Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 11:03:19
EUR 35.0053 11:03:19
USD 32.5650 11:03:19
ALTIN ONS $2326.3650 11:03:19

Konu: bir önceki alçalan kama formasyonu 4 saatlik kpnış

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
bir önceki paylaşmış olduğum kama formasyonu oluşumunda 4 saatlik kapanışların oluşturduğu destekler..

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gisellea ()

Neden puanlamaya kapattınız ...

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çakırım ()

Volpann bey bilgilendirme için çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Söylesenolmaz ()

Volpan hayırlı geceler olası yükseliş tepkisini önümüzdeki hafta mı bekliyorsunuz? Daha doğrusu atar mı bir ivmeyle kendini 1850 üzerine?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Rabbim soldurmasın..

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Yuzumde guller acti.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Saygılar kardeşim...

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

@volpann ustat saygilar.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Aleykum selam... İnşallah çıkacağız

Tener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

has alacaksan 1091.7 külçe alırsanız 1086

çakırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çakırım ()

1kğ 24 ayar külçe altın 995 milyem ise neden 1000/0,916 olarak hesapladınız İnan'ın anlamadım abı 24 ayar milyemi 22 ayar milyeme bölmemiz gerekmezmiydi 0,995/0,916=1086 bu şekilde ki hesap o zaman doğru değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

çakırım ()

Volpann bey bir düzeltme yapayım kafam karıştı merak ettiğimden soruyorum cevabını İnan'ın bulamadım 22 ayarı 24 ayar külçe altına çevirmek istesek 24 ayar külçe altın 0,995 milyem 22 ayar ise 0,916 milyem dir buna göre 22 ayar altını 24 ayar külçe altına çevirdiğimizde 0,995/0,916=1086 mı olur. yoksa sizin hesap gibi 1000/0,916=1091 mi kusura bakmayın sizi yordum

0BeğenmedimŞikayet

Tener ()

Selamın aleyküm abi nasılsın nediyosun buduruma zarardan cıkabilicekmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Has altın 1000 milyemdir. Sorunuzu 995 milyem yani külçe olarak varsayıyorum gram altın olarak... 22 ayarı 24 ayar olark çevirecekseniz 1000÷0,916=1.091,7 yani 1kg 91.7gr

çakırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çakırım ()

Volpann bey iyi akş nasılsınız bir sorum var cevaplarsanız memnun olurun 22 ayar altın 1 kğ has altına dönüştürmek istesek 1kğ has altın almak İçin kaç gram 22 ayar altın verilir nasıl hesaplanıyor cevap 1)0,995/0,912=1091 gram verilir cevap 2) 0,995/0,916=1086 gram verilir cevaplardan hangisi doğru

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

hocam alçalan kamayı bırak altındakiler AYVAYI YEME formundalar bu aralar :)))

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

kırılma bölgesinde aşağa kırılma ihtimali yüksek 4 saatlik kapanışlar olumsuz

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Simdi gordum grafigi

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi çok teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Söylesenolmaz ()

Volpann emeğiniz için teşekkürler ama benim gibi grafikten hiç anlamayanlar var. 1772 altına inmezse yukarı yönlü mü hareket edecek? Yani bir yükseliş beklemeli miyiz Aralık ayı için?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum