Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 00:04:25
EUR 34.6793 00:04:25
USD 32.2535 00:04:25
ALTIN ONS $2308.5550 00:04:25

Konu: dejavü

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

bitsin_coin ()

Tşk ederim sağolun...

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

yataya sarmıs gorunuyor 0.890 uzerı kapanıslar olsunkı yukselıse gectı densın ortalamalar ezıyor suanda bıraz benım gördugum ytd.

bitsin_coin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bitsin_coin ()

Tşk ederim sizden bir rica da bulunabilir miyim sxp coin USD grafiğine bakma şansınız olur mu olursa çok sevinirim vakamazsaniz da canınız sağolsun tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

o iş biraz karısık :)) bırazda senın vadene baglı 1 h ıle 1 ay arasında daglar kadar fark var ama dogrudur bır cekılme ordada beklemıyor degılım yakın zamanda. yınede ytd tabıkı.

0BeğenmedimŞikayet

bitsin_coin ()

BTC için sormuştum

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

altı n on s dan bahsedıyorsun dımı. o halde gunluklerde bı cekılme beklıyorum dogrudur ama bu hemen yarın demek degıl. ytd

0BeğenmedimŞikayet

bitsin_coin ()

Yani düşüş mu görünüyor lütfen yanlış anlama anlamadığım için sual ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

RESSST (1 saat önce) Cevap yaz

sırasıyla 1 ve 4 h agırdan toparlıcak gıbı dursada gunluge dıkkat et derim böyle devam ederse. ytd.

bence gayet acık

0BeğenmedimŞikayet

bitsin_coin ()

Kardeş biraz açık fikrini beyan eder misin düşüş mu bekliyoruz takipteyim sizi rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

Ah ah Dia 1. Den alıp 1.10. Çıktım 1.20 den alıp 1.40 dan çıkmıştım en sevdiğin coinlerden biri ama buralardan alamam düşünmüştüm bende tekrar düşerse alirim

LuckeC için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

varol abim

Muro_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muro_ ()

Kıymetli kardeşim teşekkür ederim...

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bide eklıyım 9 aralık mumu güzel olmamıs bugun ıyı kapısmıslar ama . ytd

1BeğenmedimŞikayet

Muro_ ()

Kıymetli bilgilerin için çok teşekkür ederim kardeşim sağolasın varolasın...

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

abi altı n on s dan bahsedıyorsun herhalde. gunlukde bır kanal ıcınde suzuluyor ama kanal ıcınde bırde elmas formasyonu var 1911/1706 arası bı trend cıkıyor benım gördugum ama uzun vadede zaten durmaz yürümeye devam eder günlük dedigim kısa vade sayılır. yınede ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Muro_ ()

Merhaba kardeşim ons hakkında düşüncelerini rica ediyorum? mümkünse...

0BeğenmedimŞikayet

LuckeC ()

Teşekkürler hocam selamlar

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sırasıyla 1 ve 4 h agırdan toparlıcak gıbı dursada gunluge dıkkat et derim böyle devam ederse. ytd.

LuckeC için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LuckeC ()

Rest hocam elimde dia var 1.530 dan elde kaldı bir yorumunuz var mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum