Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:54:46
EUR 34.7748 01:54:46
USD 32.4684 01:54:46
ALTIN ONS $2337.9850 01:54:46

Grafiği gönderen: strategicaltrade

Önce gram gümüşün trend analizinden başlayalım. Şimdi günlükte 2 trendimiz vardır hatırlarsanız;

7,11'den gelen düşen trend noktası bugün için : 5,9217'de
2,43'den gelen yükselen trend noktası bugün için : 6,0339'da

Ne oldu? Düşen ve yükselen trendleri dün yukarı aştı sonra geldi, düşen trend üzerinde(5,9217) kalmayı şimdilik sürdürüyo hatta 6,06/6,07 hareketinden sonra bu noktayı re- test de etmiş çok güzel ama bizi ilgilendiren esas 2,43'den gelen yükselen trend noktası(6,0339) üzerinde günlükte kalıcı olabilmesi işte şimdilik bunu başaramadı. Bu çizgi üzerine atsada geri düşüyo..

5,9217 önemli destek noktası şu anda fiyatı tutan ve düşen trend hattı olması açısından önemli yani bu nokta Altın da yeniden düşüş başlatabilir ancak. Alttaki o destek noktalrı da;

5,8499
5,6532
5,5057
5,3231
5,2277

5,9217 üzerinde ise;

6,03339(yükselen ana trend noktası)
6,1093(fibo direnci)
6,2689
6,4350 direnç noktalarıdır..

6,0339 üzeri birkaç gün kalıcı olmadan yeniden yükselişe geçti diyemeyiz bu birincisi. 2.cisi grafiğe bakarsanız 6,109'deki fibo hep önemli destek direnç hattı olmuş yani fiyat ancak 6,1093 üzerinde rahatlar ve ivmelenir demektir bu..

Bunlar normal trend analizinden çıkan seviyeler. Bir de gann analizine bakalım şimdi..

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Üstadım 3 gündür yükselen ana trend noktası 6.034 den üstte kapatıyoruz.. artık kurtardık diyebilirmiyiz.. hafta kapanışını gerekli.. teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Hocam selamlar

Bugünün analizini paylaşmanızı dört gözle bekliyoruz.

Saygılae

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Greettechars ()

Gümüş güncel yorumunuz nedir

1BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

çok güzel açıklamışsınız.. yeni geldiğimden yeni gördüm... elinize sağlık... teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Allah razi olsun hocam. ben 5.69 dan aldigim 2k yi 6.08 de sattim.6.10 dan yukari da gidebilirdi. Belki de gidecek daha. önemli olan 6.10 un güclü bi engel oldugunu soylemenizdi zaten.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam biz takipteyiz her yazdığınızı ya anlık ya az bir farkla geriden okuyoruz analiz ve yorumlarınızdan yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte açma kapama işlemlerimizi gönül rahatlılığıyla yapıyoruz sağolun varolun
(ayrıca bu yorumu yapabileceğimiz birkaç kişiden birisisiniz)

0BeğenmedimŞikayet

Stratejikadam ()

Hocam siz beni hiç anlammışsınız :- ) 0 acemiyim direnç fibo ema o kadar yabancı kelimeler ki futboldan anlamayan adama out stoper ofsayt kelimeleri gibi geldi ama çok sağolun sadece geçiş aralarını kestirmek yeterli onları anlayacak kadar bilgi olacak inşallah bilgi paylaşınca güzeldir be siz bu kelimenin hakkını veriyorsunuz teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Emeğinize sağlık

13BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

geçmiş birkaç günlük tüm yorumları okumadığınıza artık eminim orda olabilecekler hep yazıyo :( 6,1093 fibo hattı üzeri kalıp kalamaması, yükselen ve düşen trendler üzerinde kalıp kalamaması, o seviyeler üzeri günlük kapanışlar yapması gerektiği birkaç gün boyunca, trend geçiş noktalarında fiyatın trend üzeri anlık veya geçiçi olarak atmasının normal olduğu... lütfen çok dikkatli okuyun öle ipuçları veriyorum ki. dün de 6,06/07 gördü sonra 5,92'ye gitti neden gitti orası ne noktası neden önemli vs vs hani daha açıklayıcı nasıl olayım bilemedim o kadar net ve yalın anlatıyorum ki. rica ederim ayrıca..

Stratejikadam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Ellerinize emeğinize sağlık hocam açıklamalarınızda acemiler için mükemmel. Çok teşekkür ederim. Gann analizini de merak ettim.

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

Hocam grafiklerinize gümüşün işlem hacmini de ekleyebiliyor musunuz? O yorumlamayı etkiler mi?

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

Hocam yorumlarınız kıymetli. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Stratejikadam ()

Hocam nasıl değişmedi :- ) 6,14 göründü şuan 6 arada kaldık bilsem 6.10 dan çıkardım sabah yorum yapsaydınız. Tabi sizde haklısınız iş güç ama yinede sağolun teşekkür ederiz emeğiniz için

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

iş güç koşturmaca yüzünden valla kusura bakmayın. çok da bişey değişmemiş gerçi.

Stratejikadam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Teşekkürler hocam, ellerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Hkn111 ()

Elinize sağlık teşekkürler açıklama için

0BeğenmedimŞikayet

Stratejikadam ()

Hocam gün bitti sabah attınız grafiği yorum yapmadınız eğerki bu sözleri sabah söylemiş olsaydınız çok güzel oluru Yinede sağolun teşekkür ederiz emeğiniz çok

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum