Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0844 12:38:54
EUR 35.0284 12:38:54
USD 32.2805 12:38:54
ALTIN ONS $2382.8700 12:38:54

Grafiği gönderen: HappY1234

1850 iken obo var dedim uyardım !

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

HappY1234 ()

Bakınız bu grafiğe uyardımmm

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bilgi verdiğin için müsait olursam bakacağım dostum bugün işler biraz yoğun gidiyor

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

dostum 3 tane obo iç içe 23,6xx lerden başlıyor ve hepsi birbirini tetikliyor! bakmaya saatlikten başlayabilirsin! saatlikte iki tane var. en son günlükte oluşmuş!23,08-22,8xx-174xx ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ona daha çalışmam lazım ondan ytd

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

baktım ben profile,
? kısmında ne oluyor acaba :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Grafikte vardı zaten 1824 aklımda ordan kalmış demekki:)kafada bin tane tilki dolaşınca burnunuzun ucunu göremiyoruz!

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Her zaman beklenen yerde veya zamanda olmayabiliyor bu tarz formasyonlar dostum belki 1-2 deneme daha yapabiliyor. Ya da bozuluyor işte piyasa hareketleri ve haberlere en çok da spenge bağlı bana göre

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Takip ediyorum dostum tavsiye için sağol! boyun çizgisi 1824 müydü?

HappY1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dostum herkesin riski kendine ytd yasak zaten! Ben satmıyorum çünkü beklediğim hedef gelmedi! zamanım da var! Alım satım, kâr zarar senin... hayırlı akşamlar bereketli ve sabırlı kazançlar dilerim

Kerem6155 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HappY1234 ()

Düşüşlerde ons altın takip edilmelidir

0BeğenmedimŞikayet

Kerem6155 ()

Abi satalım mi yani

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Geçen sefer gümüşte çalıştırmadılar! boyun çizgisine yakın bir yerden döndü yukarıya gitti? tabi yinede belli olmaz piyasa bu... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet 1765 lerde 2'li dip denemesi beklenebilir o durumda sanırım haklısın dostum

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

İnşallah çalışmaz.

0BeğenmedimŞikayet

HappY1234 ()

1775 geldikten sonra ikili dibi dener diye öyle yazdım dostun teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O durumda hedefte 1775 ler olması gerekir boyun kırılırsa. ytd. Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Haklisin dostum

0BeğenmedimŞikayet

HappY1234 ()

Çalışırsa 1765 ikili dibe gidebilir 1798 ve 1827 önemli ytd.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HappY1234 ()

Eyw sağol inş yükselir ben sadece olası durumu yazıyorum eğer 1850 yi kıramıyosa çıkacaksın bu kadar basit baktın sattın sonra kırdı bekle kalıcı olursa tekrar al riski minimize edersin her zaman

Efelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Kaça kadar düşürür bu obo?

0BeğenmedimŞikayet

Erdibaba55 ()

1805 gelmeden yükseliş yok

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Düşecek dedin mi gözü görmüyor milletin. Sağlık olsun sen burda paylasimlarina devam et kardesim

1BeğenmedimŞikayet

HappY1234 ()

Aynen öyle 6.14 de bağırdım nerdeyse

Efelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Kardesim seni tebrik ederim o yorumunu gördüm ama pek gale edinen olmadı çünkü herkes yine ucuyoruz kaçıyoruz demeye başlamıştı

0BeğenmedimŞikayet

HappY1234 ()

1798 ilk etapta test edecek kırarsa 1765 lere kadar uzayabilir gümüşte 5.50 cıvarları olası ytd.

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@HappY1234 1830 dan dönermi hocam, yoksa 1790 na mı gider . Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Hakanmercan1903 ()

1824 mu usta altı varmi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum