derken kafam cok karisti hep terse kaldim, yani suretim çikoya döndü:))anlatmistim bir ara size en son borsada yediler beni:) o yuzden dusse de ciksa da bekliom nasil olsa ev alamicam artik bari gonlumu oyalayayim:) hedefim 9 hocam gelirse ons olarak hedefimde 35 ama 32 de olur:)alimlarim,3,45 tl, ons 18-19 usd, eger beklemeseydim bu da olmazdi:) ben biraz sabirsizimda:)...

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Serhat_Dursun ()

paramızı korumak yada değerini artırmak gibi amacımız olunca avnatajlı hamle yapmak lazım diye dedim.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Avantaj derken. Neyin avantajı?

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Serhat_Dursun ()

usd 7,20 olacaksa ne avantajı olacak. bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayırlısı olsun.22 lerden 27 lere kadar geldi gümüş. Ama dolardan dolayı gramı çok etkielemedi. Yani en iyisi gramı dolara parite yapmakta :)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Gelsin, vermem gumuslerimi beklerim ben:) sabri ogrendik nasilsa:) selamlar saygilar hocam, emeginize saglik.

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Böyle bir risk var.Aklımızda olsun.

abıı_hayat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abıı_hayat ()

Eğer risk varsa şansım yoktur
Ama ya nasip diyelim :))
Açıklama için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Böyle zamanlarda yükseliş kesinleşmedigi yada ciddi dirençe takıldıgı yerlerde risk alınıp kar satışı yapılabilir. Ama bu çok risklidir. Diger yak olan dolarıda takip etmek gerekir.

0BeğenmedimŞikayet

abıı_hayat ()

Peki hocam sağ olasiniz dikkat edeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

O kısa vade düzeltme seviyesi. Eger buradki 1 ve iki rakamları (abc) ise oraya kadar çıkmaz.

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PijamaliFare ()

Gümüşe girmem olacaktı : ))

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Kardeşim Diğerinde düzeltme yapmişsın 7 tl kâr satışlarının geleceği yerler olabilir.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

27.50 ve 28.35 i takip edelim.illa ki kar satışları olacak.bu rakamlar hesaplanmış rakamlar.

0BeğenmedimŞikayet

abıı_hayat ()

Kısa vade leri bi türlü yakalayıp cesaret edemiyorum maalesef.
Peki 28.40 da kar satışı yapilmasi doğru hamle mi olur
Dere yi görmeden paçaları sivama hevesindeyim sanirim :))

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Eger trend yukarı tam anlamıyla döndüyse 28.40 ı kesin görmemiz gerekiyor. Ama Ben im paylaştıgımı kısa vade sayımını takip edelim.

1BeğenmedimŞikayet

abıı_hayat ()

Hocam hayırlı sabahlar :)
Biz acemiler gümüşte en yüksek hamgi rakam i bekleyelim geri çekilme öncesi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum