Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:56:01
EUR 34.9839 20:56:01
USD 32.2051 20:56:01
ALTIN ONS $2414.8350 20:56:01

Grafiği gönderen: super_conqueror

Ons Altın ve gümüş ons...

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Gramı kimse bilemez. Uzun vadeciler tutabilir.

Grsynhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Grafikten pek anlamıyorum usta bu şekilde olursa ons gram ne olur

0BeğenmedimŞikayet

deryacakirr29 ()

Yatırım tavsiyesi olamadan fikrinizi öğrenmek istedim mesajı bitirmeden elim değdi gitti:)

0BeğenmedimŞikayet

deryacakirr29 ()

Halil bey sizi çok yoruyorum sorularımla belki ama kusuruma bakmayınız:)) bu grafiğinizin fotosunu çekip saklamıştım buldum şimdi... burdan daha önce istifa eden bi arkadaş vardı çok başarılıydı teknik çalışması sizin gibi oda 28.700 rakamı ilk satış yarim Sonra 35 dolar beklerim demişti sizin buradaki çalışmanızla çok uyumlu buldum ... sizin yukarıdaki çalışmanız hala geçerli mi acaba ben orta uzun vadeciyim ama bu uzun vadede araştırmalarıma göre 35 44 50 dolarlarda kar almayı düşünüyorum ... sizce 28700 de riske etıp burdan da alayım mı yoksa hiç riske atmayayım mı

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Yatayı çiz Halilim anlamayan varsa o da anlasın bir de altına yorum yap burdan şuraya şurdan buraya. En anlamayana göre anlat ki herkes anlasın. Saygılar kardeşime :))

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Anlaşılıyor eline sağlık

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Görüntü grafikten anlaşımıyor mu? :)

Polat3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim.
@sabır

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Barış_2579 ()

Bu grafiğe göre Ocak ortası Ons 2045 görünüyor hadi inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Eyvallah teşekkürler bilgi için

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Eline sağlık abi görüntü nasıl

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum