Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0823 18:15:08
EUR 34.9472 18:15:08
USD 32.2662 18:15:08
ALTIN ONS $2351.3500 18:15:08

Konu: gbpusd

bir avcı klasiği dostlar ilgilenenlere ytd :)

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bozacı ()

Sagolun hocam

VforVendetta_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Eline sağlık dostum

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Eyvallah Kardeşim İsmail abime çok selamlar eline emeğine sağlık...

dost55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta_ ()

Ben öyle düşünüyorum.

Bozacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozacı ()

Hocam yani anlasmasiz ayrilmasindansa anlasmali cikis ticaretin de devamliligini saglayacaginfan gbpyi daha olumlu mu etkiler oyle mi anlamaliyiz.

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Sagolun hayirli aksamlar

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Hayır abicim :(

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Ben usta değilim, çıraklığım devam ediyor, ben de öğrenmeye çalışıyorum, öğrenmenin yaşı ve zamanı yokmuş,

Burda en iyi bilenden daha iyi bilen acemiler gördüm, siz bildiğinizi paylaşmaya devam edin biz de faydalanalim, hayırlı akşamlar

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Abi hoş geldin,
Nasılsın
Allah'a emanet ol
Saygılar

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Dostum, sana mesajım geldi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Estgf ustam sagolun varolun öğrenmeye çalışıyoruz siz gibi isi bilen kişilere sorarak eksiğimizi kapatmaya calisyoruz benimkisi acemi yanilsamasi mi merak ettim o yuzden sorayım dedim

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Ellerine sağlık selamlar, saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta_ ()

Evet öyle görünüyor . Ama ab bunun ileride diğer uyelerce kendine karşı bir uygulama olarak kullanilmamasi için emsal olmamasi için kısıtlı ölçüde izin verir diye düşünüyorum.

asu01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Acemiler den korkarım full destek tam destek :)

2BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Evet aylik grafik dusen cizginin uzerinde fiyat ayi boyle kapatirsa 2007 gelen cizgiyi kirmak üzere atamiyorum yildizim yok yeniyim amatörüm acemiyim:)))

0BeğenmedimŞikayet

asu01 ()

Anlaşmak zorunda kalacaklar o kadar iç içe geçmiş ki ekonomi sosyal hayat. Birden kesilmesi iki taraf için çok zor

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Bu grafikte göremedim, çizimle atabilirsen bakalım, bu grafik uzun vadeli aynı zamanda

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ustam bu garfikte bi 2.07 hedefli alcalan kama formasyonu var mi bi bakabilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta_ ()

Bence burada en önemli unsur Şirketlerin ve çalışanların durumu önemli. İkili arasında ticaret ve ortak fayda konusunda ne seviyede anlaşma saglanacagi önemli. Brexit ile İngiltere Ab etki alanından çıkıyor . Kulfetten kurtuluyor ama nimetlerinden faydalanma derdinde. Bundan dolayı ab pazarında ne derece mal ve hizmet satabilecek burası önemli.

Bozacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozacı ()

Aras bey zahmet olmazsa brexiti ihtimallerine gore degerlendirir misiniz nasi bi etki yapar, habgi durumda ne olabilir. Acikcasi ben cok yorumlamayi beceremiyorum. Tesekkurler iyi aksamlar

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Aynen abicim zaten hedef biraz uzun bu grafikte :)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta_ ()

Selam dostum. Hunterin eline sağlık. Brexit sonucu önemli bu grafik icin.

Selam söyle arkadaşıma fazla uzatmadan gelsin :)

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

@Baba_Vanga_

@VforVendetta_

@BABA_DERVİŞ

@DUMRUL

Ve diğer dostlar

Alt yorum :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum