Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 13:24:21
EUR 34.7748 13:24:21
USD 32.4684 13:24:21
ALTIN ONS $2337.9850 13:24:21

Konu: LİNK Grafik 15.12.2020

LİNK 4 gün önce gördüğü en düşük seviye grafikte de gözüken 11.43$ seviyesidir.. Şuan saatlik görünümde ki 12.75$ civarı seviyesinin üstünde kapanışlar adım adım 13$ ve 200 SMA mavi çizgi 13.24$ seviyesi kısacası FİB oranı % 0.382'ye direncine de teşkil ediyor olduğudur.. Bu seviyenin üstünde adım adım FİBO seviyeleri tepe bölgeleri grafikteki HO'lar takip edilmesi önemli ve saatlik grafikte 12.40$ önemli destek konumundadır.. btc 'nin gidişatına göre takip edilebilir..

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsizanne ()

Hocam wawesi kaçtan alıp satmak lazım

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC diğer ürünlerle pek kıyaslamak olmaz.. Tabii ki bu sene bazen ons bazen diğer A. B. D borsaları ile birlikte hareket ediyordu.. Blockchain'in asıl kuruluş amacı mevcut finans düzenine karşı karşı diye yaratıldı.. Her kim BTC'yi altınla $'la kıyaslarsa bilgi eksikliği olabilir bu criptolarla ilgili.. Eskiden bir felaket olduğunda (savaşlar v. b) insanlar altını, parayı ve değerli eşyalarını kendinle götüremiyordu ve yerin altına gömüyorlardi, şimdi ise durum çok farklı ve farklı olmaya gidiyor ülkeler kendi dijital paralarını çıkartmaya başladı ve herşeyin dijital olduğu yerde değerli olan kriptolar özellikle BTC günden güne benimsenerek ve 11 yıldır kaç kere öldürdüler ama bitiremediler ama o yine ayakta kaldı şimdi kurumsal firmalar neden alım yapıyor ki bu seviyelerden çünkü gelecek dijital çağ ve BTC'ye ayak uyduracaklari için..

İyi akşamlar kardeşim..

BROKER25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Tamam hocam altın dövizden biraz yatırım bilgim vardı sizin de sayeniz de inşallah ufaktan birşeyler yaparım çok sağolun

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Mart- Nisan gibi en son alımlarım vardı bazı büyük ihtiyaçtan dolayı hepsini satmak zorunda kaldım ADA 0.043$ BTC 5.500$'dan gibi alımlarım vardı 11.850$ gibi BTC'yi sattım güzel kazandırdı alım noktasını belirlemek ve yükseldiğini beklemek görmek zevkli ve şuan altlar biraz tedirgin etse de BTC'ye bağlı (destek- direnç) ve altkoinleri takip etmemiz olsun.. Risk istemiyorsan al- sat yapıp kafan rahat olsun diyorsan orta vade ve sabretmek en önemli konu ve buraya yatırılan meblağın ASLA aciliyet sözkonusu olmamasını bilmek yeterlidir..

1BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Teşekkürler hocam ben de sizin gibi döviz altın uğraşıyordum ben de 3 aydır takibimdeydi lakin güvenilir olmadığı için cesaret edemedim ama daha yakından inceleyince girdim inşallah birikimleriniz den faydalaniriz a. e olun

1BeğenmedimŞikayet

Uçurumsal_Düşüşler ()

Sorma totalde 50 yakın vardı 1600 cıkardık kar ettik ama grldigi yere bak waweste aynı 35 trn sattım 72 gordü hrp erkrn sattım saglık olsun dostum firsat bitmez şansın bol olsun

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Düşük fiyatlardan aldığın ETH'u satmayacaktin şimdi sadece izlemek sana ayrı bir tat verirdi.. Tehlikeli bölgelerdeyiz BTC DOMİNANS yüksek haftalıkta bellli desteklerin altına gelmediği takdirde BTC'nin sert salınımıyla birlikte altlar fena ezilir altbogayi bekliyorum bakalım piyasa yapıcılar ne zaman start verecek..

Uçurumsal_Düşüşler için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aleyküm selam değerli Erzurum'lu kardeşim, tşkler sağlığımız sihhatimiz yerinde daha ne olsun, sizde iyisinizdir umarım? .. 2017 sonlarına doğru merak sardı ve ondan önce $ alıp satıyordum bırakınca BTC'nin 2017'nin 20K'i gördüğü zamanlar daldım ama ondan önce 4 ay kadar gözlem, araştırma yaptım şayet yapmasaydim çok terse kalırdım o zaman ETH 1.420$ LTC 400$ XRP 3.4$'a yakın seviyelerini görmüştü.. Bu piyasayı iyi tanimazsak az çok bilgi birikimi yoksa şayet kar'i da fazla zararı daha fazla.. 2017-2018'den çok farklı bir durum var şuan ve şayet döngü devam ederse BTC için 2021 kurumsallarla birlikte çok güzel noktalara gelecek.. BTC DOMİNANS'in düşmesiyle birlikte de altlar o zaman kendine gelecek bunun için yaklaşık 3 yıl gibi bir zamandan beri beklenen ve özlenen bir ALTSEZON BOGASİ'ni bekliyorum..

1BeğenmedimŞikayet

Uçurumsal_Düşüşler ()

Allah iyilik versin iyi hamdolsun ugrasıyoruz ayni iş güç btc düsmedigi surece buralardayım düşerse ekranı kapatır kaçarım beni biliyon :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler dostum iş güç uğraşıyoruz koşturuyoruz işte sende iyisin umarım? .. BTC DOMİNANS çok pozitif aşağı yönlü kırılırsa destekler altlar hareketlenir ama yukarı kırılırsa altlar ezilmeye mahkum BTC 1 düşer altlar 3 düşer stoplu gitmek şuan şart..

Uçurumsal_Düşüşler için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uçurumsal_Düşüşler ()

Dominance 65 dogru gidiyor vala dostum naber nasılsın

1BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Hocam iyi akşamlar nasılsınız yanlış anlamayın acaba ne iş yapıyorsunuz kaç zamandır bu işlerle uğraşıyorsunuz hiç sıkılmadan herkese yetişmeye çalışıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC DOMİNANS hala çok yüksek haftalık/günlük seviyelerde hala pozitif görünüyor.. LİNK direnç noktasını geçerse kısa vadede 13$-13.24$ seviyesine kadar ivmesi sözkonusu biraz daha BTC'yi beklemek gerekiyor..

Onur_lu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur_lu ()

Selam üstad TL deyim ne tavsiye edersin sorumluluk bende tabi

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Direk vazgectim dostum sen diyosan saol

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BiNANCE kurtlar sofrası bildiğin koinlerden şaşmamani tavsiye ederim, markette 8.000 koin çeşidi var BİNANCE'a geçmek istiyorsan şayet, az çok grafik teknik ve belli başlı koinleri takip etmen senin faydana ve daldan dala atlardan mutlaka zarara uğrarsin bilgine..

Blue07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Dostum binance gecsemmiki cogu coin paribuda yok

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Dostum emegine saglik guzel yerlere gidecek belli

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Gectigimiz ay 0.18300$ seviyesini görmüştü ve özellikle orta vade de 0.38850$ civarını gördükten sonra yükselişine hız verebilir.. ADA tüm zamanların en yüksek seviyesi 1.33$ (4 Ocak 2018)'de gördü altsezon boğasinda ve özellikle altyapısı, teknolojisi ve ortaklıkları gelişen güncellemeleriyle birlikte etkisini gösterecektir ama öncelik BTC DOMİNANS'in düşmesiyle birlikte altsezonda güzel yerlere gelecektir 0.18300$'i geçtiği takdirde adım adım 0.19701$ ve 0.23677$ seviyeleri beklenebilir..

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Ada yanlis hatirlamiyorsam 0.1545 0.18 0.24 muydu degerli kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Linkle ltc den bi miktar aldim ada saglam duruyi firsat kolluyorum kardesim cok saol

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bereketli olsun WAVES- LİNK- ETH- ADA al- sat ihya ediyor bu aralar.. ADA orta vade düşünmeni öneririm bilgin olsun..

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Sukur degerli kardesim iyiyim al sat devam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler kardeşim iyi olmaya çalışıyorum sende iyisindir inşAllah? ..

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Emegine saglik dostum nasilsin

0BeğenmedimŞikayet

Feridedavut ()

Merhaba efendim 18500 18800lere kadar bir düzeltme gelebilir demiştiniz. Hâlâ var mi o varsayım? Hayırlı günler inşallah.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum