Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 10:51:34
EUR 34.7894 10:51:34
USD 32.3879 10:51:34
ALTIN ONS $2311.0200 10:51:34

Konu: BTC 4 Saatlik Grafik Görünümü 08.12.2020

btc 18611.79$'i şimdilik test etmiş görünüyor bu seviye şuan ki güncel 4 saatlik görünümde (sarı çizgi SMA100)'e yakın bir seviyedir.. Bu seviye kiriliminda ise (açık mavi EMA100)'e düşme olasılığını arttıracaktır (18.500$) ve ondan sonrası ise grafikte yine gözüken bu seviyenin Altın da riskler aşağı yönlü daha da uzayabilir ve (MA 200 kırmızı çizgi) ve (EMA200 lacivert çizgi) desteğine kadar riskler uzayabilir.. BTC'nin 18.500$ altında ki kapanışları maalesef günlükte ki EMA20 seviyesi 18.370$ ve sonrasında 4 saatlik görünümde ki MA200- EMA200'e kadar uzatması şeklinde olması sözkonusu bilginize dostlar.. BTC'nin mutlaka ana direnç noktası 19.500$'in üstünde en az 4 saatlik garanti olarak ise günlük kapanışlar yapması şart..

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Beni üzmeyecek bir rakam olduğu için benim için sıkıntı yok kimseye saldırmam.. :) Herkes kendi risk ve sonucuna katlanmak zorunda kardeşim Portföyümde % 75 başka bir sepetim mevcut bekliyorum kar oranı yüksek ve % 25 LİNK beni hiç ama hiç etkilemez üzmez.. Yeri geldiği zaman el- kol kesmek gerektiğinde de kesmemiz gerektiğini bilmek yeterlidir sanırım..

Bufalo3461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Haydaa :))

Bufalo3461 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Hocam sende tersde isen biz ôlelim cesedimizi bile kaldirmasinlar.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

En azından farkındayız abi zararına mal vermektense 3 ay beklerim

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Anladim kardesim guzel olmus

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Ytd benimki zirveyi bulmadan bu btc duscegini sanmiyorum zirveye cok yakinken burda birakmaz inis cikislar mutlaka olucak elbet ama zirveyi gorecek 10500 den beri dusecek dusecek diye diye 20000 bulduk bu benim fikrim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Link duruyor ekleme yaptım 12.5$'dan şimdilik beklemeye geçtim bakalım.. Ortalamayı düşürmeye çalışıyorum..

Blue07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

19.500$'in üstünde stabil kalsın yeterli olacak gibi buraya kadar gelmişken tüm zamanların yeni ATH'sini denemeden olmaz..

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Cok saol kardesim hep beraber ins link ne yaptin

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aynen öyle dostum hayatta ki en önemli şey sağlığımız Rabbim dert verip derman aratmasın yeter, bol kazançlar kardeşim..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Veli, Aralık 2017 BTC zirve yaptiktan sonra Ocak 2018'de altkoinler büyük boğaya girmişti su BTC DOMİNANS düşse BTC izin verse herşey çok güzel olacak emin olabilirsin.. Şuan ki hareketler yıldırma politikasından başka birşey değil.. Bu işi piyasa yapicilari gayet iyi yapıyor onların aklına aklımız yetmez..

İkrasya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Suan milleti dususe adapte ettiler burdan bi 21000 denemesi fena olmaz:)

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Kolay gelsin dostum saglik olsun gerisi olur ins sukur iyiyim izlemedeyim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şükürler olsun sağlığımız, keyfimiz yerinde daha ne olsun biraz yoğunum bugünlerde az kaldı bakalım, sende iyisindir umarım? ..

2BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

O boğa gelecek @CoDeX© hocam başka yolu yok ben 1 ay diyorum maksimum

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Dostum emegine saglik nasilsin

5BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC son birkaç gündür ısrarcı bir şekilde yatay seyre kapılmıştı ve 1 saat önce 18.611$ seviyesine kadar bir salınım yapti.. 19.000$'ın üzerinde satış baskısı çok yüksek bugün 19.300$ seviyesini bile test etti, ayıların da son birkaç haftadır güçlü satış dalgalarını açıkçası tetikleyebildiği gözlemleniyor diyebilirim.. Bu durum, grafiklerde bir dizi higher low hareketler oluşturmuş durumda.. Bu da inanılmaz bir boğa teknik formasyonunu andırır cinsten.. Böyle bir durumda yakın zamanda uzun vadeli bir yükseliş hareketi ister istemez beklenilebilir.. Bu teknik güç aslında ayılara büyük bir darbe vuruyor.. Ancak buna rağmen ana direnc 19.500$ ve ATH 20.000$ arasında hala önemli ölçüde satış baskısı mevcut ama tepe seviyelerinin git gide düşmesi hiç iyi değil bunun için en az 19.500$'in üstünde en az 4 saatlik kapanış garanti olarak ise yükselişin devamı niteliğinde ise günlük kapanışlara odaklanmak gerekiyor.. Bu da önümüzdeki gün ve haftalarda BTC büyümesini etkileme gücüne sahip olabilecektir.. Böyle bir ortamda BTC grafiginde ki bazi formasyonlar dikkat çekiyor, kısa vadede dev bir volatilite yükselişine yol açabilir.. Bu tür formasyonlar genelde boğalardan yana bir kırılma ile sonuçlanıyor.. Bu da bir sonraki yükseliş adımının çok şiddetli olabileceği şeklinde de yorumlanabilir ama biz yinede adım adım ve en sağlıklı olan destek/direnç babinda ilerlememiz olsun.. Boğalar 19.000$'ı korurken BTC birkaç gündür konsolide oluyordu bugün test edilen 18.611$ seviyesi az da olsa rahatlattı diyebilirim.. 19.000$ BTC için pivot seviyesi ve bu seviyenin üzerine ya da altına bir kırılmanın ise trend belirlemenin etkisi illa olacaktir.. BTC'nin orta vadeli trendinin yönünü de 19.000$ seviyesi belirleyebilir.. Bu seviyenin üzerine ya da altına kırılma, orta vadeli düşüş ya da yükseliş trendine yol açabilir.. Bir sonraki kilit destek seviyesi yaklaşık olarak 18.500$'da.. Grafikte de destekleri çoğu HO'larin üzerinden belirttim takip edilebilir..

ekal78 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ekal78 ()

@CoDeX© Hocam bu rakam doğru mu ? "19.500$'in üstünde en az 4 saatlik garanti olarak ise günlük kapanışlar yapması şart.. " yoksa "18.500$'in üstünde en az 4 saatlik garanti olarak ise günlük kapanışlar yapması şart.."

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum