Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 16:25:25
EUR 34.7830 16:25:25
USD 32.4390 16:25:25
ALTIN ONS $2344.4300 16:25:25

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Altında ralli için henüz erken olduğunu düşünmemdeki diğer bir sebepte Altın madencilik hisselerindeki satışların devam ediyor olması. Bakın grafikte genelde hep birlikte bir hareket var ancak son uyumsuzluk altındaki bu yükselişe karşı madencilik hisselerinin satıcılı seyrettiğini gösteriyor. O yüzden longlar biraz tedbirli olmalı. YTD.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

güzel hocam ben de toplasam bu ayın 15 ile 2500 tl para olur başka param yok hepsi ile aldım hata yaptım :(( yakında delirim hayatıma son verecem bu altın yüzünden :( bu arada altın türkiyede en dip olarak 440 dan sekti :( 430 görmedi hiç :(

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Daha geçtiğimiz hafta 430'lardaydı bakın 460'lara geldi yine.. Neden bir daha 475 olmasın ? Ancak kısa vade deki durum da malum.. O yüzden düşüşlerde kademe iyileştirmek için cephaneniz olmalı. Kolay gelsin.

tufan7474 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

hoca selamun aleyküm bir şey diyecem etf lere hala giriş yok mu altın allah aşkına asla bir daha 475 olmayacak mı :((

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Gümüş iyidir iyi:)

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bak gümüş 6115 idi platin 223 gerisine bakin

Muallimee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Gümüş daha çok satış yiyor

Traderxxl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Biri düşte alak diyodu sesine geldi sanirim dusuyo:)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

1830 beklemiştim

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Kaça kadar düşüş var kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Düşmeyen teko

Muallimee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Bende baktım saniye saniye kırdı geçti:))

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Al sat yapmama fırsat vermedi yani; ))

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Şimdi baktım grafiğe beklediğim düşüşü bir anda yapmış:))

0BeğenmedimŞikayet

Muallimee ()

Benim en büyük pişmanlığım platin zaten bir türlü cesaret edip alamadım

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Panik işlem yapmayin abi benim gibi bogulursunuz geçmişten bilirim)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

İlk hamlem hep doğru oluyor ne zaman yapmazsam hata ortaya çıkıyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Bende tam bozuyordum dalgada boguluruz diye satamadim:))

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

6089den gümüşü boza6080den kaçıp platin alacaktım çok pişman oldum cikmadigima

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ne kaçalım ne dalalım :) Düşerse kademeli alalım yükselirse kademeli satalım :)) YTD. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Şimdi üstad hoşgeldiniz kaçalım mi yoksa dalalimmi:)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Teşekkür ederim. Madencilik hisselerini takip etmememizin sebebi altın ile beraber hareket ediyor oluşu. Bir uyumsuzluk gördüğümüzde bu durumdaki gibi daha tedbirli oluyoruz. Bir gösterge olarak düşünün. Madencilik hisseleri altının yükselişinden altından daha fazla kar eder ( Leverage dolayısıyla) şirketler dolayısıyla burada güçlü bir alım veya satış, altına olan beklentiye dair bir izlenim veriyor.

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Hocam sizin yaş kaç bir mahsuru yoksa fotoda yaşlı varda saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Gerçekten çalışmalarınız çok güzel ve yönlendirici. Peki madencilik hisselerinin artması doğrudan onsu yukarı kaldırır mı etflerde olduğu gibi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum