Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:21:53
EUR 34.7748 01:21:53
USD 32.4684 01:21:53
ALTIN ONS $2337.9850 01:21:53

Konu: evet onsda beklediğimiz kırılım geldi

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

takip edeceğim seviye 1901 üzerinde kapanışlardır. burayıda yukarı yönlü aştığında 1923 takibimizde olacak sonrasında 2138 hedefine tüm kapılar açılacaktır. diye düşünüyorum yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Beklediğim gibi yavaş yavaş çekilmeler başladı... Bu konularda strategicaltrade grafikleri çok iyidir... Bir çok kişi düşüşlerde yorum yapamazken... maşallah i var... Tavsiye ederim kardeş... TL güvendir... Ne istersen alırsın kardeş... iyi akşamlar

Burcu_Canpolat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Teşekkür ederim hocam

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben 65 de altına geçtim 90 olmadıkca kımıldamam altında kalırım

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Sizin için de inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Hocam şu an rasyo düşüşte ne zamn gümüşleri satıp gram altına geçeceksiniz

0BeğenmedimŞikayet

Alay06 ()

Yukarı mı aşsagı mı kırılım teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

hakkınızda hayırlısı olsun

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

6.03te fullerim. Ama yavaş inerse almam... Bu Gumuste kimse o seviye gelmez demesin... Yakin zamanda gördük... Ben emirleri gümüş düşükken girdim 5.60bile emir var. Hedef gelmezse 6,10da olabilir. Sizi etkilemeyeyim... Ben ülkemin parası da geçende bekledim bir hafta.5.80 hedefimdi geldi aldım... Alırken kazanmak isterim .. Sizlere hayırlı kazançlar

Burcu_Canpolat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burcu_Canpolat ()

Kaçtan girmeyi düşünüyorsunuz

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Saygı duyuyorum ...1864un altına bir inerse dolar bu seviyedeyken ... bence satışlar hızlanır... Ytd. Ben gumusleri sattım bekliyorum .. yine ucuz gelirse alacağım inş... Gelmezse nasip derim hiç dert etmem...

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Ons için 1864saglam Destek mıdır sizce...1840a göre.. Emeklerine sağlık bu arada...

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Teşekkür ederim hocam takipteyim sizi

3BeğenmedimŞikayet

volpann ()

dolarla çok ilgilenmiyorum ama senin için dolar çalışmamı paylaşıyorum grafiklerimden bakabilirsin

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

şuan için beklediğim bir düşüş yok 5-10 ise kastınız o normal 30-40 dolar ise beklemiyrum

Nairobi07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Hocam dolara da bakabilir misiniz nereye kadar düşebilir

0BeğenmedimŞikayet

Nairobi07 ()

Üstad Dönüş beklediğin bi rakam var mı ons da?

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah bereketli bol kazançlar kardeşim

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Yorumlarınız için çok teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum