Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 05:43:53
EUR 34.7339 05:43:53
USD 32.5072 05:43:53
ALTIN ONS $2392.1450 05:43:53

Grafiği gönderen: strategicaltrade

GÜMÜŞ ONS

Şimdi evvela soran arkadaşlar var hocam gümüş onsta bir ikili dip var mı diye ondan başlayalım.
Önce şunu belirtelim tabi, 11,67 dibinden gelen bir ana trendimiz var ve bu ana trend noktası 26,546'da. Gümüş ons düşen kanal içerisinde ilerliyo, önceki günlerde kanal orta bandından yani 21,915'den destek aldı sonra 22,928 fibo direncinin üzerine attı.. Kanal üst bandına doğru ilerlerken ara direnç noktası olan 24,272'ye takıldı. kanal üst bandı ise 24,983'te.

Yükselişi başlatması için önce ara direnci(24,27) sonra da kanal üst bandını24,98) kırıp kendine yukarıda yeni bir kanal açması lazım. Temel olarak 2 nokta; kanal üst bandı ve ana trend noktası bu ikisini günlükte yukarı kırmadan yükseliş gelemez. Gelemezse de yine alttaki fibo desteği(22,92) ve 21,90 seviyelerindeki kanal orta bandını kırmaya gelecektir. bunu başarırsa da altta 18.63 fibo seviyesine kadar olan kanal dibine ulaşmak isteyecektir.. Bu genel analizi onsun.

Peki ikili dip mi? Arkadaşlar ikili dip ve ikili tepe oluşumları ortadaki boyun noktaları geçilemeden ikili dip veya tepe olarak adlandırılamaz, geçene kadar sadece olasılık olarak kalırlar. Diyelim ki ons'ta ikili dip var şu an için o zaman grafikten de görüldüğü üzere ana trend noktası Altın da kalan 26,114 boyun hattını kırması gerekir kalıcı olarak o zaman da hedefi önce 11,67'den gelen yükselen ana trend noktasını geçmek olacaktır sonra ama bu yetmiyo bir de 50 dolar seviyesinden gelen 29,217 düşen trend noktası var geçmesi gereken yani işi biraz zor açıkçası ama yapamaz mı yapar. sadece önünde engeli çok, özellikle iki ana trend noktası çok zorlar. Diyelim ki yaptı o zaman hedefi 30,330 olacak. Aslında çok da yukarı gidemiyo hedef olarak baktığınızda onca çabaya.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gulummm ()

emeklerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Anladım hocam çok teşekkür ederim bir sorum daha olmuştu bugün yine 6.10 a gidermi çok önemli hocam lütfenn :)

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

valla hocam ben asla ama asla böle kulaktan dolma şeylerle hareket etmem etmedim de bugüne kadar. bahsettiğiniz bu seviyeler böle kopup gidecekse emaresini oluşumunu zaten grafikte verir.. hatırlayın lütfen millete 7,24 den dolar aldırdılar sonra ne oldu ne sıkıntılar yaşattılar 2 sene? fiyat 5,13 gördü, 4,80'e ve altına gidiyodu az kaldı milletin kalbi ağzında yaşadı aylarca... itibar etmeyin böle şeylere.. teknik zaten olabilecekleri söylüyo.

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

@strategicaltrade hocam yorumda bir hata yapmışım gram/tl olacaktı

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Emeğinize elinize sağlık hocam. Yalnız yorumun en altı çok dikkatimi çekti ben mi yanlış yorumladım acaba diyorum. Gümüşün 1 sene içinde çok iyi yerlere geleceği hep söyleniyor burada dışarıda gram altın olarak çift haneleri 9 9.50 ların hemen 2 3 ay süreye bile kalmayacağının, ama sizin yorumunuz da 30 a gelmesi deveyi hendekten atlatmaya benziyor. Bu durumla ilgili fikrinizi öğrenebilir miyim inanın bu konudaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Çalışmalar için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

KEMİK ()

@strategicaltrade maşallah

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ellerinize sağlık, yardımlarınıza minnettarız hocam

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah ustad . gordum grafikte . yazıda gecmedigi için belirteyim dedim . ytd

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

belirttim gann grafiğinde az mcen hocam orası kilit nokta

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Kardesim duser diyemeyiz o haberlere bakar ama diyelim ki dustu .20.77 dususleri tutabilecek bir destek olarak unutulmaması gerekir. Ustad @strategicaltrade ustunde basarak yazmıs destek ve direncleri . ben sadece buda var dedim ytd.

Mehmet2018 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

çok güzel özetlemişsiniz. değerli bilgilendirmeler için teşekkür ederiz. hayırlı akşamlar bereketli kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

çok güzel özetlemişsiniz. değerli bilgilendirmeler için teşekkür ederiz. hayırlı akşamlar bereketli kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet2018 ()

Bu 520 dusermi demek

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Hocam merhaba peki 2021 yılında yani Orta vade de(6 ay) içerisinde ons dolar 30 dolara gelmesi zor mu tahminen tabi ki emeğiniz için tekrar teşekkürler SAYGILARIMLA

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

20.75 bunuda unutmamak gerekir diye dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Ne kadar duzgün anlasilir şekilde bir anlatim cok teşekkürler ederim ellerinize saglik etiket olsaydi ne iyi olurdu hayirli huzurlu akşamlar @strategicaltrade

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Fibonacci yükselen trend ve Fibonacci dusen trend diye bakarsanız hesaplama gorulur.

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Çalışmanız takdire şayan 2. alt parabolik sarın altına 20.541 kaç dolar altına düşebilecegini tahminmi ediyoruz yoksa belli bir hesaplaması varmı saçma bir soru olduysa kusura bakmayınız ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Elinize sağlık tskler . guzel dusunceler ve tespitler . kucuk bir etiket yapmıstım düşüncem vardı . cevap alamadım . mesgulmusunuz acaba?

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

bilgilendirme için teşekkür ederiz.. elinize sağlık...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum