Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:09:54
EUR 34.8238 16:09:54
USD 32.3379 16:09:54
ALTIN ONS $2301.8900 16:09:54

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

Tam Aralık ortası bugün yada yarın 24.60 denemeleri olacak elbet bu resmimizi hatırladınızmı altıgen in sağ dik kenarının üzerindeki siyah rakam takip ederiz Gann candır ytd

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Eyvallah hocam sagolasin. Mutlaka var mantığı. işi bilmeyen benim gibiler için anlamak kabullenmek zor tabiiki.

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Onu bilemeyiz 11 dolardan 30 dolara giden trendin eksen rakamıdır o gelecek diye bir kural yok 24.60 kırılmazsa destek olabilecek rakamlar olarak bakarsak daha iyi olur

Uygur063 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uygur063 ()

Hocam ons kiramasa yukarı 20.825 beklenti ay sonumu

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

İlk bakışta öyle görülebilir bu bir ilimdir zaten amacımız o büyük adamların reaksiyonları nı öngörebilmek bu resimde Gann Mevsimsel döngü tarihlerinde ki müthiş etkileşime hayran olmamak eldemi saçma gibi görünüyor olabilir ama işin içinden öyle değil aslında çok basit merdiven misali ikinci basamak olmadan Dördüncü basamak nasıl çıkılır bu algoritma da öyle diyor ki 24.60 kırılmadan 25 falan bekleme hatta geride gelebilir takip et diyor dostum

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Teşekkür ederim sagolun Anlaşilir birşekilde anlatınız Allah Razi olsun

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

24.60 gün kapanışı ve üzerinde kalıcılık sağlaması halinde yükseliyor diyebiliriz bunu başaramaz ise düşen kırmızı çizgiye riayet edişi sürebilir şeklinde anlamalıyız dostum

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Dostum üzgünüm zor soru bu takip et o rakam kapanış olurmu ne olacak ok

sertkaya57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Skaplan ()

Bunlarin parayla egitimi var grafik falan bir nevi para kazanma sistemi yani bunlardanda ekmek yiyenler var dediginiz gibi adamin cani sklr satar

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Hocam beni sıfır olarak kabul edin. yani bu para babalari, binlerce onsu elinde bulunduran insanlar varken... şekiller ile bi anlam cikarmak neden. Lütfen yanliş anlamayin. Adamin cani sıkılır satar alır. Bu piyasaya yön verenler ozellikle mi bu şekilleri cizdiriyorlar piyasaya. Geçen birisi paylaamisti grafikte boğa figüru var diye. Valla aklim almiyor

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Hocam güzelde paylaşim herkez
Grafikten anlamıyor örnek ben anlamıyorum grafikte işaratlediginiz rakamları
Rakamları yazsanız çikiş iniş
Düzeltme anlamayanlar için güzel olmazmı sayın hocam bizlerde anlamiş oluruz yada
Bizlerin anlyacsgi şekilde de
Grafigin yorum kismına gereken
Şekilde yazsanız nacizane fikrim Teşekkürler herangi bir yanliş anlaşilma olmasın Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ekonomist görselleri bu hafta kaç gündür zor paylaşabildim

Akdeniz_kent için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sertkaya57 ()

Abi elimde dolar var bekleyimmi Giriyimmi uzun vadeciyim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok güzel rakam hocam benim yarasa ayı formasyon simülasyonumun da D bölgesi aynı o siyah rakamla aşağı yukarı.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum